Hean, Boutique, Płyn micelarny 2w1 z tonikiem

Hean, Boutique, Płyn micelarny 2w1 z tonikiem

Płyn micelarny 2w1 z tonikiem zawiera łagodną formułę do codziennego oczyszczania twarzy i okolic oczu, nie wymaga spłukiwania. Zapobiega wysuszeniu i uczuciu ściągania skóry, nawilża i tonizuje. Usuwa makijaż i zanieczyszczenia.

średni..

Kupiłam za jakieś śmieszne pieniądze, bo chyba nie kosztował nawet 5 zł w Kauflandzie.
Jest bardzo mało wydajny, zmywa makijaż dość średnio. Nie używam jako typowego toniku ale właśnie jako zwykłego micela. Raczej nie kupie ponownie, nawet za taką cenę.

Nawet nie 1w1

Bardzo nieudany płyn micelarny - nie zmywa dobrze (tuszu i cieni nie mógł w ogóle ruszyć), pozostawia nieprzyjemny lepki film, chemicznie pachnie, a opakowanie pozostawia wiele do życzenia. Może podrażniać - mnie piekły oczy po zastosowaniu.

Dobry jak na swoją cenę

Płynu używam do demakijażu twarzy i oczu. Po użyciu twarz jest trochę lepka, a oczy lekko łzawią. Myślę jednak, że w tej cenie nie możemy spodziewać się niczego lepszego.

Więcej nie kupię

Produkt bardzo niskiej jakości. Zdecydowanie niższa półka. Używam go bardziej jako toniku, bo nie wyobrażam sobie przecierać nim oczu na co dzień. Raz to zrobiłam i pożałowałam.Produkt podrażnia powieki. Ewidentnie czuć w nim alkohol. Makijażu nim nie zmywam, bo kiepsko sobie radzi z demakijażem. Nie wyrzucam. Zużyję do końca na twarz, ale nigdy nie kupię niczego z tej firmy.

Bardzo fajny :)

Zdecydowanie jestem fanką płynów do demakijażu, stosowałam też żele i mleczka, ale jednak płyny są, według mnie, najlepsze. Tego bardzo lubię (chociaż to nie mój ulubiony) i kupuję go zawsze jak jestem w kauflandzie i akurat potrzebuję płynu do demakijażu.

Dobrze zmywa makijaż. Nie podrażnia oczu. Cieszę się, że ma aż 200ml, dzięki temu nie trzeba co tydzień kupować nowego ;) Posiada fajny design buteleczki i całkiem spoko otwarcie. Kosztuje niewiele.

Do oczu jak najbardziej :)

Używałam tego produktu tylko i wyłącznie do demakijażu oczu, niestety nie wypowiem się, jak działa na twarz. :)
Kupiłam w Kauflandzie za 4,40 zł. Potrzebowałam czegoś tylko do oczu. Sprawdził się,nie podrażniał, nie szczypie w oczy, ogólnie swoje zadanie wykonywał i usuwał makijaż oczu. Być może kupię ponownie, aby sprawdzić, czy nadaje się na twarz.

Uwaga! Niebezpieczeństwo!

Uważajcie na to "coś" bo może zrobić krzywdę...
kupiłam w markecie za 4,50zł, ale to co się później wydarzyło to koszmar...
(stosowałam to jako micel do demakijażu oczu)
oczy piekły jak polane kwasem
najgorsze było to że rano budziłam się z tak zaropiałymi oczami że ledwo mogłam je otworzyć! jak tylko zobaczyłam promocje na micel od Garniera pobiegłam po niego a ten bubel wylałam do zlewu
nie polecam !
jedyny plus to niska cena i solidne opakowanie
nigdy więcej tego nie kupię !
ps. oczy mi się już wygoiły ;-)

Dobry produkt w świetnej cenie

Kupiłam skuszona ceną (ok 4zł w Kauflandzie), i nie zawiodłam się. Świetnie zmywa makijaż, nie szczypie w oczy, co często się zdarza przy płynach tego typu. Dobrze nawilża i oczyszcza. Póki co jedynym minusem jest trochę lepka skóra po użyciu.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml