Bond, Spacequest, Pianka do golenia do skóry normalnej i wrażliwej z alantoiną

Bond, Spacequest, Pianka do golenia do skóry normalnej i wrażliwej z alantoiną

Łagodna pianka do golenia Bond Spacequest z alantioiną o działaniu regenerującym i łagodzącym. Drzewo-aromatyczna nuta zapachowa zapewnia przyjemność i komfort codziennego golenia.

Strasznie wysusza skórę

Kupiłam tą piankę by przetestować kolejną - i po jej używaniu wracam z podkulonym ogonem do swoich ulubieńców - męskiej Nivea do skóry wrażliwej i Isany dla niego do skóry wrażliwej.

Pianka ma nawilżać i być dobrą do skóry wrażliwej - niestety b. mocno ją wysusza. Pianka z Nivea czy ta z Isany nigdy mi takiego czegoś nie zrobiła. Pianka przyjemnie pachnie i ma ładne opakowanie i jest tania. Poza tym piana jest ok, wydajność dobra, nieźle też zmiękcza zarost, ale jednak mimo wszystko gubi się to gdy chodzi o kwestię wysuszenia - jest ono zdecydowanie zbyt silne i jak dla mnie przeznaczenie tej pianki do skóry wrażliwej i podrażnionej jest kompletną klapą i błędem producenta. Przesuszona i podrażniona skóra to po niej norma. Jakim więc cudem ma się ona nadawać do skóry wrażliwej - jak dla mnie można tą sytuację włożyć między bajki.

Nie kupię jej ponownie. Gdy ktoś ma niezbyt wrażliwą dość tłustą skórę polecam - ale na pewno odradzam ją wrażliwcom.