Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Cupuacu, Brązujące nawilżająco - odżywcze mleczko do ciała

Ziaja, Cupuacu, Brązujące nawilżająco - odżywcze mleczko do ciała

Cena już od 10,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Składniki aktywne ziaja brązujące nawilżająco - odżywcze mleczko do ciała Cupacu:
- Masło cupuacu i masło karite skutecznie regenerują lipo-strukturę naskórka, wzmacniają barierę ochronną skóry oraz doskonale nawilżają i uelastyczniają.
- Oleje makadamia i z orzechów brazylijskich regulują aktywność zewnętrznych warstw skóry, zapobiegają nadmiernej utracie wody oraz zmiękczają i wygładzają naskórek.
- W składzie występuje też dihydroxyaceton - DHA zastosowany w bezpiecznym stężeniu brązującym, który nadaje subtelny, delikatny odcień opalenizny, natomiast specjalne zaperfumowanie kremu neutralizuje zapach DHA

Przyjemniaczek

Pierwszy raz wypróbowałam go podkradając go mamie. Nie przeczytałam, że jest to balsam brązujący, poleciałam w ciemno i tak samo skończyłam. Skończyłam w łaty z pomarańczowymi dłońmi. Mimo takiego początku do dziś go używam z tym, że teraz trochę rozważniej. Zapach ma przepiękny, ciasteczkowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508421].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajnyy.

Bardzo lubię ten balsam. Konsystencja delikatna, nie lejąca się. Pompka bardzo wygodna i co najważniejsze nie zacina sie. W tym produkcie jedyne co mi przeszkadza to zapach, zbyt intensywny i sztuczny...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431766].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Przyznam szczerze, że nie przepadam za produktami brązującymi, ale ten jest na prawdę świetny. Zamknięty jest w plastikowej butelce z pompką. Pompka działa bez zarzutu, nie zacina się. Konsystencja gęsta, nietłusta. Rewelacyjnie rozprowadza się na skórze i błyskawicznie się wchłania. nie pozostawia lepkiej warstwy Super nawilża skórę. Efekt brązujący można zauważyć już po pierwszej aplikacji. Regularnie stosowany tworzy na skórze piękną, naturalnie wyglądającą opaleniznę ( przynajmniej nie wyglądam jak przypieczona pomarańcza :D) Produkt podczas rozprowadzania nie pozostawia smug i plam. Równomiernie się też zmywa. Dodatkowo balsam bardzo ładnie, karmelowo pachnie. Jest też wydajny. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431256].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

fajne

Zalety:
+ wygodne opakowanie z pompką
+ przyjemnie pachnie
+łatwo się aplikuje
+ nie pozostawia tłustych czy białych śladów
+ idealny do codziennego stosowania, nie nawilża zbytnio skóry
+ efekt jest bardzo naturalny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413796].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Nie używam samoopalaczy, ten dostałam od mamy i bardzo go polubiałam. Co prawda stosuję go tylko na twarz i szyje i dodatkowo mieszam go 1:1 z kremem do twarzy Nivea i efekt widać już po pierwszym użyciu. Może kiedyś skuszę się żeby nałożyć go na całe ciało, jednak troche się boje że źle roprowadze i będą smugi, chociaż na twarzy nie mam żadnych przebarwień, smug wręcz skóra odzyskała kolor :) Do tego piękny zapach i wygodne opakowanie z pompką :) Przy moim dotychczasowym stosowaniu jest baaardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306136].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Używam te mleczko szczególnie teraz,gdy moja opalenizna z wakacji już zaczyna schodzić wraz ze złuszczającym się naskórkiem.Mleczko cudownie się rozprowadza po ciele,nie zostawia smug i pięknie pachnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268626].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla nie nr 1

Przetestowałam wiele balsamów brązujących do ciała i jak dla mnie nowa seria Ziaji jest strzałem w dziesiątkę. Balsam doskonale się rozprowadza, nie zostawia smug (trzeba tylko pamiętać o umyciu rąk po aplikacji) i pachnie intensywnie ale jak dla mnie znośnie. Efekt delikatnej opalenizny już po 1 użyciu. Ja nie znalazłam lepszego jak do tej pory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264496].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku

Z racji nazwy "brązujące mleczko" spodziewałam się bardziej efektu nawilżenia niż opalania, a efekt opalania jest całkiem mocny. Myślę, że produkt można by spokojnie nazwać "samoopolacz w mleczku".
Podczas nakładania pachnie przyjemnie i słodko, ale po jakimś czasie pojawia się charakterystyczny zapach samoopoalacza. Tak jak w przypadku samoopalacza trzeba też pamiętać, żeby po zastosowaniu kosmetyku dokładnie umyć ręce!
Mleczka można używać codziennie, ale Ziaji lepiej nie - po kilku dniach codziennego stosowania efekt będzie za mocny. Najlepiej stosować raz na kilka dni.

Plusy:
+wygodne opakowanie z pompką
+dobrze się rozprowadza
+dobrze się wchłania
+daje ładny, naturalny i równy efekt
+nie klei się na skórze

Minusy:
-typowy zapach samoopalacza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249861].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepsze od innych, ale jednak ten zapach...

Chyba jedyny kosmetyk tego typu, który nie zabija zapachem. Ale i tak trochę tę koloryzującą chemię po chwili czuć. Trzeba jednak przyznać, że nadaje ładny, nieprzesadzony kolor. Łatwo równomiernie mleczko rozprowadzić bez żadnych smug. Więc generalnie pewnie będę wracała. Dwie gwiazdki za zgodność tego produktu z opisem właśnie za zapach. Produkt jest opisywany i w sklepach reklamowany jako specjalnie zaperfumowany, co ma neutralizować zapach DHA. Jednak ta neutralizacja trwa dla mnie zbyt krótko.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245623].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Mam bardzo jasną karnację i ciezko jest mi się opalić. Przed wakacjami postanowiłam spróbować tego mleczka, poniewaz w kosmetyczce mam 6 rożnych balsamów brązujących z których nie jestem zbytnio zadowolona, jedynie dove jest na +.
Po dwóch miesiącach stosowania moge śmiało go podsumować:
- kolor który jest bardzo naturalny , lekko brązowy
- cena! (Carrefour 11zl)
- dostępność
- szybkie wchłanianie
- brak smug czy plam
- lekkie nawilżenie
- konsystencja
Wady;
- zapach po paru godzinach :( chociaz nie jest tragiczny jak w przypadku np. DAX
- przy 3-4 warstwach schodzi nierównomiernie
Mimo wszystko polecam!!!
1-2 w tygodniu i wszystko jest ok, skóra wyglada pieknie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242371].usefull || 0 }}% pomocna.