Fusswohl, Fussbad (Sól do kąpieli stóp z solą z Morza Martwego do zmęczonych stóp)

Sól do kąpieli stóp Fusswohl z solą z Morza Martwego odświeża, wzmacnia i dezodoruje zmęczone stopy. Kompleks substancji czynnych z Morza Martwego, kojącego rumianku i uszczelniającego naczynia kasztanowca wzmacnia i odpręża. Zmiękcza odciski i zrogowaciały naskórek, a przy regularnym stosowaniu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu stóp.

oj kiepsko...

Wzięłam ją przez przypadek w Rossmmanie. Chciałam wypróbować Scholla i tak się jakoś zagapiłam, że wyszłam ze sklepu z FussWohlem.

2 gwiazdki za to, że działa.. To znaczy zmiękcza naskórek. I to jedyny plus tej soli. Zapach ma paskudny. Dokładnie jest to zapach szarego mydła. Nie wykazuje żadnego działania relaksującego na stopy. Słabo się rozpuszcza. Czasem czuję pod stopami taki zbrylony piasek. Nie jest wydajna. Albo ja jej tak dużo wsypuję, bo mam wrażenie, że jak wsypię jej mało to w ogóle nic nie zrobi.. albo chcę się jej szybciej pozbyć ;)

Stosowanie: Stosuję dwa razy w tygodniu.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego