Absolue Yeux (krem regenerujący pod oczy)

Absolue Yeux (krem regenerujący pod oczy)

Krem regeneruje skórę wokół oczu, która na skutek niedoborów hormonalnych i pod wpływem promieniowania ultrafioletowego traci sprężystość i gładkość, staje się szara i pozbawiona blasku, z widocznymi cieniami i zmarszczkami.
Formuła kremu zawiera kompleks Bio-Reseau Reconstructeur (dziki pochryn, soja, alga brunatna), który stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny oraz przyspiesza syntezę glikozaminoglikanów. W połączeniu z pozostałymi substancjami pielęgnującymi działa na skórę regenerująco i rozświetlająco. Zawiera mikropigmenty, które tworzą powłokę optycznie rozjaśniającą skórę.
Po miesiącu gęstość skóry ulega poprawie, skóra jest wygładzona i rozświetlona, zmarszczki wygładzają się.
Produkt testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

bardzo fajny

Świetna budyniowa konsystencja, ładny zapach, fajnie się nakłada. Krem chyba nawet coś rozświetla bo wydaje mi się, że po jego nałozeniu cienie pod oczami są mniejsze. Generalnie dobry produkt na pierwsze zmarszczki

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

warty swojej ceny

jeden z nielicznych podocznych kremów, który przypadł mi do gustu...bardzo treściwy, waniliowobudyniowy, świetnie odżywia, skóra jest w wyraznie lepszej kondycji, rozjaśniona chociaż trochę brakuje mi napięcia...
roluje się brzydko jak się przedobrzy, zalecane jest oszczędne dawkowanie, z związku z czym bardzo wydajny...
pewnie wrócę do niego w "ciężkim okresie"

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

ładnie rozświetla

Bardzo odpowiada mi gęsta, kremowo-budyniowa konsystencja kremu, dobrze się rozprowadza, sprawia wrażenie odżywczego, a być może i odżywia, ładnie rozświetla pozostawiając na skórze delikatny, rozjaśniający film, spojrzenie jest jaśniejsze, zdrowsze. czy spłyca zmarszczki? nie wiem, bo póki co nawet mimiczne mam minimalne i ledwo dostrzegalne, być może to zasługa kremu, bo niestety dla mnie jakoś nie mam serca do specjalnie delikatnego traktowania skóry wokół oczu...

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

zawracanie głowy

Mam problem z tym kremem. Ma filtry więc jest na dzień. Zostawia perłową poświatę (taki bajer, nowa moda, niby ma rozświetlać spojrzenie), więc jest na dzień... Jest na dzień, więc powinien się sprawdzać pod makijaż, prawda? Niestety, wałkuje się po nałożeniu podkładu jak głupi, nic z niego nie zostaje na skórze. Przez pierwszy tydzień stosowania miałam wrażenie, ze ciut lepiej nawilża moją trzydziestoparoletnią skórę i ratuje przed okropnym uczuciem ściągania. Ale po tym pierwszym tygodniu skóra chyba przywykła, ściąga się tak samo jak po LOrealu za 60 zł (który też zostawia modną perłową poświatę, co za dziwaczny pomysł, i też się wałkuje). Totalny niewypał, kasa wyrzucona w błoto. Olejek rycynowy działa skuteczniej a kosztuje parę złotych. Serdecznie odradzam, szkoda pieniędzy.
Kolejna fuszerka, proszę firmy Lancome. Szukam dalej, na niższych półkach.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

ot, krem...

Drogi, wydajny. Gesty, konsystencja budyniowa, zdecydowanie lepiej go wklepywac, niż wsmarowywac. Wchłania sie dośc szybko, nie podrażnia oczu. Korektor sie na nim nie wałkuje. Pielęgnacja...przecietna - nie zauwazyłam wpływu na cienie czy zmarszczki mimiczne. Kwestia gustu - mnie jakos nie zachwycił, choc konkretnych zarzutów mu przedstawic nie moge ;) Po prostu - znam kremy pod oczy, które lubie i do których wracam :)

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:jakies 3/4

Jeden z najlepszych!

