Isana, Handcreme Olive (nowa wersja) (Oliwkowy krem do rąk)

Isana, Handcreme Olive (nowa wersja) (Oliwkowy krem do rąk)

Isana krem do rąk oliwkowy zawiera kombinację składników aktywnych, takich jak pantenol i gliceryna, które nawilżają i uelastyczniają skórę. Kompozycja naturalnego oleju oliwkowego i masła kakaowego intensywnie pielęgnuje i pozostawia uczucie gładkiej skóry. Isana krem do rąk oliwkowy łatwo się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. pH przyjazne dla skóry – przebadane dermatologicznie.

Ulubiony

Mój zimowy must have.
Dobrze nawilża nawet mocno wysuszoną skórę dłoni, zostawia lekką warstwę ochronną, szybko się wchłania i przyjemnie pachnie.

Do tego jest śmiesznie tani i ogólnodostępny!

Dobry

Krem jest dobry, ale nie dla rąk które są przesuszone na wiór.
Moje ręce niestety właśnie takie są i ten krem pomagał ale tylko chwilowo gdy tylko się wchłonął problem wracał.
Polecam ale osobą które nie maja większych problemów z dłońmi.

za zapach

Uwielbiam zapach oliwkowej serii od Isany. W zasadzie tylko dla zapachu kupiłam ten krem i jestem całkiem zadowolona.
Krem jest lekki, szybko się wchłania. Nie pozostawia na dłoniach żadnej powłoki. Nie mam też potrzeby ponownego smarowania dłoni od razu po wchłonięciu się kremu, a wiele kremów niestety tak u mnie działa.
Zapach nie utrzymuje się co prawda długo, ale umila mi aplikację, To wystarczy.
Opakowanie jest proste, ładne i wygodne. Kremu jest dużo, więc jest całkiem wydajny.
Pewnie kupię ponownie, ale tylko po to, żeby go sobie powąchać. Niestety, ale spragnionych nawilżenia dłoni nie ukoi. Mimo wszystko, przyjemne mazidło.

Fajny nawilżacz

Kolejny udany produkt Isany.
Plusy :
- dobrze nawilża, ale na krótko
- jest wydajny,
- jest tani,
- ładnie pachnie,
- dostępność - każdy Rossmann,
Minusy :
- mimo, że to dobry krem, jednak nie skradł mojego serca na tyle, żeby kupić go ponownie, gdyż w kwestii kremów do rąk mam już swoich faworytów. Nie mnie jednak polecam go wypróbować, bo to dobry krem!!!

Dobre wrażenie

Kremu najczęściej używam na noc. Ma ładny zapach, dobrą konsystencję, porządne opakowanie (można zabrać do torebki). Ładnie wygładza skórę dłoni, ale niestety na krótki czas.

Zalety
-cena
-dostępność
-zapach
-opakowanie
-ładnie wygładza

Wady
-troszkę długo się wchłania
-nie poradzi sobie ze skórą bardzo suchą
-krótkotrwały efekt

Jest w porządku

Krem jest lekko tłustawy i nawet po dłuższym wsmarowywaniu pozostawia na moich dłoniach delikatny film, jednak nie jest on specjalnie uciążliwy i używam tego kremu na co dzień. Przynosi ulgę wysuszonej skórze po umyciu, choć wydaje mi się, że do typowo suchej skóry (do jakiej jest dedykowany) może być za słaby.

Pachnie ładne, opakowanie jest estetyczne i solidne. Niska cena i spora wydajność to kolejne zalety. No i brak parabenów, jeśli ktoś zwraca na to uwagę.
I jeszcze jedna drobnostka - krem całkowicie poddaje się grawitacji i spływa w dół tuby; po jej rozcięciu ścianki są prawie zupełnie czyste.

Bardzo dobry i skuteczny:)

Dotychczas uzywałam kremu Isany do rąk z mocznikiem, teraz przypadkowo skusiłam się na ten i też się nie zawiodłam:)
Krem ma przyjemną, gęstą konsystencję, ładny lekko słodkawy zapach. Mimo swojej gęstości rozprowadza się dobrze ze świetnym poślizgiem. Świetnie nawilża, dłonie są nasycone wilgocią na długi czas, koi, łagodzi podrażnienia. Nieźle natłuszcza, lekko wygładza, skóra na rękach staje się zdecydowanie miększa i milsza w dotyku:) Plus za wydajność- niewielka ilość wystarczy, aby posmarować obie dłonie.
Na pewno będę chętnie do niego powracać:))

Dobry krem do rąk

Jest to dobry krem do rąk. Może śmiało konkurować z tymi kremami z wyższej półki.

Krem jest:
tani, wydajny, gęsty, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, ładnie pachnie.

Równie dobry jak ten czerwony z Garniera. Nie ma się co więcej rozpisywać. Polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 tubki

Najtańszy a rewelacyjny:)

Kupiłam go ze względu na to, że była na niego promocja (gdzie i bez tego jest najtańszy), a potrzebowałam pilnie krem do rąk. Ostatnio bardzo mocno pęka i wysusza mi się skóra na dłoniach.

Krem należy do tych, które zostawiają wyczuwalną warstwę, ale się nie lepią. Trzeba trochę poświęcić czasu aby dobrze go wetrzeć, inaczej wszystko będzie wyślizgiwać się nam z rąk :P Daje natychmiastową ulgę. Chwileczkę szczypie gdy nałoży się go na popękane do krwi ręce (chyba wszystkie kremy do rąk tak mają), ale goi je w kilka minut ;) Serio, nawet po zmyciu ręce wyglądają lepiej. Mam ciągle wypukłe zaczerwienione punkciki, ale nie są to już ranki. Do tego trwale regeneruję i nawilża skórę, a nie tylko na czas aplikacji.

Zauważyłam dziwną zależność, że tanie oliwkowe produkty często wypadają rewelacyjnie. Znów się nie zawiodłam;)

Używam tego produktu od: półtora miesiąca