Ziaja, Cupuacu, Brązujące nawilżająco - odżywcze mleczko do ciała

Ziaja, Cupuacu, Brązujące nawilżająco - odżywcze mleczko do ciała

Składniki aktywne ziaja brązujące nawilżająco - odżywcze mleczko do ciała Cupacu:
- Masło cupuacu i masło karite skutecznie regenerują lipo-strukturę naskórka, wzmacniają barierę ochronną skóry oraz doskonale nawilżają i uelastyczniają.
- Oleje makadamia i z orzechów brazylijskich regulują aktywność zewnętrznych warstw skóry, zapobiegają nadmiernej utracie wody oraz zmiękczają i wygładzają naskórek.
- W składzie występuje też dihydroxyaceton - DHA zastosowany w bezpiecznym stężeniu brązującym, który nadaje subtelny, delikatny odcień opalenizny, natomiast specjalne zaperfumowanie kremu neutralizuje zapach DHA

nawilżające, regenerujące
zapachowa
z pompką, w butelce
balsam
>250ml
Skóra
normalna

Sprawdza się.

Mam ciemną karnację, ale lubię używać produktów brązujących i samoopalających. Mleczko z serii Cupuacu od razu mnie zaintrygowało, tak jak i pozostałe kosmetyki z linii.
Zamknięte jest w wygodnej, funkcjonalnej butelce z pompką, która jest dobra, dozuje optymalną ilość produktu, nie zacina się i posiada blokadę. Kosztuje niewiele, ja płacę około 16 zł.
Mleczko jest białe, o kremowej, lekkiej konsystencji i wspaniałym zapachu. Łatwo się rozsmarowuje, pozostawiając skórę gładką, doskonale nawilżoną i pachnącą. Efekt brązujący jest, wprawdzie u mnie efekt nie jest bardzo widoczny, ale na mojej ciemnej karnacji uzyskuję efekt zezłocenia skóry-wygląda na wypoczętą i zdrową, jest promienna jak po wakacjach-nigdy nie zrobiłam sobie nim zacieków ani plam.
Niestety, po pewnym czasie wychodzi charakterystyczny zapach DHA-cóż, nie znalazłam jak dotąd samoopalacza/bronzera, który by nie miał tej woni.
Mleczko nie uczula, a mam skórę wrażliwą i do tego atopową, powiem więcej-nawet łagodzi podrażnienia.
Jest wydajne, aczkolwiek ja nie używam go codziennie, a co drugi dzień-przy takim stosowaniu na całe ciało mam go na 6-7 tygodni.
Polecam, bo daje naprawdę fantastyczny efekt-zdrowej, nawilżonej i promiennej skóry, w towarzystwie wspaniałego zapachu.

Chyba sobie odpuszczę...

Po bardzo złych doświadczeniach z tym balsamem Sopot brązującym obiecałam sobie, że już nie kupię więcej produktu tego typu. Ale ładne opakowanie, cena oraz zapach sprawiły, że po szybkiej obczajce ocen na wizażu wyszłam z nim pod pachą.

I nigdy więcej...
To mleczko, czy balsam - zwał jak zwał, w mojej opinii jest tak samo nieudane. Trudno się wchłania, robią się smugi na ciele, zacieki pomarańczowe, ślizga się po tej skórze i cały dzień wypadałoby chodzić na golasa i nie siadać na niczym, żeby nic nie wybrudzić.

Nie mam pojęcia, czy każdy produkt tego typu tak ma, niemniej patrzę z punktu widzenia konsumenta który chce mieć łatwy i przyjemny w użyciu produkt, który działa tak jak obiecuje producent. Tu tego nie ma. Niestety.

Zapach obłędny. Jak całej tej serii.

Bardzo dobry za małe pieniądze

Kupiłam ten produkt po paru pozytywnych słowach od osób o bardzo jasnej karnacji. Koszt parenaście złoty, a bardzo fajny efekt. Poużywałam go trochę w wakacje.

+ bardzo przyjemny zapach jak na produkt samoopalający
+ nie szczypie po depilacji, goleniu
+ bardzo ładnie nawilża, natłuszcza
+ dość szybko się wchłania
+ nie lepi sie
+ nie tworzy smug
+ aplikuje się szybko
+ wygodna pompka
+ ładny, naturalny efekt
+ nie opala na pomarańczowo, tylko tak ładnie złocisto
+ po 3-4 dniach efekt super, robiłam przerwę 3-dni i znów
+ wydajny
+ dobra opcja dla jasnej karnacji, nie robi żadnej krzywdy jak wiele produktów
+ super tani jak na produkt tego typu

Na pewno w przyszłym sezonie zdecyduję się na niego ponownie.

depilacja czego nie wolno

Rewelacja :)

Mleczko kupiłam pod wpływem koleżanki i nie zawiodłam się. Bardzo szybko się wchłania, skóra jest przyjemnie nawilżona i muśnięta słońcem. Nie pozostawia smug. Jedyny minus to zapach jakby lekarstwo ale szybko się ulatnia.

Bardzo fajny

Mam bardzo jasną karnację i w zasadzie bardzo ciężko mi się opalić a poza tym nie lubię leżeć na słońcu. Tego lata postanowiłam wypróbować balsam brązujący. Mój wybór padł właśnie na brązujące mleczko z Ziaji, ponieważ bardzo lubię tą markę a dodatkowo przeczytałam sporo pozytywnych opinii na jego temat.

