Nail Control System, X-TRA Nail Hardener

Nail Control System, X-TRA Nail Hardener

Preparat przeznaczony dla wyjątkowo słabych paznokci - miękkich, cienkich, rozdwajających się. Wzmacnia i regeneruje płytkę paznokcia, utwardza ją i chroni. Zawiera formaldehyd, dlatego podczas aplikacji należy chronić skórki wokół paznokci tłustym kremem.

Długie,mocne,twarde paznokcie!

Używałam tę odżywke 2 lata temu, na moich słabych rozdwajających się paznokciach zdziałała cuda. Miałam długie i twarde paznokcie jak bym miała tipsy.
Niestety nigdzie na dzień dzisiejszy nie mogę jej znaleźć, a inne odżwyki tej firmy nie działają tak na moje paznokcie.

Używam tego produktu od: 1rok

bardzo dobra

Podpisujęsię pod większością opini, kupiłam ją b.dawno, poprawiła stan moich paznokci w kilka dni, nie wiem czy rosły szybciej ale były białe,zdrowe,mocne i nie łamały się ani nie rozwajały, jedna z niewielu odżywek która jest tak skuteczna a paznokcie mam tak liche jak mało kto. Po tej odżywce były inne odżywki ale mniej skuteczne dlatego ją właśnie polecam. Odejmuję jedna gwiazdkę ponieważ tak jak dziewczyny zauważyły po pewnym czasie zaczyna odłazić, i gęstnieje. Jednak polecam osobom które chcą osiągnąć spektakularny efekt w mozliwie krótkim czasie.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:drugie

Złazi płatami :-(

Kupilam w akcie desperacji, gdy chcialam ratowac moje wciaz rozdwajajace sie paznokcie, ktorym NIC (czytaj: wszelkie "cud-odzywki" Sally Hansen) nie pomoglo. Po przeczytaniu recenzji pomyslalam ze w sumie moze warto troche dolozyc, skoro preparaty SH (ze juz o tanszych "odzywkach" nie wspomne...) na mnie nie dzialaja. Udalam sie do Douglasa i nabylam za 50zl ten zielony utwardzacz. Najpierw usilnie probowalam walczyc z nim przez tydzien, stosujac sie do zalecen producenta i kladlam kazdego dnia po jednej warstwie,po kilku dniach chcialam zmyc odzywke i od nowa powtorzyc cala procedure,jednak zmywacza nie musialam uzywac,gdyz odzywka sama po 2-3 warstwach zlazila platami z paznokci :-( :-( cos takiego moglabym wybaczyc odzywce za 5-10zl, ale nie za 50zl! poznawialam proby kilka razy,jaednak za kazdym razem moglam b.latwo odkleic (nie trzeba bylo nawet zrywac) odzywke z paznokci.w koncu dalam sobie spokoj. Zalamana wyczytalam o Nail Tek II, co prawda 2x drozszej odzywce,dlatego z zakupem jeje wstrzymywalam sie, w koncu jednak udalam sie do sklepu kosmetycznego,gdzie pani przekonala mnie mowiac ze na 150%procent pomaga paznokciom,ktorym nic innego nie pomoglo.no ale wracajac do recenzji odzywki Alessandro-po tych paru miesiacach odkad ja nabylam (w marcu) na wizazu przybylo sporo nowych (o dziwo b.pochlebnych) recenzji. ja choc mialam juz zdrowe nie lamiace sie paznokcie(po NTII),postanowilam wrocic do Alessandro, w nadziei ze moze na zdrowszych pazurkach chociaz trzyma sie przyzwoicie (choc w sumie to mijaloby sie z celem odzywki)- no i NIC- odzywka NADAL zlazila platami :-( coz, nie dla mnie ona. pisze to by przestrzec inne wizazanki,by uwazaly i nie ludzily sie,ze to co dziala na mase innych kobiet,podziala i na nie.
A co do plusow, moge dodac,ze odzywka ladnie prezentuje sie na paznokciach, ale co mi po tym,skoro efekt ten trwa tylko kilka godzin (gora 1dzien),po czym na paznokciach po odzywce ani sladu :-(
daje **, a nie *, bo preparat ten w sumie nie zaszkodzil moim paznokciom

makijaż kreska

Cudotwórca!

To najlepsza odżywka do paznokci jakiej używałam w całym moim dotyczasowym (blisko 28letnim ;)) życiu. Po prostu brak mi słów by wyrazić moją wdzięczność - mam ładny kształt pazurów, ale niestety to słabizny straszne, łamią się okropnie a i czasem zdarza im się rozdwajać. W dodatku w chwilach stresu zdarza mi się je obgryzać, do czego przyznaję się ze wstydem :( Przetestowałam masę utwardzaczy i odżywek, z różnych półek cenowych. Jedne lepsze, jedne gorsze, ale efektem Alessandro bije wszystkie na głowę! Wreszcie mam mocne, twarde pazurki, odporne na uderzenia, nie rozdwajają się - długie bardzo nie są, bo ja nie lubię długich paznokci i spiłowuję je, krótsze pazurki mnie zadowalają - ale gdybym chciała, to z tym utwardzaczem wyhodowanie długich wydaje mi się całkiem realne. Cudowny, magiczny preparat, wart każdych pieniędzy. Polecam zdesperowanym, które przetestowały już wszystko i uważają że na ich paznokcie już nic nie zadziała - sama byłam o tym przekonana, aż na mojej drodze stanął ten utwardzacz :)
Będę go zawsze kupować, choć póki co, chcę teraz wypróbować któryś ze słynnych Nail Teków :)

Brak mi słów:D

To mój KWC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , jestem pod wielkim wrażeniem tej kuracji:love: Wszyscy myślą, że mam tipsy :DOdkąd jej używam moje paznokcie są naprawdę nie do poznania tzn. ogólnie mam paznokcie ok , ładna płytka i ładny kształt ale zawsze stało się coś, że paznokieć pękł, zrobił się zadzior, rozdwoił.Teraz nie ma to miejsca.Paznokcie na pewno nie rosną szybciej ale tego producent nie obiecuje, ale paznokcie są tak mocne , że nawet jak sobie rosną tak powoli jak moje to jestem zmuszona spiłować je już tylko dlatego , że są za długie, więc można sobie wyobrazić jak dobra jest ta "odżywka". Nie zamienię jej na żadną inną i choćby podrożała o 100% kupię ponownie.

