Najel, Szampon do włosów tłustych z mydłem Aleppo

Najel, Szampon do włosów tłustych z mydłem Aleppo

Szampon Najel z dodatkiem mydła z Aleppo jest idealny do pielęgnacji włosów całej rodziny. Bogaty w zawartość oliwy z oliwek oraz oleju laurowego, który sprawia, że włosy są miękkie, błyszczące i dobrze odżywione. Wzbogacony jest wyciągiem z rukwii wodnej, hammamelisu (oczaru wirginijskiego), pokrzywy oraz rumianku. Działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie, zapobiega przetłuszczaniu i wypadaniu włosów. Bardzo dobrze się pieni i jest bardzo wydajny. Po zastosowaniu szamponu włosy wspaniale się rozczesują, są oczyszczone, lekkie, elastyczne i nie elektryzuja się.

Lipa

Kupiłam ten szampon, żeby powstrzymać przetłuszczanie się moich włosów. Niestety bardzo się zawiodłam.
Szampon jest przezroczysty, wodnisty o niezbyt miłym zapachu mydła aleppo.
Żeby była jasność: nie zależało mi na pięknym zapachu, ani tonie piany. Spodziewałam się, że ten szampon ze względu na naturalny skład nie będzie się jakoś mocno pienił, ale pomoże zmniejszyć przetłuszczanie włosów. Niestety ten szampon kompletnie się nie pieni. Trzeba zużyć pół butelki na jedno mycie. Pomimo dużej objętości ten kosmetyk jest strasznie niewydajny.
Na jego plus mogę tylko dodać, że jakoś specjanie nie niszczy włosów.
Jeżeli chodzi o przetłuszczanie włosów, to po tym szamponie było o wiele gorzej niż przed nim. Po kilkunastu godzinach od mycia wyglądałam jakbym tydzień nie myła włosów.
Porażka.