Oriflame, VIP Only EDP

Oriflame, VIP Only EDP

VIP Only marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet.

Nuty zapachowe:
nuta głowy :malina, gruszka, granat.
nuta serca: kwiat pomarańczy, kwiat moreli, bieluń.
nuta bazy :paczula, wanilia i nuty drzewne.

50 - 100ml

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Ta malina psuje wszystko

Słodko-gorzkie rozczarowanie to najkrótszy komentarz na temat tego zapachu, który przychodzi mi do głowy. Szukałam dla siebie jakiegoś psikadła na przechodni okres późnoletni i po przeczytaniu składu kompozycji zapachowej pomyślałam, że to nie może być kiepski zapach. Ponieważ jestem wielbicielką słodkich i ciężkich zapachów - liczyłam na podszytą owocami wanilię i intensywnie drzewne aromaty. Pierwsze psiknięcie - na wstępie alkohol, a zaraz później jakaś gorycz - coś w stylu gorzkiego, niedojrzałego grejpfruta, jakaś piwniczna, lekko benzyniasta i ostra nuta. Szukałam w tym zapachu otulającego ciepła, ale niestety - jest tam może jakaś cierpka wiśnia, ale nic specjalnego. Po paru godzinach zapach rozchodzi się po skórze - jest wówczas delikatniejszy i bardziej otulający, ale niestety nie jest to nadal ciepła słodycz na którą liczyłam. Najbardziej zniechęca mnie w nim właśnie ta szorstka, sztuczna gorycz. Nie zdecyduję się na kolejny flakon.

Słodziutki

Przecudny słodziak,z gatunku tych,którymi spryskuje się nadgarstek po to,żeby co chwilę go wąchać.Jest radosny,pozytywny i autentycznie poprawia mi humor.Takie trochę romantyczne i dziewczęce.Średnia trwałość ok 4-5 godzin.Zgrabny,wygodny w użyciu flakon

Jak dla mnie bardzo przyjemny i kobiecy zapach, wyczuwa się w nim słodką nutę owocową, co akurat dla mnie jest aututem, bardzo lubię tego typu linie zapachowe. Długo się utrzymuje wiec jest równoczesnie wydajny. Ale cena mnie trochę nie przekonuje, kupuję go na promocjach, bo mimo, że pięknie pachnie to cena jest zbyt wygórowana.

fajny

Chociaż reklamowany jako kwiatowo-owocowy, bardzo przypadł mi do gustu, prawdopodobnie dlatego, że bardzo wyczuwalna jest w nim słodka malina i ja raczej określiłabym go jako owocowo-słodki. Wanilia dodaje mu tej słodyczy, jeden z fajniejszych zapachów jakie Oriflame ma w ofercie, aczkolwiek nie grzeszy on trwałością niestety. Zdecydowanie na sezon wiosenno-letni.

Dla fanek malin

Świetne perfumy na wiosnę i lato, szczególnie na słoneczne i ciepłe dni. Mam wrażenie, że wtedy pachną najsilniej :) Na pierwszy plan wysuwa się malina - jest wszechobecna, potem można poczuć coś lekko kwaśnego, co trochę niweluje tę malinową słodycz. Nie jestem znawcą perfum, nie potrafię wyczuć ich składników, szczególnie, że mój nos szybko przyzwyczaja się do zapachu i po kilkunastu minutach zapominam, czego użyłam.
Jest to typowo owocowy, letni zapach. Jest taki cukierkowy, ale nie przytłacza tą swoją słodyczą. Trwałość średnia, ale na lato, wiosnę gdy nie chcę przytłaczających zapachów, jest okej.

niespodziewany

Prawdę mówiąc po przeczytaniu opisu i recenzji tego zapachu spodziewałam się czegoś zupełnie innego, mocnego i bardzo słodkiego. Jednak perfumki zaskoczyly mnie ogromnie ..delikatne, romantyczne, dziewczęce, czyli zupełnie inne niż moje wyobrażenie o nich. I cale szczęście! :D są absolutnie cudowne, zauroczyly mnie swoja delikatna slodycza.

Malinowy hit

Perfumy mają piękny malinowy zapach, bardzo słodki, zdecydowanie jedne z moich ulubionych bo jestem maniaczką słodkich perfum.
Perfumy są w ślicznym flakoniku
Uważam, że ich trwałość jest dobra
Kupiłam, je za 50 zł, więc cena jest dobra jak na taki piękny zapach.
Jeden znajomy zaczął mówić na mnie malinka od kiedy zaczęłam je używać, więc musi być wyczuwalny przez innych .
Na pewno kupię je ponownie
Polecam na lato i nie tylko. Ja używam ich zawsze, kiedy tylko chcę, lecz zdecydowanie na nocne wyjścia

Okropne!

Te perfumy to strata pieniędzy. Trwałość jest porównywalna do mgiełki, po godzinie nic nie czuć. Do tego słodki malinowy zapach, który przypomina zgniłe jabłko. Został mi cały flakon, używam jako odświeżacz powietrza, chociaż nawet do tego się nie nadaje.

Piękne słodziaki

Zaczynając od flakonu jest on bardzo ładny, na pewno będzie ozdobą każdej toaletki. Jeśli chodzi o trwałość to spodziewałam się większej jak na wode perfumowaną. Wydaje mi się, że ma trwałość podobną do lepszych wód toaletowych. Zapach jest słodki bardzo mocno czuć w nim maliny. Ogólnie uwielbiam słodkie zapachy i używam ich w każdej porze roku ale chyba jednak tą pozostawie sobie na lato. Ta nuta zapachowa jest bardzo ciepła, soczysta taka po prostu letnia. Podsumowując zapach jest piękny i polecam każdemu kto lubi słodkie zapachy.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Smakowita malina

Nie przepadam za perfumami z Oriflame nigdy mi się nie podobały ich zapachy. A tu oglądam katalog pocieram stronę i szok. Chwila konsternacji myślę nie...nie może być (nie ufam stronom zapachowym) patrzę na cenę i myślę co mi tam zaryzykuję.
Kupiłam, użyłam i odpłynęłam. Ogólnie mam fioła na punkcie zapachów malin i jeżyn. I w tych perfumach czuć malinę która przechodzi w coś miłego aksamitnego i przytulaśnego.
Odjęłam 0,5 gwiazdki za trwałość bo akurat to nie jest ich mocną stroną

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niepełne 1

Zakochałam się!

Uwielbiam zapachy z Oriflame - mam ich kilka. Każdy ma super intensywny zapach, ale ten bije na głowę. Malina, kwiat pomarańczy i wanilia mmm

Zalety:
-obłędny zapach
-ładny flakon
-długo się utrzymuje
-cena (nie należy do najdroższych, ale zdarzają się też promocje)
-intensywność

Wady:
-brak ☺

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe