Electric Lip Creme

Electric Lip Creme

Kremowa pomadka nadaje ustom elektryzujacy kolor juz za pierwszym pociagnieciem. Zapewnia nie blaknący kolor oraz dlugotrwaly komfort.

Cena: 100 zł

Uwielbiam

Jedna z moich ulubionych szminek. Piękny kolor, cudowny zapach, i to opakowanie, ahh

Plusy:

:) ładne kolory
:) piękny zapach
:) ładne opakowanie

Minusy:

:( brak poprawy stanu ust
:( cena

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Niedawno znalazłam tą szminkę w czeluściach mojej kosmetyczki:)
Mam kolor czerwony.
Plusy:
-trwałość
-duży wybór kolorów
-eleganckie opakowanie
-wydajność
I przede wszystkim: NAWILŻANIE.
Zwykle nie mogę używać szminek,bo za bardzo wysuszają moje usta.
A w tym przypadku jest zupełnie inaczej.

Minusem oczywiście jest cena.

Zaznaczyłam,że już jej nie kupię,dlatego że została wycofana.
Szkoda:(

Używam tego produktu od:daaawno;)
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

szkoda, że juz ją wycofali!!

Bardzo komfortowa pomadka o szerokiej gamie kolorów. Świetnie nawilża i pielęgnuje usta. Miękka konsystencja powoduje, że rozprowadza sie na ustach równomierną warstwą. Idealna na zimę. Pięknie pachnie. Opakowanie estetyczne. Niestety wycofali już ją ze sprzedaży:-( W ostatniej chwili udało mi sie kupić 2 sztuki. Używam jej przede wszystkim zimą. Ze smutkiem patrze jak jej ubywa.Używam tego produktu od:2 lat

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Wyrazista

Używałam jej kieeeedyś, kiedyś. I nie zużyłam. Miałam za intensywny kolor, co nie jest oczywiście winą szminki. Jest to taka typowo kryjąca pomadka z perłowym kolorkiem. Nie zapisała mi się jakoś szczególnie w pamięci, niezbyt trwała. Ot pomadka.

Używam tego produktu od:daaawno
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

pożegnania czas

Z wielkim żalem patrzę się na kurczący się z dnia na dzień sztyft szminki. I choć mam całą kosmetyczkę walczących o moje względy mniej lub bardziej godnych następczyń to jednak smutek mnie ogarnia.
Szminki te odkryłam w zeszłym roku i kiedy zapiałam z zachwytu okazało się iż są wycofywane ze sprzedaży. W te pędy kupiłam dwie na zapas i właśnie zapasy się kończą:-(
Cudowne kolory, doskonałe nawilżenie, leciutka konsystencja a efekt: nienachalny ale wyraźny makijaż ust.
Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie i raczej ostatnie (no chyba że znajdę jakąś zabłąkaną sztukę w jakiejś mało uczęszczanej perfumerii).

Polubiłam

Używam tej szminki z prawdziwą przyjemnością. Przede wszystkim bardzo dobrze nawilża i pielęgnuje usta. Rozprowadza się równomierną, lekką warstwą, nie sklejając ust. Bardzo jestem z niej zadowolona, szczególnie, że odkąd zrobiło się zimno, moje usta zaczęły się przesuszać, a ta szminka skutecznie temu zapobiega. Bardzo piękna paleta kolorów, takich powiedziałabym "dla ludzi" a nie dla modelek na zdjęciach. Sama chętnie kupiłabym kilka, bo bardzo mi się podobają. Na razie mam jedną (Amourose). Jedną gwiazdkę zabieram tylko za trwałość - nie różni się ona od innych szminek za znacznie mniejsze pieniądze. Ale pewnie gdyby była trwalsza nie nawilżałaby tak dobrze. Przy tym zjada się równomiernie i nie warzy się na ustach. Polecam, jeżeli ktoś lubi klasyczne, satynowe szminki. Ja lubię.

Kolejna szmineczka...

do mojej kolekcji jestem po prostu szminkomaniak i już... Nie mogę się oprzeć pięknym szminkom do ust, potrafię wydać na nie duże pieniądze! Nie jestem zwolenniczką błyszczyków - takie zło konieczne - ale szminki uwielbiam. Ta mi się podoba, powiem szczerze, nawet bardzo podoba! Kiedy przeczytałam o tym nowym produkcie EL, pomyślałam czemu koncern wypuszcza coś nowego, mało mają szminek w linii Pure Color? Ale Electric bije na głowę szminki Pure Color. Opakowanie electric wygląda w sumie dość tandentnie i pospolicie ale zawartość godna polecenia. Pięknie słodko pachnie, ma wspaniałą miękką konsystencję, bardzo łatwo rozprowadza sie na ustach równomierną warstwą. Czuje się ten luksus Electric przypomina mi bardzo moją ulubioną jak dotąd szminkę Hydrabase, jest równie wygodna w noszeniu i komfortowa, świetnie nawilża usta. Bije jednak Chanel na głowę gamą odcieni, 30 bardzo twarzowych barw (z Chanel mam zawsze problem z dobraniem właściwego koloru). Ja mam sliczny kolor 727 Movie Idol, uroczy jasnozłocisty ciepły beż, taki klasyczny, elegancki kolor. Jak na mój gust to jest średnio trwała, no ale ja zjadam wszystkie prawie szminki dość szybko. Podoba mi się... już bym miała chrapkę na inny odcień