Ziaja, Cupuacu, Brązujące nawilżająco - odżywcze mleczko do ciała

Ziaja, Cupuacu, Brązujące nawilżająco - odżywcze mleczko do ciała

Składniki aktywne ziaja brązujące nawilżająco - odżywcze mleczko do ciała Cupacu:
- Masło cupuacu i masło karite skutecznie regenerują lipo-strukturę naskórka, wzmacniają barierę ochronną skóry oraz doskonale nawilżają i uelastyczniają.
- Oleje makadamia i z orzechów brazylijskich regulują aktywność zewnętrznych warstw skóry, zapobiegają nadmiernej utracie wody oraz zmiękczają i wygładzają naskórek.
- W składzie występuje też dihydroxyaceton - DHA zastosowany w bezpiecznym stężeniu brązującym, który nadaje subtelny, delikatny odcień opalenizny, natomiast specjalne zaperfumowanie kremu neutralizuje zapach DHA

Lubię za działanie...

ale nie tylko!!! Doceniam przyjemny słoneczny zapach, naturalny odcień opalenizny jaki pozostawia, to, że nie muszę martwić się o smugi.
Produkt jest bardzo wydajny i opłaca się w niego zainwestować.
Jest też poręczny, ponieważ posiada pompkę.
Uwielbiam sięgać po niego szczególnie latem, ponieważ moja z natury bada skóra nie jest podatna na opalanie.
Kiedy efekty?
Zazwyczaj po trzech dniach w moim przypadku.

fajny

Naprawdę daje ładny odcień skórze, bez smug i bez smrodu samoopalacza.
Kupiłam po przeczytaniu dobrych recenzji na kwc, ale bez przekonania i mile się zaskoczyłam.
Nogi są delikatnie muśnięte słońcem, naturalnie zabrązowione bez pomarańczowych tonów.

Mleczko faktycznie brązuje skórę. Jest fajna, lekka konsystencja. Zapach jest bardzo przyjemny. Cena nie jest wysoka, a jakość świetna. Polecam, jeśli nie lubicie solarium, to z pewnością pokochacie ten balsamik.

depilacja jak się przygotować

Szybko brązuje skórę

Nakładając mleczko na skórę zdawałam sobie sprawę, że jak w przypadku produktów brązujących, które są słabsze niż samoopalacze na opaleniznę będę musiała zaczekać i aplikować je kilka razy. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy już po kilku godzinach zauważyłam, że skóra na nogach ma zdecydowanie zdrowszy kolor! Na drugi dzień użyłam mleczka jeszcze raz uzyskując efekt, który mnie całkowicie zadowolił. Opalenizna była wystarczająco pogłębiona i zdecydowanie widoczna, nogi nie odznaczały się od reszty ciała. Co więcej, kolor tej sztucznej opalenizny jest niemal identyczny do mojej naturalnej - brązowo-złocisty, nie jest brzydko pomarańczowy czy wręcz wpadający w czerwone tony.
Konsystencja jest lekka, ale dobrze nawilża suchą skórę. Szybko się wchłania, bez tłustej ani klejącej warstwy. Łatwo się rozprowadza, co jest kluczowe dla takiego kosmetyku. Nie zauważyłam plam, ale też starałam się jak najdokładniej rozsmarować balsam zwłaszcza na kolanach i przy kostkach, żeby skóra nie była tam ciemniejsza.
Zapytacie o zapach ... Nie ma możliwości, aby w produkcie brązującym choć trochę nie czuć samooopalaczowego "zapachu". Początkowo balsam pachnie słodko, jakby karmelowo (jak cała ta seria) przez co zupełnie nie letnio, ale po pewnym czasie jednak wybija samoopalaczowy smrodek. Nie jest on bardzo mocny i zdecydowanie łagodniejszy niż w innych balsamach brązujących a już na pewno niż w samoopalaczach. Zapewne smarując nim całe ciało "zapach" będzie bardziej wyczuwalny, ale przy posmarowanych tylko nogach jest w porządku (chyba, że nałoży się dużo balsamu, to wtedy nie da się nie wyczuć "zapachu")

Mleczko brązujące Ziaja Cupuacu oceniam jako naprawdę dobre i godne uwagi. Jeśli nie lubicie czekać na opaleniznę lub się nie w ogóle nie opalacie a jednak lubicie brąz to warto się z nim zapoznać.

