Nivea, Nivea Hair Care, Flexible Curls, Szampon `Skręt fal i loków` (stara wersja)

Szampon Skręt fal i loków wzbogacony ekstraktami z aloesu i lilii wodnej podkreśla skręt loków i fal zapewniając im sprężystość i elastyczność.
Nadaje falom i lokom elastyczność i sprężystość. Podkreśla piękny kształt loków i fal. Wygładza powierzchnię włosów zapewniając im piękny połysk.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Tetrasodium Iminodisuccinate, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Aloe barbadensis, Parfum

Cena: ok. 8-11zł / 250ml

Średniak

Szczerze to za bardzo nie mam porównania bo szamponów specjalnie do kręconych włosów raczej nie kupowałam, ale fajne opakowanie, przyjemny zapach i chyba nic poza tym. Włosy jak wyglądały po normalnym szamponie tak i po tym. Do moich włosków chyba jednak wolę delikatne szampony dla dzieci które spisują się lepiej.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

W porządku

Kiedy używałam tego szamponu, włosy po umyciu faktycznie bardziej się kręciły.. Były ładne, puszyste. Żadnych zastrzeżeń.

Szampon też ładnie pachnie :)

Nie planuję ponownego zakupu, gdyż włosy kręcą mi się i bez niego. A ostatnio wolę siebie w prostych włosach.

Używam tego produktu od: ojj długo
Ilość zużytych opakowań: 6-8

żal

szampon do wlosów kreconych jak dla mnie tylko z nazwy nic nie robi z wlosami.Sądziłam że włosy nabiorą blasku i speżystości ale nie .Tego szamponu może używać każdy

Używam tego produktu od:4miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

fajny

+ pieknie pachnie
+ podczas mycia czuc ze wloski sa sliskie, a nie jak przy niektorych epe
+ wlosy po uzyciu nie pusza sie, sa miekkie, lsniace, lepiej sie ukladaja

Używam tego produktu od: od kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: duzo

Bez rewelacji...

Po pierwsze:
Efekty widoczne są dopiero, gdy korzysta się również z odżywki z tej samej serii.
Ponadto na początku szampon sprawia, że włosy zamiast się skręcać, to się puszą!
Dopiero po trzecim myciu widać jakieś efekty, ale nie widzę powodu, żeby go zbytnio wychwalać.
Wbrew pozorom- sam szampon jak szampon, tylko, że z notatką "do kręconych".Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Ok, ale bez szału

Szampon spełnia obietnice producenta- faktycznie włosy są sprężyste i bardziej `kędziorkowate` . Ma ładny zapach i włosy są jakby bardziej miękkie. Ale oczekiwałam od niego jednak trochę więcej- aby podkręcał pasma, które są tylko falowane ... niestety tego nei uzyskałam , podkręcił mi tylko pasma, którę są typowymi lokami. Ale i tak go polecam i podejrzewam, że, gdy skończy mi się opakowanie ( którego używam sporadycznie) dokupię następny egzemplarz :)
Pozdrawiam

Używam tego produktu od: września/ października ?

dobry

Godny polecenia szampon ze wzgledu na to, ze spelnia obietnice producenta.Wlosy lepiej sie kreca, sa gladkie oraz dobrze sie rozczesuja. Jestem zadowolona z produktu, pewnie go jeszcze kiedys kupie.

Używam tego produktu od:wrzesnia

Średnio

Mam włosy falowane, podatne na układanie. Loki sprężynki, mogę sobie ułożyc palcami. Szampon miał podkreślić skręt a włosy rozprostował i w dodatku bardzo obciążył. Wyglądały jak strąki :/

Używam tego produktu od: dawna

na pewien okres

Zaznaczam że używałam go do włosów po trwałej, przy pierwszej butelce byłam zadowolona efekt był zgodny z obietnicami niestety gdy zaczełam drugą włosy były ciężki e przestałam go używać na dwa miesiące po powrocie znów spełnia zadania :)

Używam tego produktu od:8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

To jest to ! :)

Moim zdaniem ten szampon jest rewelacyjny. Mam z natury dość cienkie włosy,które owszem kręcą się i puszą,ale nigdy nie miałam jakiś oszałamiających loków. Skusiłam się na ten szampon z czystej ciekawości i....teraz mam piękną burzę wygładzonych, nie puszących się sprężynek :)Dobrze się pieni, świetnie nawilża, nie obciąża i ślicznie pachnie :) Używam z odżywką Gliss Kur - Oil Nutritive Balsam (tą na rozdwajające się końcówki u włosów długich - żółte opakowanie) i efekt jest naprawdę super!
Polecam !Używam tego produktu od: miesiąca

Może obciążać :|

Generalnie szampon jest cudowny w użyciu, przyjemnie się nim myje, ma taki świeży zapach, włosy po nim ładnie pachną i w ogóle naprawdę - bardzo fajny ale niestety- jak myłam nim głowę codziennie (tylko nim- bo zazwyczaj używam szamponów na przemian) to włosy były jakby ciężkawe, obciążone, po kilku h. od mycia- przyklapnięte :( A szkoda bo naprawdę baarrrdzo przyjemnie się go używa.

Co do kręcenia włosów- nie wiem, ja mam lekko kręcone- czy coś im pomagał- chyba wątpię :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

doskonały

używam tego produktu od kilku miesięcy z połączeniem odżywki, ale nie tej z nivea, lecz z pantene-pro v, taką bez spłukiwania, połączenie tych dwóch kosmetyków daje fantastyczny efekt, wziełam przykład z mojej przyjaciółki, która właśnie tak robiła i efekt rzeczywiście był znacznie lepszy niż używanie szamponu i odzywki do kręconych z nivea.
Skręt moich fal, jest fajnie podkreślony, zauważyłam, że nawet po nim włosy kręcą sie jeszcze bardziej, są milutkie w dotyku, nie ma mowy o sklejaniu kosmyków.
Po 3 miesiącach zauważyłam znaczną poprawe kondycji moich włosów, są bardziej lśniące i tak jakby zdrowsze, mocniejsze.

Polecam ten szampon ale tylko przy tej odżywce z pantene pro v, do włosów kręconych bez spłukiwania.

Pozdrawiam!!Używam tego produktu od: 3 miesięcy