Christian Dior, Christian Dior, Mousse Tendere Nettoyante [Gentle Foaming Cleanser] (Delikatna pianka do demakijażu do skóry suchej)

Dior Delikatna pianka do demakijażu do skóry suchej to perłowy żel, który w kontakcie z wodą przemienia się w obfitą piankę, która "obwija" makijaż i zanieczyszczenia, przed i całkowitym usunięciem za pomocą wody. Składniki nawilżające dbają o komfort suchej skóry. Czynnik neutralizujący wychwytuje wszystkie ślady kamienia wapiennego, sprawiając że sama woda staje się łagodna dla skóry.

bardzo delikatny, idealny dla wrażliwców

Na produkt wpadłam przypadkowo, przeszukując czeluści sklepu Sephora. Urzekł mnie jego opis, szczególnie zdanie: " Czynnik neutralizujący wychwytuje wszystkie ślady kamienia wapiennego, sprawiając że sama woda staje się łagodna dla skóry. " Kupiłam, spróbowałam i się polubiliśmy :)

Pianka do demakijażu to perłowy żel, który w kontakcie z wodą przemienia się w obfitą piankę. Jest bardzo delikatna, ale dobrze radzi sobie z oczyszczaniem. Nie podrażnia, nie wysusza, nie powoduje uczucia "ściągnięcia" na twarzy. Ostatnimi czasy miałam problem z przesuszem i ta pianka ładnie koiła, myła i delikatnie oczyszczała cerę.

Ale żeby nie była tak pięknie to niestety ma jeden minus. Jest mało wydajna. Zazwyczaj żele starczają mi na 2 - 2,5 miesiąca, ta wystarczyła tylko na jakieś 1,5. Szkoda, bo to dobry delikatny produkt dla cery wrażliwej.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.