Genialny

Nauczona poprzednimi doswiadczeniami z innymi "cudownymi" odzywkami, podeszlam do tego kosmetyku z duza rezerwa. Moje paznokcie, odkad pamietam byly slabe i non-stop sie rozdwajaly, musialam je krotko scinac. Poniewaz bardzo zalezalo mi zeby na wazna uroczystosc ladnie wygladaly zdecydowalam sie kupic odzywke Alessandro. Pierwsze efekty byly widoczne juz po tygodniu (codzienne malowanie i co 3 dni zmywanie). Przez kolejne 2 tygodnie uzywalam lakieru juz rzadziej. Efety przerosly moje oczekiwania. Minal miesiac od 3 tyg. kuracji a moje paznokcie sa mocne, nie rozdwajaja sie, moge je miec dowolnie dlugie. To zdecydowanie moj KWC!

MÓJ IDEAŁ

Po kilku latach obcinania na krótko rozdwojonych, popękanych paznokci mam wreszcie śliczne, mocne i zdrowe. Odżywkę X-TRA kupiłam w lutym. Najpierw malowałam nią paznokcie ciągle, zmywając co 3 dni. Po miesiącu mogłam mieć pazurki dłuższe o jakiś 3 mm niż zwykle i nic się nie rozdwajało. Od tamatej pory stosuję ją raz wmiesiącu przez tydzień, mam naprawdę ładne paznokcie. Aha, jest czerwiec, a ja wciąż używam tej samej buteleczki, nic nie zaschło, nie zgęstniało (jak la roche). Zachwyca mnie także flamaster do skórek Alessandro.

niezbyt

Na samym początku używania byłam gotowa dać mu **** , działa tak samo jak bomba witaminowa Killysa tylko znacznie szybciej. Stan paznokci poprawił się znacznie w krótkim odstępie czasu. Odżywka była trwała (około 6 dni), nie odpryskiwała i nie ścierała się. Niestety w trakcie pierwszego miesiąca używania zmieniła całkowicie swoje właściwości - w tej chwili nie wytrzymuje na paznokciach nawet jednego dnia, a na dnie opakowania znajduje się jakiś dziwny ciemnozielony osad :( na pewno nie jest przeterminowana!!!
Kupiłam ją za 50zł w Douglasie, dużo jak za odżywkę, która psuje się w przeciągu pierwszego miesiąca od otwarcia.
Daję ** za początkowy rezultat stosowania (niestety nietrwały).

na razie BOMBA!!!! 6

jak narazie ta odzywka jest bardzo dobra.!!!!!!
uzywałam bardzo duzo odzywek sally i stawierdzam ze sa do niczego ale ta jest superrrrrrrrrrrrrrrrrr mam nadzieje ze nie zapesze paznokietki sa sliczne twarde nie łamia sie bialutkie jak z reklamy nie myslama ze ten lakier to takie cudo:) zobaczymy co bedzie dalej

strzal w 10 - tke

Przez lata meczylam sie z lamliwymu, rozdwajajcymi sie pazokciami. Ten kosmetyk w ciagu miesiaca zmienil je nie do poznania. Polecam wszystkim. Szkoda tylko, ze tak trudno kupic kosmetyki tej firmy. Jesli ktos zna sklep w Krakowie, gdzie mozna dostac ta odzywke, posze o info.
Zastanawiam sie, co grozi moim skorka. Nigdy nie chronilam ich kremem, a zuzylam prawie cale opakowanie odzywki.

rewelacyjny!!!

jakis czas temu zdjełam tipsy i niestety moje paznokietki byly w tragicznym stanie, kupilam najnowszy produkt konkurencji (nailgrowth miracle-Sally Hansen), uzywalam 2 miesiaace i NIC, paznokcie mieciutkie, lamliwe i nie chcialy rosnac :cry: i miesiac temu kupilam wlasnie ta turbo odzywke Alessandro i szok!!! Po miesiacu mam piekne dlugie paznokcie, sa twarde, rosna baaaardzo szybko, blyszczace i takie gladziutkie jakbym codziennie je polerowala ;) jestem zachwycona, goraco polecam :)

mistrzostwo swiata!

zglosilam i z rozkosza oceniam :) Z gory przepraszam za bralc polskich znakow, ale pisze z palmtopa i nie mam potrzebnych liter. Ten utwardzacz to produkt, jakiego do tej pory nie spotkalam .W ciagu miesiaca moje rozdwojone i miekkie paznokcie zmienily sie w cuda jak z reklamy; sa blyszczace, twarde, zdrowe; wygladaja jak doskonale zrobione tipsy:) Odzywke nakladam raz w tygodniu po zmyciu lakieru, wysycha blyskawicznie, nie klei sie. Jest warta swojej ceny i wystarcza na killca miesiecy. To jedyny produkt, ktory zmienil diametralnie cos w moim wygladzie. Odkad go uzywam moje paznokcie to moja duma:)