Professionnel, Serie Expert, Shine Blonde, Szampon do włosów blond

Professionnel, Serie Expert, Shine Blonde, Szampon do włosów blond

Shine Blonde to szampon przeznaczony do blond włosów o potrójnym działaniu: neutralizuje niepożądane żółte odcienie, chroni kolor i dodaje blasku naturalnym oraz farbowanym włosom (także tym z pasemkami). Kolor trwa dłużej a włosy są miękkie i błyszczące. Ceramidy głęboko regenerują, a specjalne składniki neutralizują twardą wodę zaś fioletowe mikropigmenty neutralizują żółty odcień włosów. W skład serii wchodzi szampon, odżywka oraz pianka.

Lagodny szampon.

Plusy:
+ lagodny dla skory glowy
+ delikatnie ochladza kolor wlosow ( nie jest to bardzo widoczne)
+ wydajny
+ nie wysusza wlosow
+ fajne opakowanie (z pompka)
+ dobrze sie pieni
+ fajna kremowo-perlowa konsystencja
+ dziala zmiekczajaco na wlosy
+ delikatnie wygladza

Minusy:
- zapach bardzo chemiczny ( ja go nie lubie)
- cena no nie jest tani ( opakowanie 500 ml)

jestem zadowlona

Szamponu używam w duecie z odżywką z tej samej serii. Jestem zadowolona z działania, tzn. z tego, że niwelują odcień żółty z moich włosów.
Po umyciu szamponem i zastosowaniu odżywki włosy są rozświetlone, lśniące i odżywione.
Szampon dobrze się pieni, jest wydajny, wystarczy niewielka ilość do umycia włosów.
Plusem tej serii jest dla mnie nawet przyzwoity zapach.

Bardzo przyjemny szampon

Szmpon używam na zmianę z szamponem Loreal z serii Silver i innymi szamponami do włosów farbowanych.

Plusy:
+nadaje ładny ocień blondu i jest łagodniejszy niż Loreal Silver( odcień jest bardziej "słoneczny" a po szamponie silver bardziej biały)
+ładnie pachnie
+dobrze się pieni
+ma dobrą konsystencję
+ wraz z odżywką z tej serii sprawuje się jeszcze lepiej, chociaż dobrze działa rownież solo
+cena przystępna
+łatwo dostępny w internecie, czy u fryzjerów

Minusy
- nie zauważyam

Nie wiem jak działa na naturalne blondynki, jednak tym farbowanym jak najbardziej polecam

Ilość zużytych opakowań: 3-4 po 250 ml

Salon fryzjerski

lepszy od Syossa

Szampon jest na pewno lepszy od Syossa, którego nie potrafię do dzisiaj zużyć. Natomiast także nie jest to idealny szampon. Nie ma właściwości pielęgnacyjnych. Nie nawilża w zupełności. Aczkolwiek dobrze oczyszcza, nie plącze przy tym włosów, jak również ładnie się wypłukuje i pieni, co mi bardzo odpowiada. Myślę, że nie jest to ideał, ale uważam, że jest to całkiem porządny kosmetyk, który da się polubić. Cena moim zdaniem zbyt wysoka w stosunku do jakości.

Używam tego produktu od: lutego 2012

To nie to, pomyłka...

Produkt mi zupełnie nie pasuje, przyciemnia włosy, niestety nie dodaje zimnego tylko w moim przypadku przyciemnia i włosy stają się po prostu ciemniejsze złote, takie miedziane....ogólnie nie są czyste w kolorze tylko takie przybrudzone. Dodatkowo wysusza włosy. Więcej nie kupię...Używam tego produktu od: kilka uzyć Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego Edytowałam, zrobiłam bowiem drugie podejście po użyciu innego rozjaśniacza niż wcześniej. I jeszcze bardziej jestem pod wrażeniem jakim bublem jest ten szampon!!Włosy ciemniejsze i miedziane, złote, jakie popiele.....po prostu rude. Nigdy więcej, resztkę wyrzucę, albo użyję do zmywania ( jak czasem robię z mydłami, żelami czy szamponami które są do niczego ) ma SLSA więc się nada.

