Pour Homme

Pour Homme

Lacoste Pour Homme marki Lacoste to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lacoste Pour Homme został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir.

Zapach typowy dla mężczyzn, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Świeży, elegancki, zniewalający kobiety.

Jest to kompozycja nut włoskiej bergamotki, grejpfruta, jabłka, jałowca, pieprzu, cynamonu, drzewa sandałowego i cedru z odrobiną piżma i wanilii. Całość umieszczona w prostym, a zarazem wyrafinowanym flakonie.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: włoska bergamotka, grejpfruit, śliwka, jabłko
nuta serca: jałowiec, kardamon, pieprz, cynamon
nuta bazy: jamajski rum, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, wanilia, kadzidło, piżmo

taki tam nijaki

Niby świeży, trochę mroczny, ale bez wyrazu. Nie podoba mi się, bo nie ma charakteru. Ni epociąga, nie zachwyca. Jako odświeżacza do toalety nie będę uzywać, ale nie zatęsknię za nim.

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: testy

Najlepszy męski!

Kiedyś przypadkowo powąchałam w perfumerii, noo okej, perfumy jak perfumy, pospolite.

Ale gdy poznałam mojego męzczyznę, to zakochałam sie w tym zapachu!
Woń która zwala z nóg :D
Zawsze kiedy jesteśmy u niego, to ja wychodząc spryskuję się nim, żeby mieć ten zapach na dłużej.
Kupiłam tez kilka testerów na allegro [maniaczka ;p].

Nie wiem czy z sentymentu, czy z zauroczenia, ale ten zapach jest po prostu najlepszy.

Męski, klasyczny, elegancki, seksowny, kuszący.

Używam tego produktu od: ale ja go nie używam ;d
Ilość zużytych opakowań: jakieś 20ml z flakonu i kilka testerów.

Strasznie nietrwały

Zaczyna się typowo męską, kolońską, świeżą nutką, poźniej ciekawie ewoluuje - przyprawy, jabłko, cynamon, zapach się ociepla i odrobinę wysładza. Jest bardzo ciekawy, męski, chętnie czułabym go na moim chlopaku (albo nawet na sobie ;) ), z tym drobnym szczegółem, że jego trwałość nie przekracza dwóch godzin :kwasny: Dyskwalifikacja, tym bardziej, że do tanich nie należy.
Buteleczka ok.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbka

TOP 10 damskich perfum

boskość

Zbliżały się urodziny mojego mężczyzny, dwa dni później walentynki. Wiec potrzebowałam dwóch prezentów. Poprzednie perfumy - CK Euphoria już mi się znudziły, nie czulam ich na nim - tak więc chciałam, aby teraz pachniał tym co mi się bardzo podoba. Wyskoczyłam do Douglasa, wywąchałam kilka zapachów, lecz mój nos nalbardziej zareagował na Lacoste pour homme. Zakochałam się wręcz! Szybkie "klik" na internecie i tak oto teraz mój mężczyzna nimi pachnie. Cudowny zapach, uwielbiam wtulać się gdy jest świeżo co popsikany jak i po całym dniu. Totalnie mnie uspokaja.

Używam tego produktu od: luty 2010
Ilość zużytych opakowań:1/4 100ml

Mmmm booossssski;D

Kiedy wywąchałam go dziś na swoim facecie myślałam, że oszaleje!;D Jest boski:D Trochę słodkawy(wyczuwam w nim chyba wanilię i pieprz) ale nie mdlący. Nie należy do tych ciężkich zapachów, które czasami bywają strasznie meczące. Poza tym jest niesamowicie trwały. No cóż no oszalałam na punkcie tego zapachu;D Jest taki seksi;D

Używam tego produktu od:ja osobiście nie używam;)
Ilość zużytych opakowań:żadnego

słodkawy

Trudno oceniać mi męskie zapach - większość zdaje się być bardzo podobna - przynajmniej tych "sephorowych". Lacoste jest słodkawy, kojarzy się trochę z Aegyptus Kyfi - podobna korzenna słodycz, kardamon + wanilia jednak z mocniej zaakcentowaną nutą męską, kolońską (coś jak cytrusy, melisa, geranium itd). Momentami wybija się nuta kwiatowa która z kolei przypomina waniliowy jaśmin z kobiecego Allure.
Ogólnie ładny dzienny zapach.

Używam tego produktu od: kolega
Ilość zużytych opakowań:

Super super super :)

Kupuję mojemu TŻ ten zapach :) jest niesamowicie podniecający :) i jak czuję go na jego skórze to nie muszę mówić chyba co się ze mną dzieje :) Niestety ostatnio kupił sonie Lacoste czerwoną, a to już nie jest tak piękny zapach jak ten :(

Używam tego produktu od:4 lata

Bardzo lubię !

Na sczeście mój chłopak używa innego zapachu !
Bardzo lubię na wiosnę i lato. Odpowiedni na dzień. Poprawia mi nastrój, jest elegancki, świeży, ale słodki. Lubię używać go do kostiumu i szpilek. Na pewno kupie go jeszcze wiele razy!

Używam tego produktu od: miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przyjemny.

Jeden z nielicznych zapachów, który podoba mi się na moim mężczyźnie. Niestety dopiero po pewnym czasie. A jemu podoba się jeszcze mniej. :/

Dość świeży, niespecjalnie duszny, na początku nieco męczący, ale faktycznie męski. Na każdą okazję i na każdą pogodę.
Dla osób lubiących zielska (kardamon), pieprzne nuty i wanilię. Dla mnie byłby ok, bez tych trzech składników.

Używam tego produktu od: "mężowe" próby trwające miesiąc
Ilość zużytych opakowań: próbek sztuk kilka

poprawny

Wody uzywa mój mąż, ja tylko oceniam ;)
Zapach poprawny - tak bym go mogła okreslić. Bez fajerwerków, udziwnien, nut kontrowersyjnych...Męski, stonowany, spokojny i trzymający sie blisko ciała. Niezbyt trwały, niestety. Kojarzy mi sie z wełnianym, szarym garniturem... W miare świeży, ale bez tonacji morskich, bez nut korzennych...ale taki wełniany...Raczej do pracy, niz na upojny wieczór - dla profesjonalisty, ale nie snoba, bez specjalnej fantazji...
Kupiony...do podarowanego dezodorantu. Nie twierdze, że mi sie nie podoba, ale brakuje mu jakiejs iskry, spontaniczności, dzięki której chciało by sie doń wracac...

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 30 ml

... zwyczajny ...

Nie ode mnie zależał jego zakup, Misiek kupił go pod moją nieobecność, ale chyba miał mi się podobać, a moje odczucia średnie.

Wprawdzie nie lubię przekombinowanego stylu flakonów, ale ten wygląda jak z kiosku ruchu, a feeeee.

Zapach hmmmm, niezły w sumie, nie za cięzki, nie za słodki, ale za mało wyczuwalny i mega ulotny. Mamy na pewno oryginał a nie podejrzaną podróbkę z allegro :)

Prędzej widzę Miśka w Manii - Armaniego, bo ma fajny charakter :) lub Givenchy Pour Homme.

A ten, no cóż, przejdzie bez echa.Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zapach Mojego Mężczyzny:)

Kupiłam chłopakowi, wąchałam przez wiele miesięcy, w czasie których używal tych perfum, więc moge ocenić:) Zakupu dokonałam kierując się wyłącznie własnym gustem, ale na szczęście trafiłam też idelanie w gust chłopaka. Zapach po prostu mnie zachwycił, jest bardzo elegancki, męski, zmysłowy...Tak powinien zawsze pachnieć mój mężczyzna!

Używam tego produktu od:kilka miesięcy