Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Healthy Skin, Serum - Żel

Healthy Skin, Serum - Żel

Średnia ocena użytkowników: 4,8 /5

Pojemność 30 ml
Cena 120,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Serum żel ze ślu­zem śli­ma­ka i kw. hia­lu­ro­no­wym Healthy Skin prze­zna­czo­ne jest do każ­de­go ro­dza­ju skóry. Dzię­ki od­po­wied­nie­mu ze­sta­wie­niu skład­ni­ków na­tu­ral­nych wy­stę­pu­ją­cych w ślu­zie (m.in. alan­to­ina, kw. gli­ko­lo­wy, ko­la­gen, ela­sty­na) serum do­sko­na­le pie­lę­gnu­je oraz szyb­ko re­ge­ne­ru­je skórę po roż­ne­go ro­dza­ju po­draż­nie­niach, otar­ciach, świe­żych bli­znach po­opa­rze­nio­wych i za­ni­ko­wych (po­trą­dzi­ko­wych). Ba­da­nia kli­nicz­ne po­twier­dzi­ły rów­nież, że żel He­al­thy Skin sku­tecz­nie ła­go­dzi ob­ja­wy łusz­czy­cy, ato­po­we­go za­pa­le­nia skóry, egzem czy prze­su­szeń skór­nych. Co­dzien­ne sto­so­wa­nie serum wy­gła­dza skórę, po­pra­wia jej ko­lo­ryt, ela­stycz­ność i na­wil­że­nie.

Cechy produktu

Rodzaj
serum
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 5

Średnia ocena użytkowników: 4,8 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

REWELACJA!

Zdecydowałam się na zakup przede wszystkim ze względu na prosty, obiecujący skład. Nie zawiodłam się. Serum po prostu działa cuda ;)
Miałam dużo blizn po trądziku na plecach, oraz liczne przebarwienia na twarzy. Stosuję serum prawie 5 miesięcy. Pierwsze efekty zauważyłam już po tygodniu stosowania. Blizny bardzo mocno się wypłyciły, rozjaśniły... po prostu znikają ;)
Pozbyłam się wielu przebarwień na twarzy a rozszerzone pory, z którymi miałam od zawsze problem ładnie się pozamykały.
Największe efekty widziałam po pierwszym miesiącu stosowania. Oczywiście nadal serum działa cuda, ale już troszkę wolniej.

Gorąco polecam!

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Polecam

Z pewnością mogę polecić to serum do cery wrażliwej, z drobnymi bliznami. Ma prosty skład, nie zapycha i nie powoduje żadnych podrażnień. Skóra po nim ma ładny koloryt, krostki i blizny zanikają i stają się mniej widoczne. Idealny po zabiegach kwasami, i pod derma roller. Największy plus za naturalny skład

Używam tego produktu od: 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

4 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Bardzo dobry produkt

Bardzo dobry produkt o prostym składzie, bez zbędnych substancji. Serum używam głównie na twarz, bardzo dobrze nawilża i nie powoduje żadnych podrażnień. Po nałożeniu skóra jest miękka i miła w dotyku. Bardzo dobrze nakłada się na nią makijaż ponieważ serum tworzy przyjemną powłokę, jest lekki i nie obciąża skóry.
Godny polecenia produkt.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Bardzo polecam!!!

Swoją przygodę z Healthy Skin zaczęłam pół roku temu. Na moim ciele zaczęły pojawiać się dziwne zmiany skórne, na które różne lekarstwa nie pomagały. Od koleżanki dowiedziałam się o żelu Healthy Skin, i natychmiast postanowiłam spróbować. Po kilku dniach zmiany bladly, i z dnia na dzień znikały. Obecnie nie mam żadnych zmian , lecz stosuję go jako lekki krem na twarz który idealnie nawilża moja sucha skórę. Kolejną jego zaletą jest to, że jest bardzo wydajny. Ten żel to super sprawa, bardzo serdecznie go polecam! Cena warta efektów!

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Błogosławieństwo dla mojej skóry

Uwielbiam produkty nie naszpikowane chemią i parabenamii i nie perfumowane. I przede wszystkim takie które działają.
Mam cerę dojrzałą, wymagającą niestety. Krótkie przygody z kremami ze wszystkich półek mam już za sobą. Bez efektów. Żel kupilam przez przypadek i raczej z ciekawości polecony przez znajomą która go stosowała na ranę po oparzeniu.
Ze względu że pracuje na nocnej zmianie przeznaczyłam go przede wszystkim na skórę pod oczami po której najbardziej widać 😭wiek i zmęczenie. I??? DAJE RADĘ!!! Jest rewelacyjny💕 skóra się wyrównuje i powraca blask,tadam.
Najlepsze serum pod oczy jak dla mnie.
Jest baaaardzo wydajny,mała kropelka czyli jedno naciśnięcie pomki wystarczy na całą twarz i grubszą warstwę pod oczy. Rewelacja! Polecam z całą odpowiedzialnością. Czekam na więcej produktów ze śluzu ślimaczka.


Używam tego produktu od: Kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  273
  recenzji

  337
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  118
  recenzji

  302
  pochwał

  6,36

 3. 3

  33
  produktów

  112
  recenzji

  250
  pochwał

  5,63

Zobacz cały ranking