No fakt zmiękcza jakby ale......masakrycznie wysusza, znam inne szampony typ silver czy violet i nie wysuszają tak. Wysuszenie to jest w tym przypadku widoczne po kilku użyciach i to bardzo.

Jak Loreal mógł w ogóle takie cuś zrobić, tandeta po całości. Nie polecam i nigdy więcej tego czegoś.

oblepiacz

Kupiłam w celu ochłodzenia ciemnego blondu - na włosach naturalnych.
Po pierwszym użyciu byłam milo zaskoczona - wlosy były takie gładkie, chociaż nieco obciązone. Natomiast po każdym kolejnym, efekt oblepienia i gumowatości włosów narastał. Dramat - włosy ja na starej peruce.
Po jednym umyciu seboradine ozyły i wróciły do łask, dlatego zakładam, że szampon tak pielęgnuje, że ażobkleja włosy.
dlatego dla mnie nie, nie, nie.
Co do koloru to faktycznie schładza, ale ja wolę te z odcieniami niebieskiego, niz fioletu.
Wydajność, zapach i konsystencja w porządku - ale to tyle.

Używam tego produktu od: 1 mie
Ilość zużytych opakowań: 1 op

koszmar

Kupiłam szampon w zestawie z odżywką i używałam ich jako kompletu.
Z początku nie wiedziałam, co mam o nim myśleć, bo żadnego efektu nie widziałam, ale chyba przez markę i cenę wmawiałam sobie, że na pewno jest dobry, że stanie się jakiś cud i nagle po którymś myciu objawią się jego cudowne właściwości...
Nic z tego!
Szampon nie działa ani odrobinę lepiej niż zwykły drogeryjny do włosów farbowanych (choćby Elseve...),
zapach ma chemiczny, ale da się przeżyć.
Włosy są po nim okropnie suche i , jak to określił mój TŻ - szorstkie po prostu.
Poza tym niemiłosiernie swędziała mnie głowa i skóra zaczęła się łuszczyć.
Dodam, że stosowałam go raz w tygodniu, zawsze z odżywką.
Chyba nie miałam gorszego szamponu.

Używam tego produktu od: używałam przez ostatni rok
Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Najlepszy szampon jaki miałam

To jest jeden z najlepszych szamponów (jeśli nie najlepszy) jakie kiedykolwiek stosowałam, a od kilku lat używam wyłącznie (z niewielkimi wyjątkami)kosmetyków profesjonalnaych, z różnych półek. Jest niesamowicie wydajny, potrzeba niewielką ilość, żeby dobrze się spienił i umył włosy. Najważniejsza dla mnie sprawa, to wreszcie znalezienie szamponu, który nie plącze i nie wysusza i tak już przesuszonych, rozjaśnionych włosów. Nawet nie potrzebuję odżywki. Włosy z łatwością się rozczesują. Pięknie błyszczą i blond rzeczywisćie nei zmienai swojego odcienia. Mam teraz małą butelką 25o ml kupioną za 23,50 w sklepie fryzjerskim http://allegro.pl/show_item.php?item=2579106259 ale teraz juz wiem, że nie musze szukać i testować innych szamponów. Znalazłam wreszcice to, czego szukałam i nastepnym razem kupięduzą butlę. Chyba, że zmienię sie w brunetkę:-)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

świetny

Bardzo lubię ten szamponik:) włos blond po jego uzyciu sa gladkie, blyszczace i przede wszystkim bardzo chroni kolor blond, kiedys uzywalam innych to po farbowaniu włosy mialy brzydki odcien, czesto taki zolty , ocieplony, po tym szamponie zawsze sa jasne i blyszczace,
co do minusow to uzywany ten szampon przez dlugi czas bez odzywki sprawia ze wlosy sa bardzo wysuszone,wiec polecam w tygodniu nalozyc maske i raz w tygodniu przynajmniej odzywke nalozyc.

