Catrice, Velvet Matt Smokey Eyes Pencil (Matowa kredka do makijażu)

Catrice, Velvet Matt Smokey Eyes Pencil (Matowa kredka do makijażu)

Pojemność 1,1 ml

Catrice kredka do oczu Velvet Matt o delikatnej i elastycznej formule, umożliwia wykonanie makijażu z efektem przydymionego oka. Miękka konsystencja łatwo się aplikuje i rozciera za pomocą dołączonego pędzelka. Catrice kredka do oczu Velvet Matt dobrze przylega do powieki, zapewniając trwały efekt. Umożliwia namalowanie kresek o różnej grubości. Kolor nałożonego kosmetyku jest intensywny.
Catrice kredka do oczu Velvet Matt jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych:
010 - PLEASE, MAUVE BLACK
020 - AVOKHAKI
030 - BLUENY TUNES

super efekt

kredka, która tworzy ładny efekt. Sama kredka jest bardzo miękka i mocno napigmenotwana. Do makijażu mozna użyć załączony pedzelek i ją rozcierać. Do stosowania na i pod cienie a nawet samodzielnie (nie jest wtedy jesnak dla mnie aż tak trwała). Bardzo wydajna
Godna polecenia

Może być

Nie stosowałam jej do robienia makijażu smokey eyes. Nie pasował mi do tego makijażu kolor kredki (kupiłam ciemny, morski kolor)

Bardzo ładny kolor który ładnie błyszczy na powiekach.
Dobrze trzyma się na powiekach mimo tego że jest miekka i nie odbija się.

Cena jak to Catrice, bardzo przystępna.

Doskonała kredka

Ta kredka jest naprawdę świetna, jest bardzo napigmentowana (mam kolor 010 Please, Mauve Black!), mięciutka, bardzo łatwo nią narysować kreskę przy linii rzęs. Na co dzień zastępuje mi eyeliner, bo jest w odcieniu głębokiej czerni a efekt jest bardziej miękki niż po eyelinerze. Pędzelek po drugiej stronie kredki też jest niczego sobie, podczas robienia smokey pomaga mi w rozblendowaniu kredki. Cena niska, kredka dostępna w drogeriach i online, nic tylko brać:) Używam codziennie od września, jestem w połowie więc jest dość wydajna.

Rewelacyjna kredka w dobrej cenie

Mam kolor Avo Khaki, kupiłam ją w Naturze. Kredka ma przepiękny kolor, trochę jakby starego złota. Bardzo łatwo się nią maluje. Kreska na górnej powiece trzyma się rewelacyjnie! Spokojnie wytrzymuje cały dzień (razem z bazą).

Kremowa trwałość

Jestem zdziwiona, że ta kredka nie ma jeszcze ani jednej recenzji, ale chętnie zacznę. :)

Kupiłam pod wpływem pozytywnej opinii Aliny Rose i nie żałuję. Kredka ma świetną, kremową konsystencję, a rysowanie nią kresek jest łatwe, szybkie i przyjemne. Dołączony pędzelek faktycznie pozwala na uzyskanie delikatnego efektu smoky eyes, zarówno na górnej, jak i na dolnej powiece - chociaż na dolnej z lenistwa najczęściej rozsmarowuję ją palcem i też jest dobrze. Kreska namalowana o 8 rano z powodzeniem trzyma się na powiece do 8 godzin (może delikatnie osadzać się pod powieką w stanie nieco "rozproszonym", ale jedno spojrzenie lustro i szybki ruch palca załatwiają sprawę ;) ).

Dla wygodnego użytkowania kredkę trzeba niestety dość często temperować, co nie wróży jej dośc długiej żywotności, jednak za te 10-11 zł zdecydowanie warto!

Używam tego produktu od: Dwa miesiące