18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Fale Loki Koki, Pielęgnica do włosów N°501 Premium

Fale Loki Koki, Pielęgnica do włosów N°501 Premium

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Pojemność 0 ml
Cena 399,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Pielęgnica do włosów marki Fale Loki Koki wyglądem przypomina prostownicę. Jednak nie prostuje włosów, ani nie wytwarza ciepła, ale emituje ultradźwięki i podczerwień. Te zaś szybko regenerują włos. Kosmetyki regenerujące włosy nie działają w pełni swoich możliwości, ponieważ nie są w stanie przeniknąć przez łuskę włosa. Ultradźwięki rozbijają wodę i składniki maseczek i odżywek na drobne cząsteczki, które na poziomie komórkowym wnikają we włosy. Używanie pielęgnicy może zwiększyć absorpcję substancji odżywczych o 40 – 60%. Co więcej, pielęgnica emituje także podczerwień, którą od lat stosuje się do przyspieszenia gojenia ran. Kiedy zakończy się już etap ultradźwięków, podczerwień bezpośrednio regeneruje zniszczone włosy. Łuski włosa domykają się, dzięki czemu pasma nie tylko pięknie lśnią, ale substancje odżywcze oraz pigmenty zostają zamknięte w środku.

Cechy produktu

Rodzaj
inne
Zastosowanie
do gniazdka
Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

bardzo fajne urządzenie

Może zacznę od tego, że ja kupiłam swoją pielęgnicę jako używaną z zestawem keratynowych kosmetyków, więc zapłaciłam za wszystko 230 zł.

Użyłam ją już i z normalnymi kosmetykami i z tymi keratynowymi.

Jak się jej używa? Po nałożeniu maski, przejeżdża się po każdym pasmie włosów kilka razy, to ma spowodować, że maska wchłonie się o wiele lepiej niż przy samym nałożeniu i wmasowaniu jej dłońmi we włosy.

Mogę powiedzieć że efekt bardzo mi się podoba, zarówno po użyciu zwykłych kosmetyków jak i tych keratynowych. Włosy są o wiele bardziej śliskie, bardziej dociążone, nawilżone, w kwestii błyszczenia poprawiło się bardzo niewiele. Włosy są bardzo gładkie i ciągle chce się je dotykać.

Powiem też że wcześniej próbowałam metody wprasowywania masek we włosy dłońmi, ale efekt po pielęgnicy jest zdecydowanie bardziej zauważalny.

Co więcej mogę powiedzieć? Mogę polecić ją do włosów niesfornych, wysokoporowatych, takich z którymi wiecznie są problemy. Na włosach niskoporowatych pielęgnica nie daje aż tak dobrych efektów jak na zniszczonych.

Bardzo ciekawe urządzenia, warto wypróbować. Przed zakupem można udać się do fryzjera na taki zabieg i zobaczyć jaki będzie efekt po jednym razie, bo taka pielęgnica to dość duży wydatek, a na grouponie czasem można dorwać taki zabieg za 40 zł : )) Sama tak właśnie zrobiłam.

Polecam ! : )

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwszy zestaw

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  1
  produktów

  40
  recenzji

  406
  pochwał

  10,00

 2. 2

  24
  produktów

  108
  recenzji

  281
  pochwał

  9,63

 3. 3

  28
  produktów

  74
  recenzji

  297
  pochwał

  8,90

Zobacz cały ranking