Avon, Nutra Effects, Micellar Cleansing Water (Płyn micelarny do demakijażu twarzy)

Avon łagodny płyn miceralny Nutra Effects, który oprócz miceli - cząsteczek, które przyciągają i usuwają zanieczyszczenia - zawiera także kompleks na bazie orzechów oczyszczających, dzięki temu skutecznie oczyszcza, usuwając nawet wodoodporny makijaż oczu, błyskawicznie odświeża oraz koi skórę, usuwając uczucie ściągnięcia. Nie zawiera parabenów. Hipolaergiczny. Testowany dermatologicznie, klinicznie i alergologicznie. Testowany okulistycznie. Nie zatyka porów. Odpowiedni dla każdego typu skóry. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.

Dobra rzecz

Duże opakowanie, ekonomiczne to zapewne ten czynnik, który skłonił mnie do zakupu. Płyn ma delikatny zapach, typowo kosmetyczny. Jest bardzo wydajny, wystarczy już mała ilość, by zmyć makijaż, nie szczypie w oczy i nie zostawia tłustego filmu na skórze. Nie wysusza, jest tani wszystko na plus.

Całkiem nieźle

Kupiłam na próbę i powiem szczerze że jestem pozytywnie zaskoczona. Nie ma zapachu to na plus. Zmywa bardzo dobrze makijaż nawet ten wodoodporny. Nie miałam problemu z pieczeniem, swędzeniem oczu. Cera jest po nim gładka, delikatna, taka jakby lekko zmatowiona. Cena według mnie bardzo niska, znam płyny dużo droższa a mają mniejszą pojemność i są po prostu badziewne . Wracając do tego płynu szczerze polecam.

Stanowcze nie!!!

Dostałam ten płyn micelarny od cioci,która jest konsultantką Avon i jest to najgorszy produkt jaki kiedykolwiek używałam.Niezbyt dokładnie zmywa makijaż.Podrażnia i wysusza twarz,a przy tym po jego użyciu szczypią strasznie oczy.Ma bardzo dziwny zapach.

Uwaga! Niebezpieczeństwo!

Ratunku!Kto to w ogóle stworzył?!
Po pierwsze z dala od oczu z tym płynem,próbowałam zmyć makijaż oczu i szybko pożałowałam ,strasznie szczypie w oczy,a nawet po ściągnięciu wacika nie mogłam przez kilka sekund otworzyć oczu.
Więc postanowiłam używać go choć by do zmywania twarzy,co prawda tu było troszkę lepiej,ale podejrzewam,że to on jest sprawcą pryszczy na mojej twarzy.
Kiedy tylko chciałam zmyć twarz to bardzo przedziwnie pachniał alkoholem,ale mówię ok zapach nie jest najważniejszy.
Wcześniej nie miałam wielkich problemów z cerą a po ok 2 tygodniach stosowania jego zaczęły wychodzić mi wypryski,podejrzane,że akurat wtedy kiedy tylko miałam nowy płyn micelarny...
Po zmyciu twarz była przesuszona i ściągnięta.
Nawet później musiałam omijać wacikiem pryszczy na twarzy,ponieważ po zetknięciu po prostu mnie szczypały.
Do tego płyn jest mega nie wydajny,po 3-4 zmyciach płynu nie było już 1/3.
Opakowanie też nie wygodne z tą dużą zakrętką wkurzające,gdy trzeba było odkręcać,ale to mniej istotne.
Nie!Nie!Nie

Okropny

Dzisiaj mam chyba dzień, kiedy zbiorę wszystkie produkty ten Avon i coś o nich napiszę.

Ten płyn micelarny jest dedykowany do każdego typu cery, nawet wrażliwej. Ja mam cerę tłustą. Płynu używałam do zmywania lekkiego makijażu, lub przebycia twarzy dla odświeżenia.
Płyn średnio radził sobie ze życiem makijażu, trzeba było trzykrotnie przemyć twarz, żeby była w miarę czysta. Produkt miał bardzo dziwny zapach, jak dla mnie brzydki.
Mimo mojej tłustej cery, po wielokrotnym przetarciu twarzy wacikiem, występowały zaczerwienienia i podrażnienia. Dlaczego więc ten porukt ma odpowiadać skórze wrażliwej? Nie zauważyłam również jakiegoś nawilżenia skóry, oprócz pozostawienia nieprzyjemniego filmu ma twarzy.
Opakowanie też było dziwne, trzeba było odkręcać zakrętkę co było niewygodne i uciążliwe. Trzeba bulo uważać, żeby przypadkiem nie przewrócić buteleczki i nie rozlać płynu.
Produkt totalnie nieudany i nietrafiony.

