Fruttini, Kremowe mydło w płynie

Fruttini, Kremowe mydło w płynie

Kremowe mydło w płynie o delikatnym i niezwykłym zapachu, czyni mycie rąk przyjemnym. Specjalna kombinacja naturalnych ekstraktów, przyjaznych skórze lipidów, witamin B3 i B5 oraz łagodnego kompleksu pielęgnacyjnego zapewnia dwudziestoczterogodzinny efekt gładkości i nawilżenia skóry.
Dostępne w następujących zapachach:
- Honey Cream (mleko i miód)
- Candy Cream (karmelowo - migdałowy)
- Cherry Vanilla (wiśniowo - waniliowy)
- Frozen Pepper (miętowo - grapefruitowy)

pachnie intensywnie

Dostałam od Małej-Czarnej wraz z resztą serii o zapachu karmelowo-migdałowym. Najpierw uderzył mnie intensywny zapach wydobywający się z buteleczki i ogarniający całą łazienkę, zapach, dodam, nieco drażniący. Po jakimś czasie jednak się przyzwyczaiłam, nie udało mi się za to zaobserwować min gości wchodzących do tego pomieszczenia ;).

Mydło nie jest złe, nie wysusza skóry, aczkolwiek co do owego dwudziestoczterogodzinnego nawilżenia nie mogę się wypowiedzieć, gdyż jednak myję ręce częściej niż raz na dobę :P. Ale naprawdę nie wysusza, choć oczywiście i tak smaruję dłonie kremem. Zapach się na nich utrzymuje, ale bardzo delikatny i na pewno już nie drażniący.

W sumie mydło jak mydło, przy czym trzeba sobie zapach dobrać do indywidualnych upodobań, wszak to on ma być największą zaletą tego produktu.

ilość zużytych opakowań: jedno niecałe