Isana, Intensiv-Pflege, Express Spülung (Odżywka intensywnie pielegnująca w sprayu)

Isana odżywka ekspresowa Intensive Care do włosów zniszczonych.
- Ułatwia rozczesywanie włosów. Zawiera formułę z kompleksem intensywnie pielęgnującym.
- Zawiera prowitaminę B5.
- Nie wymaga spłukiwania.
- Działanie pielęgnacyjnie: 2-fazowa działająca formuła odżywki zawiera prowitaminę B5, dzięki której wzmacnia i chroni zniszczone włosy, odbudowuje je, lecz ich nie obciąża.
- Odżywka powoduje większą elastyczność włosów, które natychmiast dają się łatwo rozczesywać, a ponadto uzyskują wyrazisty połysk.
Stosowanie: Przed użyciem pojemnik dobrze wstrząsnąć! Spryskać suche lub mokre włosy. Nie spłukiwać. Modelować włosy w normalny sposób.

regenerujące, wygładzające
100 – 250ml
Skóra głowy
sucha i wrażliwa

nieporozumienie

Ta odżywka to kompletne nieporozumienie. Od razu po użyciu włosy stają się bardzo suche, a szczególnie końcówki. Mam wrażenie, że plącze wręcz włosy, bo bardzo ciężko jest je rozczesać. Plusy to chyba cena i opakowanie....

Całkiem ok.

Stosuję tę odżywkę czasem na suche, a czasem na mokre włosy. Dzięki niej włosy lepiej się rozczesują, bardziej się błyszczą. Nie wymaga spłukiwania, ma ładny zapach, nie obciąża włosów, jest niedroga. Nie zauważyłam jak dotąd żeby odżywka choć trochę odbudowała moje włosy, ale też nie używam jej regularnie. ;)

Używam tego produktu od: 2 albo 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jeszcze 1.