Nail Enamel

Nail Enamel

Trwały lakier o pięknym połysku, w ponad 70-ciu modnych barwach ! Nie odpryskuje, nie ściera się.

Cena: kilka zł / 10 ml

kiszka

kupiłam bo zobaczyłam śliczny różyk i myślałam że będę miała fajny podkład pod frencza za małe pieniążki.
o ja naiwna...

ten lakier to jakaś pomyłka. jedna wielka smuga, schnie strasznie długo, a odpryskuje i ściera się w tempie błyskawicznym.

do kitu, ale kolorek śliczny i żal wyrzucić ;) może zużyję na stopy, bo na łapkach straszliwie te smugi widać...

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

nie polecam...

Mam kolor beżowy, z minimalną ilością drobinek perłowych-być może dlatego tak a nie innaczej oceniam ten lakier. Ciężko jest go rozprowadzić, aby na paznokciu nie powstały smugi (matowy,nie perłowy lakier i jasny kolor w tym wypadku robią swoje). Schnie średnio, może nie tak strasznie długo, ale błyskawicznie też nie. Lekko dopryskuje po bokach paznokci, ale to być może wina mojej niezręcznej ręki :) Mam zastrzeżenia co do opakowania: napis szybko się ściera i przez to lakier wyglada jak bazarowy chłam . Plusy: mój odcień idealnie pasuje do francuskiego manicuru. Duża butelka, dośc wydajny, jak na razie po miesiącu stosowania nie zgęstniał :) Ogólnie oceniam na **, bo zbyt szybko się zdziera i katastrofalnie sie rozprowadza.
28.09.2005: odejmuje jedną *: lakier okropnie schodzi z paznokcia całymi płatami... :[ Już lakiery Color trend z Avonu sa lepsze...
jednak nie kupię jeszcze raz...

Hmm...

Taki sobie. Ma kilka plusów:
* duży wybór kolorów
* szybko schnie
* nie zostawia smug i łatwo sie rozprowadza
Największym minusem jest chyba trwałość. Po jdnym dniu zaczyna schodzić z paznokcia. Dobry na codzień, bo nie daje jakiegoś super-błyszczącego efektu (ten co ja mam - przezroczysty!). Wygląda jakbym sobie wypolerowała paznokcie jakąś szmatką :D

Manicure - gradientowe kropki

średni

odpryskuje po stosunkowo niewielkim kontakcie z wodą i detergentami - to jego zdecydowany minus. Natomiast dużym plusem jest niska cena, duży wybór kolorów, ich intensywność i to że nie gęstnieje zbyt szybko.

lubie go

kolejny tani lakier z ktorego jestem zadowolona :) ladne kolory, latwo sie nim maluje pazurki, troche gestnieje w buteleczce ale mozna dodac troche rozcienczacza i jest ok :) Jest tani, zaplacilam za niego niecale 4 zl :)