Foot Works, Refreshing Citrus Gel Scrub (Cytrusowy Scrub do stóp)

Foot Works, Refreshing Citrus Gel Scrub (Cytrusowy Scrub do stóp)

Usuwa twardy naskórek oraz sprawia, że skóra staje się miękka i gładka. Jednocześnie odświeża i ożywia stopy, dlatego jego używanei to sama przyjemność. Dodatkowym atutem jest miły, orzeźwiający cytrusowy zapach.

Cena: 16, 90 zł / 100 ml

ładny zapach, ale..

Miałam już kilka rodzajów scrubów do stóp z Avonu, mają często cudowne zapachy (mój ulubiony to ten pachnący jeżyną i miętą). Niestety, żaden z nich nie działa tak jak powinien. Moje stopy wyglądały tak samo jak przed peelingiem. Myślałam na początku,że jest to może kwestia tego jednego, ale wszystkie są równie skuteczne...Nie polecam produktów do stóp z Avonu, strata pieniędzy.

Używam tego produktu od:8 miesięcy

Nie polecam

w sumie to mogę się zgodzić z pozostałymi recenzentkami. Nie nazwałabym tego produktu peelingiem. Drobinki ścierne są zdecydowanie za małe, zwłaszcza jeżeli komuś chodzi o skuteczne usunięcie zrogowaciałego naskórka. Kolejny minus to konsystencja: wodnista. Plus to zapach i dość niska cena jeśli jest w promocji, ale i tak nie warto kupić.Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

stoi u mnie w domu na polce juz prawie rok (4 osoby) i nikt go nie uzywa, ladny ma zapach poreczne opakowanie to chyba wszystko, ostatnio ponownie probowalam sie przekonac do niego - bezskutecznie, penie straci waznosc i ktos go wyzuci, za ta cene nie warto

Używam tego produktu od:?

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Jestem niezadowolona

Rozczarowałam się i to bardzo.

Kupiłam ten "peeling", bo wydawało mi się, że okaże się pomocny. Poza tym cena była przystępna. Cieszę się, że nie wydałam więcej pieniędzy, bo z pewnością bym tego żałowała. Ten specyfik niestety nic nie daje. Drobinki niby są, ale na stopach wogóle ich nie odczuwam, co najwyżej na dłoniach.

Jedyny plus to zapach i krótkotrwałe uczucie świeżości. Więcej z pewnością go nie kupię, bo nie widzę sensu wydawania pieniędzy na coś, co nie działa.

Używam tego produktu od:męczę i męczę od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Eee...

Kupiłam ten peeling już jakiś rok temu a dalej go męczę. Niestety żadnej ze swoich "właściwości" nie spełnia. A już napewno nie peelinguje bo czym? Tymi swoimi mikro drobinkami? Dobre sobie.

Gwiazdkę przyznaję jedynie za zapach, który nawet mi pasuje.

Nigdy więcej!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Jedno wielkie badziewie!!!!!!!

Już nie pamiętam za ile go kupiłam i bardzo dobrze, bo takiego niewypału chyba jeszcze w Avonie nie było!
A tak się cieszyłam, że i sok z aloesu ma, i sól morską i coś tam jeszcze....

Scrub ten NIE ROBI NIC! Nie nawilża, nie trze! Jest to po prostu chemiczna, paskudna maź (zapach cutrusów tylko imituje) nie nadająca sie do niczego.
Nakładam ją na pumeks i tak peelinguję stopy.
Mam nadzieję, że juz niedługo mi się wreszcie skończy.

Używam tego produktu od:parę miesięcy sie z nim męczę - myślę, jak go spożytkować
Ilość zużytych opakowań:jedno na wykończeniu i więcej nie
bedzie na 100%

do niczego

Nijaki, sliski żelik z mikrodrobinkami, ktorych w ogole nie czuc i ktore nic nie daja, nie drapia, nie trą, nie scieraja.. Zapach cytrusowy, ale jakis nijaki.. Dobrze, ze go nie kupilam, tylko mam z wymiany. Wracam do scrubu do stop Freemana..

Nie spełnia swego zadania

Zdecydowanie zbyt delikatny jak na peeling do stóp - drobinki za małe, nizebyt ostre, raczej nie wygładzają. Chociaż zapach jest miły i scrub rzeczywiście daje efekt odświeżenia.
Choć nie jest to nic szzególnego, to jednak kupię kolejne opakowanie - miły bajerek :D, nawet jeśli niewiele może zdziałać :D

ilość zużytych opakowań: jedno

do czego?

Peeling do stop tylko z nazwy. Jest po prostu za delikatny i nie ma zadnych wlasciwosci wygladzajacych. Scrub do stop powinien miec duze i ostre drobinki a ten... po prostu niewypal. Szkoda kasy. Poza tym jest bardzo malo wydajny i szybko sie konczy.

E tam...

Nic a nic nie działa!
Jedyny plus jakiego się w nim dopatrzyłam to ładny zapach.
Drobinki są za drobne, żeby coś ścierały. Skóra nie staje się bardziej miękka, ani gładka- tylko mnie trochę łaskocze.
Na szczęście nie jest dość wydajny, więc jeszcze parę razy i go w końcu wykończę. :p

taki tam bajer...

Jako peeling do stóp za słaby. Właściwie nic konkretnego nie robi, słabo wygładza, nieco chłodzi i tylko ładnie pachnie, świeżo, cytrusowo. Zamiast niego polecam scrub do stóp z minerałami z morza martwego z serii SPA.

Wspaniały zapach

Kupiłam ten produkt ze względu na to, że na piętach i przy palcach zaczął mi strasznie twardnieć naskórek - w tym wieku hehe :D Uzywam co tydzień, kiedy mi się chce, bo za bardzo mi się nie chce uzywać...ale ten zapach mnie przyciąga....jest cudowny. Szkoda, że nie ma takiego żelu pod prysznic albo nie wiem czego :). Drobinki dobrze drapią..ale...nie widze zbyt dużego działania wygładzającego...może powinnam stosować częściej ale i tak jest ok, czuje się takie odświeżenie :)