Przyjemniaczek

Pierwszy raz wypróbowałam go podkradając go mamie. Nie przeczytałam, że jest to balsam brązujący, poleciałam w ciemno i tak samo skończyłam. Skończyłam w łaty z pomarańczowymi dłońmi. Mimo takiego początku do dziś go używam z tym, że teraz trochę rozważniej. Zapach ma przepiękny, ciasteczkowy.

Fajnyy.

Bardzo lubię ten balsam. Konsystencja delikatna, nie lejąca się. Pompka bardzo wygodna i co najważniejsze nie zacina sie. W tym produkcie jedyne co mi przeszkadza to zapach, zbyt intensywny i sztuczny...

Najlepszy

Przyznam szczerze, że nie przepadam za produktami brązującymi, ale ten jest na prawdę świetny. Zamknięty jest w plastikowej butelce z pompką. Pompka działa bez zarzutu, nie zacina się. Konsystencja gęsta, nietłusta. Rewelacyjnie rozprowadza się na skórze i błyskawicznie się wchłania. nie pozostawia lepkiej warstwy Super nawilża skórę. Efekt brązujący można zauważyć już po pierwszej aplikacji. Regularnie stosowany tworzy na skórze piękną, naturalnie wyglądającą opaleniznę ( przynajmniej nie wyglądam jak przypieczona pomarańcza :D) Produkt podczas rozprowadzania nie pozostawia smug i plam. Równomiernie się też zmywa. Dodatkowo balsam bardzo ładnie, karmelowo pachnie. Jest też wydajny. Polecam.

fajne

Zalety:
+ wygodne opakowanie z pompką
+ przyjemnie pachnie
+łatwo się aplikuje
+ nie pozostawia tłustych czy białych śladów
+ idealny do codziennego stosowania, nie nawilża zbytnio skóry
+ efekt jest bardzo naturalny

Super

Nie używam samoopalaczy, ten dostałam od mamy i bardzo go polubiałam. Co prawda stosuję go tylko na twarz i szyje i dodatkowo mieszam go 1:1 z kremem do twarzy Nivea i efekt widać już po pierwszym użyciu. Może kiedyś skuszę się żeby nałożyć go na całe ciało, jednak troche się boje że źle roprowadze i będą smugi, chociaż na twarzy nie mam żadnych przebarwień, smug wręcz skóra odzyskała kolor :) Do tego piękny zapach i wygodne opakowanie z pompką :) Przy moim dotychczasowym stosowaniu jest baaardzo wydajny.

Dobry

Używam te mleczko szczególnie teraz,gdy moja opalenizna z wakacji już zaczyna schodzić wraz ze złuszczającym się naskórkiem.Mleczko cudownie się rozprowadza po ciele,nie zostawia smug i pięknie pachnie

Jak dla nie nr 1

Przetestowałam wiele balsamów brązujących do ciała i jak dla mnie nowa seria Ziaji jest strzałem w dziesiątkę. Balsam doskonale się rozprowadza, nie zostawia smug (trzeba tylko pamiętać o umyciu rąk po aplikacji) i pachnie intensywnie ale jak dla mnie znośnie. Efekt delikatnej opalenizny już po 1 użyciu. Ja nie znalazłam lepszego jak do tej pory.

W porządku

Z racji nazwy "brązujące mleczko" spodziewałam się bardziej efektu nawilżenia niż opalania, a efekt opalania jest całkiem mocny. Myślę, że produkt można by spokojnie nazwać "samoopolacz w mleczku".
Podczas nakładania pachnie przyjemnie i słodko, ale po jakimś czasie pojawia się charakterystyczny zapach samoopoalacza. Tak jak w przypadku samoopalacza trzeba też pamiętać, żeby po zastosowaniu kosmetyku dokładnie umyć ręce!
Mleczka można używać codziennie, ale Ziaji lepiej nie - po kilku dniach codziennego stosowania efekt będzie za mocny. Najlepiej stosować raz na kilka dni.

Plusy:
+wygodne opakowanie z pompką
+dobrze się rozprowadza
+dobrze się wchłania
+daje ładny, naturalny i równy efekt
+nie klei się na skórze

Minusy:
-typowy zapach samoopalacza