Koh Gen Do, Aqua Foundation SPF 15 PA++ (Długotrwały podkład nawilżający)

Koh Gen Do, Aqua Foundation SPF 15 PA++ (Długotrwały podkład nawilżający)

Koh Gen Do długotrwały pokdład nawilżający Aqua z pigmentami mineralnymi. Sformułowany dzięki minerałom z głębokich wód i botanicznych emolientów oraz ekstraktów, podkład ten kondycjonuje skórę, wygładza i ukrywa niedoskonałości zachowując poczucie lekkości.
Koh Gen Do długotrwały pokdład nawilżający Aqua nie zawiera:
- parabenów
- siarczanów
- flatanów
- zapachu
- olei mineralnych

Niewidoczny woal

Podkład kupiłam rok temu,po pewnej recenzji yutubowej. Jestem ,a raczej byłam zachwycona. Byłam,ponieważ mi się skończył,a jest pierońsko drogi. Płacimy w tym wypadku za rzeczywiście najwyższą jakość.Moja cera-dojrzała,naczynkowa,mieszana,rozszerzone pory. Nakładany gąbeczką,traci cały swój potencjał. Najlepiej palcami,świetnie się wtapia,jest niewidoczny, bardzo lekki. I tutaj zaskoczenie,nakładałam również pod oczy,zero wchodzenia w zmarszczki. Jednym słowem Cudo. Drogie Cudo. Na pewno jeszcze popełnię zakup,miałam kolor 113. Jestem w Bourjois 53.

Sheer czyli niewidoczny tint

Rozczarował mnie mega słabym kryciem. Właściwie jest to krem tonujący a nie podkład. Czy rozświetla bo o to mi najbardziej chodziło - tak delikatnie rozświetla ale jest to bardzo subtelny efekt, nazwałabym to raczej efektem naturalnym niż rozświetlającym.
Nawilża skore przez cały dzień ! Tak to prawda dla cer suchych będzie marzeniem. Jest bardzo wodnisty z dobrym składem - to tyle. Nadaje się do makijażu typu no make up i tylko dla cer tzw doskonałych. Krycia tu praktycznie nie ma. Posiadam kolor 213 i jest dla mnie za jasny (nc 23 moj odcień) używam go do mieszania z innymi podkładami ale za ta cenę to po prostu profanacja!
Nie polecam , chyba ze cerom młodym i idealnym -ale po co takim podkład ?