Laboratorium Pilomax, Wax Pure, Szampon głęboko oczyszczający

Laboratorium Pilomax, Wax Pure, Szampon głęboko oczyszczający

Szampon głęboko oczyszczający Pure Wax do włosów zniszczonych, do stosowania przed maskami Wax. Skutecznie myje włosy i skórę głowy, nawet z nierozpuszczalnych w wodzie silikonów i substancji pozostających po środkach stylizacyjnych. Przygotowuje włosy i skórę głowy na regenerujące działanie masek Wax.

Skład: Aqua, Soidum Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Piroctone Olamine, Aloe Barbadensis Gel, Panthenol, Ammonium Laureth Sulfate, Cocaminopropyl Betaine, PEG-8 Cocoate, Styrene / Acrylates Copolymer, Glycol Cetearate, Parfum, Coco-Glucoside, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Szampon Pure waX

Szampon oczyszczający do każdego koloru włosów, bardzo dobrze oczyszcza włosy, nawet z trudnych zanieczyszczeń spowodowanych przez środki do stylizacji. Bardzo odżywia i poprawia kondycję włosów.

Szampon pure wax pilomax

Testowałam szampon Pure Wax przez około miesiąc czasu szampon jest bardzo wydajny bardzo odżywiał moje włosy i zregenerowal je, dodatkowo zauważyłam że skóra moje głowy Również jest bardziej oczyszczona pozbyłam się łupieżu również włosy Po zastosowaniu szamponu pięknie pachną są bardzo rozświetlone ładnie się błyszczą są odżywione i zregenerowane

Świetny oczyszczający szampon :)

Używałam tego szamponu wraz z maską Wax. Sprawdził się super, bardzo dobrze oczyszczał skórę głowy i włosy. Szampon jest bardzo wydajny, gęstej konsystencji o przepięknym zapachu. Moje włosy go pokochały. Mogę go szczerze polecić, na prawdę warto go kupić i cieszyć się pięknymi, lśniącymi włosami :)

Mocno oczyszczający szampon Pilomax Wax Pure

Nazwa szamponu bardzo trafna - głęboko oczyszczający. Zawiera 4 substancje myjące, w tym 3 silne, dlatego można zaliczyć go do mocno oczyszczających. Mimo silnych detergentów nie wywołał u mnie podrażnienia ani uczulenia, za co duży plus! Świetnie oczyszcza włosy oraz skórę głowy. Ta natomiast po umyciu jest wyjątkowo miękka i gładka, zapewne zasługa żelu aloesowego. Zapach super, podobny do arbuzowych tropikalnych żelków Haribo. Kolor mleczny.

ok

Przed każdym zastosowaniem maski używam szamponu głęboko oczyszczającego z tej samej firmy. To jest nasza baza przygotowująca nasze włosy do masek WAX. Bardzo dobrze oczyszcza i nie wysusza ich. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych w postaci łupieżu, alergii czy podrażnień na skórze. Nie plącze włosów. Wraz z maskami WAX daje efekt sypkich, błyszczących i zdrowych włosów. Produkt jest zamknięty w poręcznym opakowaniu. Nie jest trudno go otworzyć, czy zamknąć. Szampon posiada przepiękny zapach. Nie jest taki rzadki.

Jest ok

Szampon pachnie dość przyjemnie. Myłam nim głowę co dwa góra trzy dni. Świetnie oczyszczał skórę głowy. Uwielbiałam podczas mycia włosów nim robić sobie masaż głowy. Moje włosy już po nim były łatwiejsze do rozczesywania. Choć nie powiem, że jak miałam włosy trochę za ramiona, musiałam użyć więcej szamponu niż jest w zaleceniach na opakowaniu. Teraz po wy stopniowaniu już mniej ich się zrobiło, wiec starcza ilość szamponu taka, jaka jest podana w zaleceniach. Jedyną rzeczą to, której mogę się przyczepić, jest to, że włosy dalej mi lecą garściami.

Szampon do duetu z maską regeneracyjną

+ładne, wygodne, praktyczne opakowanie
+działające bez zarzutu zamknięcie typu "click"
+zapach
+dobrze oczyszcza
+otwiera łuskę włosa przygotowując do głębokiej regeneracji maską

-wydajność
-włosy zaczęły się szybciej przetłuszczać

Świetny szampon!

Już po pierwszym umyciu włosów możemy zauważyć, że są one sypkie, a za razem nawilżone i świetnie się układają. Jeśli chodzi o skórę głowy, nie towarzyszy mi popularne uczucie ściągnięcia i w konsekwencji swędzenia po umyciu włosów. Co więcej, włosy są świeże na dłużej, nie przetłuszczają się nadmiernie. Jestem oczarowana działaniem tego szamponu. Moje włosy po prostu kochają Pilomax dlatego jeśli jeszcze nie miałaś okazji poznania produktów tej firmy, nie zastanawiaj się ani chwilę - są zdecydowanie warte swojej ceny i Twojej uwagi!

mocne uderzenie

Szampon jest naprawdę mocny. Oczyszcza włosy tak, że właściwie nic nie zostaje. Bardzo "agresywne" składniki są w składzie, bardzo dużo detergentów. Jest bardzo wydajny. Zapach jest przyjemny, świeży. Świetnie oczyszcza włosy. Doskonale przygotowuje je do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych ( maski czy oleje). Na pewno nie jest to kosmetyk do codziennego stosowania, bo może niesamowicie wysuszyć.

Pilomax Szampon głęboko czyszczający

Mam bzika na pkt swoich włosów. Starannie wybieram produkty do ich pielegnacji. Szampon Wax Pure używam raz w tygodniu by oczyścić skórę głowy i włosy. Ma poręczną butelkę i ładny zapach. Nie wysusza moich włosów i nie podrażnia skóry. Wlosy nie są obciążone a wręcz "sypkie" i łatwe w rozczesywaniu. Szampon jest łatwo dostępny i o przystępnej cenie. Na stałe zagości pod prysznicem.

Świetny produkt, bardzo łatwy w użyciu. Tak jak jest napisane na opakowaniu, wystarczy nanieść na włosy niewielką ilość, a świetnie się pieni. Szampon nie obciąża włosów, świetnie je myję.

Idealny do oczyszczania włosów !

Na co dzień w swojej pielęgnacji staram się unikać silikonów, więc na początku pomyślałam, że szampon podaruję mojej mamie, jednak po przeanalizowaniu pielęgnacji swoich włosów, stwierdziłam, że moje włosy takie całkiem wolne od silikonów to jednak nie są.
Niedawno do swojej pielęgnacji włączyłam szampon z Nivea, do zabezpieczenia włosów na długości, a od długiego czasu stosuję silikonowe serum, w celu zabezpieczenia końcówek, więc szampon Pure Wax wpisał się idealnie w moje potrzeby.
Stosowałam go tak, jak zaleca producent, czyli "przed maskami WAX" i sprawdził się idealnie. Ma przezroczystą konsystencję i przepiękny, świeży zapach.
Włosy po jego zastosowaniu były lekko szorstkie, ekstremalnie oczyszczone i przygotowane na dalsze etap pielęgnacji, którym jest zastosowanie maski Arabica Wax.