Fale Loki Koki, Pielęgnica do włosów N°501 Premium

Fale Loki Koki, Pielęgnica do włosów N°501 Premium

Pielęgnica do włosów marki Fale Loki Koki wyglądem przypomina prostownicę. Jednak nie prostuje włosów, ani nie wytwarza ciepła, ale emituje ultradźwięki i podczerwień. Te zaś szybko regenerują włos. Kosmetyki regenerujące włosy nie działają w pełni swoich możliwości, ponieważ nie są w stanie przeniknąć przez łuskę włosa. Ultradźwięki rozbijają wodę i składniki maseczek i odżywek na drobne cząsteczki, które na poziomie komórkowym wnikają we włosy. Używanie pielęgnicy może zwiększyć absorpcję substancji odżywczych o 40 – 60%. Co więcej, pielęgnica emituje także podczerwień, którą od lat stosuje się do przyspieszenia gojenia ran. Kiedy zakończy się już etap ultradźwięków, podczerwień bezpośrednio regeneruje zniszczone włosy. Łuski włosa domykają się, dzięki czemu pasma nie tylko pięknie lśnią, ale substancje odżywcze oraz pigmenty zostają zamknięte w środku.

inne
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

bardzo fajne urządzenie

Może zacznę od tego, że ja kupiłam swoją pielęgnicę jako używaną z zestawem keratynowych kosmetyków, więc zapłaciłam za wszystko 230 zł.

Użyłam ją już i z normalnymi kosmetykami i z tymi keratynowymi.

Jak się jej używa? Po nałożeniu maski, przejeżdża się po każdym pasmie włosów kilka razy, to ma spowodować, że maska wchłonie się o wiele lepiej niż przy samym nałożeniu i wmasowaniu jej dłońmi we włosy.

Mogę powiedzieć że efekt bardzo mi się podoba, zarówno po użyciu zwykłych kosmetyków jak i tych keratynowych. Włosy są o wiele bardziej śliskie, bardziej dociążone, nawilżone, w kwestii błyszczenia poprawiło się bardzo niewiele. Włosy są bardzo gładkie i ciągle chce się je dotykać.

Powiem też że wcześniej próbowałam metody wprasowywania masek we włosy dłońmi, ale efekt po pielęgnicy jest zdecydowanie bardziej zauważalny.

Co więcej mogę powiedzieć? Mogę polecić ją do włosów niesfornych, wysokoporowatych, takich z którymi wiecznie są problemy. Na włosach niskoporowatych pielęgnica nie daje aż tak dobrych efektów jak na zniszczonych.

Bardzo ciekawe urządzenia, warto wypróbować. Przed zakupem można udać się do fryzjera na taki zabieg i zobaczyć jaki będzie efekt po jednym razie, bo taka pielęgnica to dość duży wydatek, a na grouponie czasem można dorwać taki zabieg za 40 zł : )) Sama tak właśnie zrobiłam.

Polecam ! : )

Ilość zużytych opakowań: pierwszy zestaw