Zachecona opiniami wizazystek siegnelam po ten kremik pomimo bardzo wysokiej ceny, ale oplacalo sie:)
Rzeczywiscie splyca "jeszcze niezbyt glebokie" zmarszczki, jakby je wypychal ze srodka na zewnatrz. Poza tym dobrze sie naklada, super wchlania, no i nie potrzeba go duzo, a to znaczy, ze jest bardzo wydajny i oplaca sie go kupic. Uzywam rano i wieczorem, a mimo to ubywa bardzo powoli. No i co najwazniejsze, nie uczula, a naprawde mam z tym problem. Oczywiscie, zeby zobaczyc rezultaty liczy sie systematycznosc i dluzsze stosowanie, ale czego sie nie robi, aby wygladac mlodziej:-)
Nawet przestalam uzywac korektor pod oczy, bo rowniez wszelkie since, przesuszenia i oznaki zmeczenia poznikaly. Dla mnie bomba, polecam!

Używam tego produktu od: pol roku

Ilość zużytych opakowań: drugie rozpoczete

The best, póki co.

Od pewnego czasu, z racji podeszłego wieku :p: i chęci powalczenia z zębem czasu, testuję kremy pod oczy cięższego kalibru -Shiseido, Guerlain, Rubinstein, Givenchy...
Absolue stosowałam początkowo na podstawie próbek. Z czasem - podświadomie- zaczęłam do niego coraz częściej wracać . Wydawało mi się, że spłyca zmarszczki mimiczne ( śmiechowe), zadowolona byłam z nawilżenia, leciutkiego natłuszczenia, skóra miała dobrą kondycję.
Przekonałam się zaś do niego bez reszty , kiedy w ciągu dwóch miesięcy-zupełnie niezaplanowanie i niepostrzeżenie- zrzuciłam z ciałka 10 kg. Za szybko, to wiem. Zafrasowana innymi problemami, nie miałam czasu na maseczki, wcierania mazideł w skórę, ale akurat miałam ten krem i systematycznie wklepywałam go pod oczy. Wiem jedno, uchronił mnie przed inwazją zmarszczek. Twarz wyszczuplała mi znacznie, te kreski mimiczne pod oczami, które miałam są nadal, natomiast nie przybyła mi ani jedna nowa zmarszczka. Dodam, że budzi to powszechne zdziwienie u spostrzegawczy koleżanek. :D U mnie też, bo powinnam z uwagi na baaardzo niehigieniczny tryb życia mieć już pajęczą siateczkę, a ciągle skóra wokół oczu jest jędrna i elastyczna. No, jak na ten wiek :)
Szkoda, że na naszym polskim rynku nie ma dobrych kremów pod oczy . Niestety, albo mnie uczulają, albo nie czynią kompletnie nic.
Ten nieprzewidziany eksperyment na 100% upewnił mnie, że krem wart jest grzechu, czyli uszczuplenia portfela o niekiepską kasę, niestety. Ale ja nie żałuję ani złotówki, którą na niego wydałam.

absolutnie bez cudów

No fakt: po zużyciu całego słoiczka poprawia jędrność i wygładza skórę wokół oczu, drobne zmarszczki (większych nie mam ;-) ). Ale to żadna rewelacja - śmiałby nie za te pieniądze ! Tyle samo potrafi jeszcze kilka znanych mi kremów, z których każdy jest co najmniej o połowę tańszy. Trochę rozjaśnia cienie, na obrzęki nie działa wcale.
Mikropigmenty to bajer, prawie wcale ich nie widać.
Moim zdaniem nie nadaje się do stosowania w chłodnej porze roku - zaczęłam go używać pod koniec zimy (temperatura w mieszkaniu ok. 20 stopni) - był wtedy tak gęsty, że naciągałam skórę pod oczami próbując go rozprowadzić, poza tym fatalnie się wchłaniał i wcale nie nawilżał (przy próbie nałożenia większej ilości zostawał na skórze, zamiast się wchłaniać). Latem, przy temperaturze powyżej 25 stopni rozprowadza się zdecydowanie lepiej. Ale i tak słabo nawilża, żaby nie mieć uczucia ściągnięcia skóry musiałam pod spód używać jeszcze sporo nawilżającego żelu.
I jeszcze jedno - do najłagodniejszych nie należy. Po kąpieli w basenie, nakładany na rozmiękczoną skórę przez kilka minut niemiłosiernie piecze (ale bez innych konsekwencji, typu zaczerwienienie lub obrzęk).
Podsumowując - nie zakochałam się.

ilość zużytych opakowań: 1