tak:)

Wcześniej używałam Silvera z tej samej serii, ale robił z włosów zbite siano i farbował skórę dłoni, ten jest inny, delikatniejszy, nie można sobie nim krzywdy zrobić, utrzymuje chłodny odcień blondu jednocześnie pielęgnując włosy, mam nawet wrażenie,że nie musiałabym używać odżywki, ale jeszcze nie spróbowałam tego sposobu, polecam ten szampon z czystym sumieniem, zapach trochę nijaki, ale da się przeżyć, cena adekwatna do jakości i wydajności, na razie przy nim zostaję

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Kupiłam ten szampon z pewnymi obawami...
Kompletnie nie martwiłam się o kolor, wiedziałam, że zapewne tu loreal professionel mnie nie zawiedzie i faktycznie utrzyma chłodny blond.

Obawiałam się o kondycje moich włosów.
Wcześniej nie słyszałam dobrych opini o tego typu szamponach, ale teraz wiem, że to tylko utrwalone i powtarzane w kółko stereotypy.

Na szczęście moje obawy były niesłuszne :)
Szampon jest naprawde dobry i nie mam do niego większych zastrzeżeń.

Po pierwsze kolor- ostry, soczysty fiolet, początkowo mnie nawet przeraził ;d
To właśnie tak intensywny kolor nadaje włosom chłodną poświatę i rozświetlenie.

Niestety szampon słabo się pieni.
Troszeczkę mi to przeszkadza, chyba wynika to z przyzwyczajenia do obfitej piany podczas mycia włosów poprzednimi szamponami.
Jednak do wszystkiego można się przyzwyczaić :)

Jeśli chodzi o efekty to są one naprawde widoczne i to już po około trzech użyciach.
Kolor chłodny, zero żółtych i ciepłych odcieni- efekt osiągnięty, misja spełniona ;)
Mój odcień włosów to karmelowy blond z platynowymi refleksami, co daje efekt trójwymiarowego popielatego ale wciąż jasnego blondu. Oczekiwałam żeby odcień pozostał w tonacji chłodnej i to własnie ten szampon pomógł mi w tym.
Kolor jest świetlisty, zimny, rozświetlony- dokładnie taki jaki chciałam :)

Co do pielęgnacji, nie jest to szampon typowo pielęgnacyjny.
Jednak jakby nie patzreć pozostawia włosy w naprawde dobrej kondycji- błyszczące, bardzo miękkie, wygładzone.
Kolejny plus to łatwe rozczesywanie, włosy się nie plączą.
Nie mam po nim siana ale nie są też przyklapnięte, to mi w nim bardzo odpowiada bo np. szampony johna friedy bardziej obciążały moje itak puszyste włosy.

Szampon najlepiej sprawuje się w duecie z odżywką z tej samej serii. Dobrze się uzupełniają.

Kosmetyk zakupiłam w wygodnej formie 500ml z pomką za 47zł więc cena niewygórowana.

Zapach ma dosyć agresywny, chemiczny.
No ale po takim kolorze to wcale mnie to nie dziwi ;d

Odejmuje za "śliską" konsystencje i brak obfitej piany.
Ogólnie spełnił wszytskie moje oczekiwania.
Chyba nawet je przerósł :)
Najbardziej podoba mi się objętość włosów ich blask i fenomenalny odcień.

Polecam wszystkim dziewczynom z problemem żółtego, ciepłego blondu.
Ten szampon sprawił że mam piękny kolor, jakbym dopiero co wyszła od fryzjera.
Polecam :)

Używam tego produktu od: ponad msc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 500ml

naprawdę rewelacyjny

Mam włosy rozjaśnione platynowe.
Ten szampon sprawił że moje włosy sa naprawdę białe w bardzo chłodnej tonacji.
Nie przesusza i nie obciąza moich włosów.
Jedyny minus to nieprzyjemny zapach, ale ze względu na kolor naprawdę warto go kupić.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy