Joanna, Naturia Soft Color (Szamponetka koloryzująca do 4-8 myć)

Joanna, Naturia Soft Color (Szamponetka koloryzująca do 4-8 myć)

Joanna szamponetka Naturia Soft Color zmienia kolor włosów średnio o 2-3 tony. Ze względu na brak zawartości utleniacza, nie rozjaśnia ich, ale bardzo skutecznie przyciemnia. Kolor utrzymuje się od 4 do 8 myć. Włosy są odżywione, rozświetlone, pełne blasku i pięknego intensywnego koloru. Joanna szamponetka Naturia Soft Color zawiera kompleks multiwitaminowy działający na włosy nawilżająco i odżywiająco. Produkt jest bezpieczny dla włosów i przeznaczony specjalnie dla osób ze skóra wrażliwą, ponieważ nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Dzięki zastosowaniu w formule specjalnych składników, barwnik nie wnika do włosów, tylko delikatnie otula go warstwą pigmentu.

odświeżenie koloru
w saszetce
Trwałość
do kilku myć

Fajna szamponetka

Stosowałam szamponetkę w odcieniu Cappucino. Całkiem przyzwoity produkt. Kolor ładny, utrzymuje się do ok. 5 myć, więc jest w przedziale trwałości jaką gwarantuje nam producent. Z tyłu opakowania było opisane, że nadaje się do włosów w kolorze blond aż do jasnego brązu. Na moim ciemnym brązie nie chwycił, ale na blond pasemkach według obietnicy kolor jest świetny. Jestem zadowolona.

Świetna do odświeżenia koloru

Oceniam odcień Szlachetna Perła.
Jestem fanką farby o tym właśnie odcieniu, która ma dwie wady - dość szybko się spłukuje i, niestety, mocniej niż inne niszczy włosy (przynajmniej moje). No i był problem, bo kolor jest cudowny, ale trzeba go odświeżać = mocne zniszczenia.
Z czasem zaczęłam robić zapienianie, o którym czytałam na blogach i sprawdzało się całkiem ok, ale kiedy zobaczyłam te szamponetki w sklepie i mój ukochany odcień.... <3
Cudownie odświeża kolor. Nadaje właśnie tego pięknego perłowego odcienia, za który kocham Perełkę. Dla mnie rozwiązanie idealne.
Myję włosy codziennie, a efekt trzyma się spokojnie z 1,5 tygodnia.

Widzę, że ma już dwie negatywne recenzje - możliwe, że ta szamponetka nadaje się tylko do odświeżania koloru, którym zwykle farbujemy

Jest też bardzo wydajna - mam włosy przed obojczyki i wystarcza mi 1/4 opakowania. Zdarzyło mi się korzystać z tej samej saszetki (szczelnie zaklejonej :D) przy kolejnym odświeżaniu, choć nie wiem, czy tak można :D
Bardzo ładnie pachnie i super się pieni.

Pomyłka.

Joanna ma już jedne szamponetki, które są godne polecenia. Te są kiepskie.
Kupiłam dwa odcienie jeden rudawy, drugi ciemny blond i z obu nie byłam zadowolona. Ciemny blond w ogóle się nie złapał, a rudy owszem, ale nierównomiernie. Wypłukał się po tygodniu (3 mycia włosów).
Nie warto nawet za tych kilka złotych.

Słaba

Pare lat temu użyłam koloru Palona Kawa na naturalne włosy z platynowymi pasemkami. Efekt był taki, że szamponetka złapała tylko moje pasemka a spłukała się po 2 myciach całkiem mimo, że długo ją trzymałam na włosach. Słaby produkt, nie polecam.