One Ingredient, Snail Your Skin, Intense Renewal Cream (Intensywny krem odnawiający)

Intensywny krem odnawiający Snail Your Skin to unikalna kompozycja 80% śluzu ślimaka jakości premium z 15% aktywnych składników pochodzenia naturalnego stworzona po to, aby wyjątkowo szybko i kompleksowo niwelować problemy skórne oraz oznaki starzenia. Śluz ślimaka to bogate źródło kolagenu, elastyny, alantoiny, kwasu hialuronowego, kwasu glikolowego, cennych dla skóry witamin i mikroelementów oraz enzymów proteolitycznych, które synergicznie wykazują silne działanie biostymulujące. Efekty: widocznie zredukowane zmarszczki, wyraźne wygładzenie skóry, zwężone pory, zniwelowane zmiany trądzikowe i przebarwienia, zredukowane blizny Intensywny krem odnawiający Snail Your Skin stanowi idealną bazę pod makijaż ze względu na: natychmiastowy efekt wygładzenia, wyjątkowo lekką konsystencję, długorwały efekt matujący i nawilżający.

Skład: Snail Secretion Filtrate, Rosa Damascena Flower Water, Rosa Rubiginosa (Rose Hip) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Gluconolactone, Coco Glycerides, Cetearyl Olivate & Sorbitan Olivate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Xanthan Gum, Decyl Glucoside, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

W końcu coś do cery naczynkowej

Mam cerę naczynkową ze skłonnością do trądziku różowatego więc ciężko mi dobrać coś, co nie będzie drażnić mojej skóry, ale widocznie ślimaki nie szkodzą i wręcz pomagają :)))
W tej cenie miałam nadzieję na coś ekstra i się nie zawiodłam, krem ma świetne działanie, używam go do twarzy, szyi i dekoltu i widzę poprawę kondycji skóry, jest niesamowicie gładka (pierwszy raz mam takie odczucie po jakimkolwiek kremie) i nawilżona. Myślę że nadaje się pod makijaż, bo wchłania się od razu po aplikacji i matowi skórę.
Jedyne za co odjęłam gwiazdkę, to zapach, który zgaduję pochodzi z olejku różanego(?) - osobiście nie przepadam.
Polecam osobom z wrażliwą skórą :)

Najlepszy wśród kremów ze śluzem ślimaka

Już po jednej próbce zrobił na mnie ogromne wrażenie.
Na dzień sprawdził się rewelacyjnie pod makijażem - wchłonął się i zmatowił bardzo ładnie, nawet miałam wrażenie, że moja tłusta skóra mniej się przetłuszcza niż zazwyczaj.
Po zastosowaniu na noc rano miałam bardzo ładnie wygojone wypryski, delikatnie zwężone pory i taką ujednoliconą buzię.

Próbka zdecydowanie zachęciła do zakupu całego opakowania. Po miesiącu stosowania widzę znaczną redukcję przebarwień i blizn potrądzikowych, a do tego wygładziły mi się moje drobne zmarszczki pod oczami, co jest sporym wyczynem. Stosowałam już kilka inych kremów na bazie śluzu ślimaka, ale ten podziałał zdecydowanie najszybciej i najlepiej, w dodatku ma najlepszy skład ze wszystkich pozostałych i jest polski :).

Jest bardzo delikatny nawet pod oczy, a mam niesamowicie wrażliwe oczy i wszystkie inne, wywołują u mnie pieczenie, którego tu absolutnie nie ma. Konsystencja jest bardzo delikatna i przyjemna. Jest bezzapachowy - co jest dla mnie ogromnym plusem, bo nie lubię intensywnych zapachów w kosmetykach. Opakowanie wręcz fenomenalne - ekskluzywne, sterylne i bardzo wygodna pompka. Dla mnie jedyny :)

Absolutnie bezkonkurencyjny

Moje wrażenia po pierwszym użyciu na noc:
+ buzia była bardzo ładnie wygładzona i promienna
+ pięknie zmatowiona, a nie przetłuszczona jak często po przebudzeniu
+ zaskórniki bardzo znacząco się zredukowały, nawet te duże i bolesne
+ pory mocno zwężone
+ buzia ogólnie dobrze nawilżona, a posiadam cerę mieszaną i dość odwodnioną

Zastosowanie na dzień:
+ bezpośrednio po nałożeniu kremu buzia jest matowa i gładka (troszkę jak po bazach silikonowych, chociaż silikonu w ogóle nie ma), jest leciutki i szybko się wchłania
+ makijaż nakłada się bardzo dobrze i również bardzo dobrze trzyma się w ciągu dnia
+ Buzia znacznie dłużej jest zmatowiona niż przy innych kremach matujących

Po jakimś czasie:
+ bezkonkurencyjny w likwidowaniu wszelkich wyprysków - zarówno zaskórników jak i ropnych zmian. W miejsce zagojonych zmian szybko pojawiają się łuski, co usuwałam peelingiem.
+ już po 2 tygdniach zauważyłam znaczącą redukcję przebarwień, ktore zostawały mi po zmianach trądzikowych
+ blizny mniej widoczne, buzia bardziej wygładzona i jednolita
+ pory znacznie mniej widoczne i stan się utrzymuje

Stosowałam też krem na niewielką 3 miesięczną bliznę, która po raptem 3 tygodniach stosowania zniknęła mi praktycznie całkowicie. Używałam czasem raz czasem 2 razy dziennie minimalną ilość.

Zalety:
+ fenomenalny skład, 100% naturalny i bardzo wysoka zawartość śluzu ślimaka
+ przyjemna lekka konsystencja + matowe wykonczenie
+ bardzo wydajny
+ świetne opakowanie z wygodną pompką
+ bezzapachowy

Co do ceny: zawsze powtarzam, że jeżeli kosmetyk jest świetny jakościowo i przynosi rewelacyjne efekty, to nawet wysoka cena nie może być minusem - po prostu jest wart swojej ceny i nie szkoda mi tych 250 zł, tym bardziej, że efekty są takie jak po serii kilku zabiegów kwasami, z których każdy kosztuje tyle co jedno opakowanie kremu.

Trzeba pamiętać, żeby w ciągu dnia używać czegoś z filtrem, bo zawiera jednak kwas glikolowy.

Jedyne małe zastrzeżenie i ostrzeżenie - raz po zabiegu kwasem i zastosowaniu kremu buzia się lekko czerwieniła, więc musiałam na kilka dni ostawić, aż buzi przejdzie stan nadwrażliwości po zabiegu. Po kilku dniach wszysto wróciło do normy. Zalecam więc odczekać chwilę po jakichś ingerencjach kosmetycznych, jeżeli ktoś ma wrazliwą buzię, aczkolwiek jest to kwestia indywidualna, bo mojej koleżance nic się nie działo w takiej samej sytuacji.

Krem poleciła mi koleżanka, która bardzo zachwalała krem pod względem szybkiej redukcji przebarwień, za co jestem jej dozgonnie wdzięczna, a krem obdarzam dozgonną miłością i zaufaniem i tym sposobem ląduje w gronie moich hitów :).

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania