Olejek do kąpieli orzeźwiający

Olejek do kąpieli orzeźwiający

Zawiera olejki eteryczne i ekstrakty roślinne mięty pieprzowej, sosny i rozmarynu w postaci lekko pieniącego olejku kąpielowego, dobrane w taki sposób, by kąpiel w ich aromatach orzeźwiała, rozgrzewała i poprawiała nastrój. Olejki eteryczne mięty i sosny przyjemnie inhalują i usuwają zmęczenie a rozmaryn pobudza. Wyjątkowo łagodne substancje myjące nie wysuszają skóry. Identyczne jak na skórze substancje pielęgnujące sprawiają, że ciało po kąpieli jest gładkie i pachnące naturalnymi aromatami roślin.

Cena ok. 17 zł

Oceniam na 4.00

Fajny kosmetyk. Lubię olejki z tej serii. Skóra, po użyciu ładnie pachnie i nie jest wyschnięta. Można "siedzieć" w wannie dłużej niż normalnie. Stoi u mnie na półce w łazience:)

polecam szczerze!

Ta kompozycja zapachowa jest moją .. najmniej ulubioną spośród palety czterech olejków do kąpieli Inter-Fragrances. Co nie znaczy, że nie znajdzie swoich amatorów - ciekawa jestem innych opinii. Efekt pielęgnacyjny - piątka z plusem, podobnie jak pozostałe, czyli : znakomite, długo utrzymujące się nawilżenie skóry, wygładzenie. Zapach wnika głęboko w skórę, zapewniając działanie relaksujące w kilka godzin po użyciu.