Co do samego mleczka, to jestem z niego bardzo zadowolona. Opakowanie ma dozownik, dzięki czemu aplikacja jest łatwa i komfortowa. Mleczko, oprócz tego, że nadaje skórze ładny brązowy kolor to dodatkowo ją nawilża, dlatego podczas lata z powodzeniem zastąpi zwykły balsam. Nie pozostawia nieestetycznych smug jeśli dokładnie się go rozprowadzi i wetrze w skórę. Dodatkową zaletą jest łagodny zapach, o wiele przyjemniejszy niż innych produktów brązujących, oraz przystępna cena. Jest bardzo wydajny, myślę że maksymalnie dwa opakowania wystarczą na cały sezon. Myślę, że jednak zaprzyjaźnię się z nim również w ciągu zimy. :)

Lubię za działanie...

ale nie tylko!!! Doceniam przyjemny słoneczny zapach, naturalny odcień opalenizny jaki pozostawia, to, że nie muszę martwić się o smugi.
Produkt jest bardzo wydajny i opłaca się w niego zainwestować.
Jest też poręczny, ponieważ posiada pompkę.
Uwielbiam sięgać po niego szczególnie latem, ponieważ moja z natury bada skóra nie jest podatna na opalanie.
Kiedy efekty?
Zazwyczaj po trzech dniach w moim przypadku.

fajny

Naprawdę daje ładny odcień skórze, bez smug i bez smrodu samoopalacza.
Kupiłam po przeczytaniu dobrych recenzji na kwc, ale bez przekonania i mile się zaskoczyłam.
Nogi są delikatnie muśnięte słońcem, naturalnie zabrązowione bez pomarańczowych tonów.

Mleczko faktycznie brązuje skórę. Jest fajna, lekka konsystencja. Zapach jest bardzo przyjemny. Cena nie jest wysoka, a jakość świetna. Polecam, jeśli nie lubicie solarium, to z pewnością pokochacie ten balsamik.

Szybko brązuje skórę

Nakładając mleczko na skórę zdawałam sobie sprawę, że jak w przypadku produktów brązujących, które są słabsze niż samoopalacze na opaleniznę będę musiała zaczekać i aplikować je kilka razy. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy już po kilku godzinach zauważyłam, że skóra na nogach ma zdecydowanie zdrowszy kolor! Na drugi dzień użyłam mleczka jeszcze raz uzyskując efekt, który mnie całkowicie zadowolił. Opalenizna była wystarczająco pogłębiona i zdecydowanie widoczna, nogi nie odznaczały się od reszty ciała. Co więcej, kolor tej sztucznej opalenizny jest niemal identyczny do mojej naturalnej - brązowo-złocisty, nie jest brzydko pomarańczowy czy wręcz wpadający w czerwone tony.
Konsystencja jest lekka, ale dobrze nawilża suchą skórę. Szybko się wchłania, bez tłustej ani klejącej warstwy. Łatwo się rozprowadza, co jest kluczowe dla takiego kosmetyku. Nie zauważyłam plam, ale też starałam się jak najdokładniej rozsmarować balsam zwłaszcza na kolanach i przy kostkach, żeby skóra nie była tam ciemniejsza.
Zapytacie o zapach ... Nie ma możliwości, aby w produkcie brązującym choć trochę nie czuć samooopalaczowego "zapachu". Początkowo balsam pachnie słodko, jakby karmelowo (jak cała ta seria) przez co zupełnie nie letnio, ale po pewnym czasie jednak wybija samoopalaczowy smrodek. Nie jest on bardzo mocny i zdecydowanie łagodniejszy niż w innych balsamach brązujących a już na pewno niż w samoopalaczach. Zapewne smarując nim całe ciało "zapach" będzie bardziej wyczuwalny, ale przy posmarowanych tylko nogach jest w porządku (chyba, że nałoży się dużo balsamu, to wtedy nie da się nie wyczuć "zapachu")

Mleczko brązujące Ziaja Cupuacu oceniam jako naprawdę dobre i godne uwagi. Jeśli nie lubicie czekać na opaleniznę lub się nie w ogóle nie opalacie a jednak lubicie brąz to warto się z nim zapoznać.

Przyjemniaczek

Pierwszy raz wypróbowałam go podkradając go mamie. Nie przeczytałam, że jest to balsam brązujący, poleciałam w ciemno i tak samo skończyłam. Skończyłam w łaty z pomarańczowymi dłońmi. Mimo takiego początku do dziś go używam z tym, że teraz trochę rozważniej. Zapach ma przepiękny, ciasteczkowy.

Fajnyy.

Bardzo lubię ten balsam. Konsystencja delikatna, nie lejąca się. Pompka bardzo wygodna i co najważniejsze nie zacina sie. W tym produkcie jedyne co mi przeszkadza to zapach, zbyt intensywny i sztuczny...

Najlepszy

Przyznam szczerze, że nie przepadam za produktami brązującymi, ale ten jest na prawdę świetny. Zamknięty jest w plastikowej butelce z pompką. Pompka działa bez zarzutu, nie zacina się. Konsystencja gęsta, nietłusta. Rewelacyjnie rozprowadza się na skórze i błyskawicznie się wchłania. nie pozostawia lepkiej warstwy Super nawilża skórę. Efekt brązujący można zauważyć już po pierwszej aplikacji. Regularnie stosowany tworzy na skórze piękną, naturalnie wyglądającą opaleniznę ( przynajmniej nie wyglądam jak przypieczona pomarańcza :D) Produkt podczas rozprowadzania nie pozostawia smug i plam. Równomiernie się też zmywa. Dodatkowo balsam bardzo ładnie, karmelowo pachnie. Jest też wydajny. Polecam.