idealny

Nareszcie znalazłam płyn micelarny, który świetnie współgra z moją cerą! Nigdy nie spodziewałam się, że będzie to akurat płyn z avonu, bo raczej unikam ich kosmetyków do twarzy, ale ten płyn był w jakimś zestawie dla konsultantki więc kosztował grosze. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Płyn idealnie domywa cały makijaż buzi, nie zostawia lepkiej warstwy ani nie powoduje żadnego wysypu na buzi jak większość płynów micelarnych, które ostatnio stosowałam. Buteleczka jest bardzo wygodna, widać ile produktu zostało a dodatkowo ma taką silikonową nakładkę na szyjce przez co nie wylewa się on pełną dziurą . Niestety i tak jest dość słabo wydajny, ale to chyba mają do siebie płyny micelarne - przynajmniej w moim przypadku znikają jak woda. Zapach płynu jest w porządku, raczej nie powinien nikogo denerwować. Od siebie polecam bardzo, obecnie mój numer 1! :)

Rewelacja

Zużywam hektolitry miceli, mimo, że maluję tylko rzęsy - no ale wiadomo, przemywam twarz tysiące razy jak jestem w domu, eksperymentuję z podkładami i pudrami, więc kolejne butelki miceli przewijają się przez mój dom.
Dostałam w salonie firmowym za 4.50 zł do zakupów więc jak za taką cenę to produkt jest boski do potęgi.
W składzie ma wyciągi roślinne, czyli tzw.wartość dodana.
Zmywa wszystko tak samo dobrze, jak popularne garniery i loreale.
Nie podrażnia, nie szczypie, nie krzywdzi.
Zostawia cerę odświeżoną, czystą, ale nie przesuszoną.
Butelka poręczna i zakręcana, co bardzo lubię.
Tak mnie zaskoczył jakością, że kupię na pewno przy jakiejś kolejnej promocji.
Używam równolegle zazwyczaj dwóch miceli więc trochę trudno mi precyzyjnie ocenić wydajność, ale w moim odczuciu jest identyczna jak garniery - bo i skuteczność jest identyczna, jak dla mnie.

Dobry do codziennego oczyszczania twarzy

Jak za taką cenę, to płyn działa całkiem fajnie. Lubi się z moją skórą. Dobrze usuwa makijaż, również ten z oczu (takie codzienny, bo wodoodpornego nie noszę, więc nie wiem). Nie podrażnia oczu w moim przypadku. Lubię go stosować również w formie tonika tylko do przemycia twarzy, a nie tylko do zmywania makijażu. Zapach nie zachęca, ale też nie jest na tyle ostry, więc nie przeszkadza, kiedy stosuje się kosmetyk na twarzy.

Dramat to za mało

Mogłabym pominąć wiele, ale na pewno nie to, że samo zbliżenie wacika nasączonego tymże płynem ku mojej twarzy wywołuje ... płacz. Oczy szczypią i pieką, nigdy wcześniej tak nie miałam. Poza tym, mam raczej skórę wrażliwą, przesuszającą się, a kilkukrotne użycie tego płynu sprawiło że mój nos świeci się jak lampka choinkowa! Do tego wysyp w okolicy ust, który przypuszczam, że ma bezpośredni związek z użyciem tego płynu. To niestety kolejny kosmetyk do pielęgnacji AVON, który okazuje się nie pielęgnować, a szkodzić mojej skórze.

Taki na co dzien :)

Dla mnie najważniejsze, aby płyn micelarny nie piekł w oczy i ten tego nie robi. Jest doby, ma delikatny zapach i dobrze domywa makijaz, dodatkowo mozna go kupić za ok 10zł. Avon mnie pozytywnie zaskakuje swoimi produktami :)

Codzienniak.

Plusy:
+ nie lepi sie po nim skora
+ oczyszcza
+ odswieza
+ nie podraznia
+ nie szczypie ( ja nie uzywam go do oczu)
+ wydajny
+ dobre opakowanie
+ zapach ok
+ zmywa makijaz
+ nie wysusza
+ bogaty sklad

Minusy:
- nie polecam do zmywania oczu

Ja uzywam go jako pierwszy krok w demakijazu mojej skory.

Bardzo dobry ^^

Jeden z lepszych produktów do demakijażu jakie miałam, bardzo dokładnie zmywa makijaż, nie podrażnia i pozostawia skórę przyjemnie oczyszczoną. Nie wysusza i jest łatwy w użyciu, dość wydajny. Gorąco polecam!