Avon, Naturals, Migdałowy żel pod prysznic

Avon, Naturals, Migdałowy żel pod prysznic

Delikatny żel do mycia ciała, kusi zmysłolwym zapachem słodkich migdałów. Po kąpieli poczujesz się czysto i świeżo.

Cena: 16,90 zł / 150 ml

zimowy zapach

Podpisuje się pod wypowiedzią Beliczka: śliczny, migdałowy zapach, dobrze się pieni, wygodne opakowanie. Wydajny, choć bez promocji się nie opłaca, bo nie pielęgnuje skóry, ale też nie wysusza. w cenie promocyjnej jak najbardziej ok.

nie polecam

Jako że żele pod prysznic zużywam w większych ilościach i nie jestem pod tym względem zbyt wybredna zakupiłam w promocji ten żel za ok. 5zł. Jednak bardzo się zawiodłam, ponieważ kosmetyk nie spełnia swojej podstawowej roli - mianowicie nie myje ani nie odświeża! Nie radzi sobie nawet z umyciem ciała po wysiłku fizycznym ani z potem.
Ponadto żel przeokropnie wysusza skórę. Staje się nieprzyjemnie ściągnięta ( co uważam za dużą niedogodność, bo nie zawsze mam czas na wklepanie balsamu) Zapach migdałów jest dość sztuczny i mdlący.

wart kupić dla zapachu

Świetny na zime, ponieważ jego ciepły, zmysłowy zapch rozgrzewa. Sam żel dobrze się pieni i łatwo spłukuje ze skóry ale wogóle jej nie pielegnuje. Ma wygodne opakowanie (uchwyt!). Nie jest wydajny, warto go kupic na promocjach, wtedy cena jest adekwatna do jego jakości. jednym słowem miłe mydełko, bez rewelacji pilęgnacyjnych, ale z rewelacyjnym zapchem. na moje skórze aromat tego produktu utrzymuje się dość długo.

Avon Mark - relacja

zapach..Tylko

Powiem krótko.
ten żel wysusza moją skórę,jest ona taka szorstka jak papier bleee :[
nie lubię go,oj nie.
Pozatym szybko się kończy i jest jakiś taki dziwnie rzadki..
Jedyny plus to ładny zapach..którym możemy się delektować pod prysznicem bo na mojej przynajmniej skórze nie zostaje.
aha no i wygodny zaczep.
nie kupie już więcej.

zapach naprawdę super!

Zapach baaardzo w moim guscie - pyszny, migdalowy, slodki. Cudowny na zime. Nie mam zastrzezen co do wlasciwosci myjacych. Zwykly zel. TO, co go wyroznia to wlasnie zapach. Niewielka pojemnosc jak za te cene.

ilość zużytych opakowań: 3 a moze 5 :)

Bardzo zwyczajny

Zachęcona wspaniałym migdałowym zapachem pozostałych produktów z serii zakupiłam i ten. Owszem, pachnie bardzo ciepło i intensywnie, niestety nic z tego nie pozostaje po kąpieli na skórze. Dobrze się pieni i jest dość wydajny, ale bez rewelacji.

ilość zużytych opakowań: 1

Dość przyzwoity

Kupiłam sobie do serii, w której mam taowy balsamik do ciała i krem do rąk. Wszystkie te produkciki przecudnie, słodko, ciepło, migdałowo pachną. Żelik ma miłą konsystencję, taką kremową dość. Troszkę słabo się pieni ale i tak biorę go niezbyt wiele, bo nie lubię na siebie wylewać dużo rzeczy do kąpieli i do ciała ogólnie. Myślałam, że stosujac go w kąpieli bedzie tak samo przyjemnie pachniał jak przy stosowaniu balsamu i kremu do rąk, jednak to nie jest już to. Wydaje isę taki gorzkawy i nie czuje się tak świeżo :( Jest dosyć wydajny