Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

The Body Shop, Concealer (kredka korygująca)

The Body Shop, Concealer (kredka korygująca)

Pojemność 3,9 g

Rewelacyjny korektor, który ukrywa wszelkie przebarwienia, zaczerwienienia i inne niedoskonałości cery, a do tego trzyma się w niezmienionej formie wiele godzin. Kremowa konsystencja umożliwia precyzyjne nałożenie kosmetyku. Zawiera witaminę E, olejek jojoba oraz drobinki odbijające światło. Nie uczula ani nie zatyka porów. Korektor dostępny jest w 7 różnych odcieniach, tak że każdy znajdzie coś dla siebie.

Przyzwoity kamuflaż

Od lat używam jako korektora dermacolu (podkładu), acz ostatnio natknęłam się na tą kredkę. Właściwie na odcień, najjaśniejszy, wpadający w żółty. Uznałam, że przypasuje do podkładu. Tak więc kupiłam, nie spodziewając się cudów.

A tu- miłe zaskoczenie.

Bardzo dobrze kryje, miękko się rozprowadza, nie podkreśla nierówności. Nie odznacza się po nałożeniu pudru. Jednak bez podkładu jest widoczny i mniej trwały- po paru godzinach zaczyna się osadzać na brzegach zmian.

Generalnie polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zaskakująco dobry.

Kupiłam go od niechcenia, bo chciałam wypróbować, a tu bardzo pozytywne zaskoczenie. Duży wybór kolorów, od jasnych do ciemnych, mam 1 na zimę, na lato kupię ciemniejszy. Bardzo rozsądna cena, 35 zł, a jest lepszy od wielu droższych korektorów, których używałam. Bardzo dobrze kryje niedoskonałości (do nich potrzebuję korektora), nie widać go na twarzy i bardzo długo się trzyma (cera mieszana). 35zł za tak dobry korektor to naprawdę rozsądna cena. Bardzo poręczny i estetyczny.Używam tego produktu od: paru miesięcy
.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale nie jest zbyt wydajny bo dość często go temperuję.

geniusz!!!

Najkorektor, KWC. Wydajny, superkolorki - 02 swietnie stapia sie z moja cera. Zupelnie go nie widac. Idealnie kryje, jest bezzapachowy, nie alergizuje. Mialam problem z zakupem temperowki do tak grubego oloweczka - chyba dlatego, ze polskie drogerie rzadko prowadza tak grube kredki...Generalnie kryje i naczynka, i przebarwienia, i wypryski...ma niebanalna forme. Czego chciec wiecej?;)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

depilacja jak się przygotować

prawie ideał

Jeden z niewielu korektorów, który radzi sobie z moimi cieniami jednak by uzyskać dobry efekt trzeba trochę namęczyć się nad aplikacją.Co do trwałości to taka sobie, wymaga poprawek w ciągu dnia. Poza tym b. wydajny, starcza mi średnio na pół roku, choć nie mała część korektora marnuje się przy temperowaniu. Wart polecenia, choć do ideału mu trochę brakuje...

Używam tego produktu od:roku

ok,ale mógłby być lepszy!

korektor jest ok, ale ma pewne minusy:
-> trudny do temperowania, przez co znaczna część marnuje się
-> ma postać kredki, więc trudno pokryć nim większe partie twarzy
-> kryje średnio, na pewno nie doskonale (naczynka+piegi)
-> dość "suchy"; trudny w nałożeniu (chyba że na bazę, dobry krem)

długo się utrzymuje (używam też bazy,więc może to jej zasługa). jest ok, taki przeciętny. myślę, że nie kupię ponownie, gdyż będę próbowała czegoś lepszego, z pewnością istnieją lepsze.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

świetny korektor

Kupiłam ten korektor w celu ukrycia ewentualnych wyprysków i plamek na twarzy. I świetnie sprawdził się zarówno w tej roli jaki i w roli korektora pod oczy.

Kosmetyk ma właściwości mocno kryjące dlatego uważam, że nalezy nabrać trochę wprawy w nakładaniu zwłaszcza pod oczy. polecam używać pędzelka. Odpowiednio nałożony utrzymuje sie bardzo długo, nie spływa, nie roluje sie ani nic :)

Kosmetyk jest bardzo wydajny aczkolwiek minuem jest to, że kredkę tą tudno temperować i po zużyciu górnej warsty korektora, wewnątrz niej znajduję sie jeszcze mnóstwo prodyktu i troche trudno się do niego dostać.
Zapach jest też trochę za ciężki.

Używam tego produktu od:czerwca 2007

b. dobry

dla mnie jest całkiem ok, w porówananiu do innych wręcz cudo, będąc za granicą i szastając pieniążkami skusiłam się na niego nie żałuje b. dobrze kryje tylko trzeba pamiętać o świętej zasadzie z kontaktem ze skórą musi troche zaschnąc aby był dobry efekt. B. wydajny. Nie wiem czy jeszcze go kupie tym bardziej że w Polsce jest chyba dużym problem dostać ten produkt poza tym cena niestety nie kusi, ja dałam za niego ok. 50zł.

Używam tego produktu od:lipiec 2007
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

SUPER!!

Uwazam ten korektor za absolutne KWC !! Nie splywa, nie wazy sie, jest super trwaly, odcienie swietne, bez watpienia kazda znajdzie cos dla siebie. Bardzo zdziwil mnie komentarz mojej poprzedniczk i chyba odwaze sie na stwierdzenie, ze chyba uzyla go jakos nieumiejetnie, poniewaz ja uzywam tego korketora od kilku lat i jest to jedyny produkt, ktoremu jestem wierna. U mnie swietnie wspolgra z roznymi podkladami, pudrami, kremami i blokerami. Jak dla mnie korektor superancki i pozostane mu wierna!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...juz kilka: 5,6??
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

i po co ja go kupilam?

Kupilam go tylko dlatego, iz znalazl sie na KWC. Mi nie odpowiada. Mysle, ze ten sam rezultat osiagnelabym, gdybym posmarowala niedoskonalosci skory "Tormentiolem" :( Nie mozna nakladac go pod podklad, bo sie "ruluje", wiec trzeba "na", a to nie wyglada zbyt naturalnie. Spodziewalam sie czegos lepszego po Body Shop'ie.

Rewelacyjny

Poniewaz sama dodalam ten kosmetyk do listy:-D dodam jeszcze tylko tyle, ze ja mam odcien 04, ktory swietnie stapia sie z moja skora i mimo, iz jestem posiadaczka przebarwien, ten kosmwetyk nawet bez uzycia podkladu doskonale je ukrywa i do tego jest naprawde trwaly. Zapomnialam wspomniec, ze kosztuje 9 euro.