Pantene, Pro-V, Expert, Odżywka do włosów zniszczonych `Keratynowa regeneracja`

Pantene, Pro-V, Expert, Odżywka do włosów zniszczonych `Keratynowa regeneracja`

Odżywka do włosów zniszczonych `kreatynowa regeneracja` Pantene Pro-V Expert zawiera potrójny kompleks aktywny, który otacza włosy warstwą ochronną, aby pomóc przywrócić im zdrowy wygląd, nie obciążając ich. Ten system naprawia uszkodzenia, które nagromadziły się przez 2 lata w zaledwie 2 min

Inna niż wszystkie

Dostałam ten produkt w prezencie wraz z maską i szamponem z tej serii. Cena powala, ale produkt mi się kończy i na pewno dokupię. Bardzo fajnie się rozprowadza na włosach, które po umyciu aż miło się czesze bo nie mogę znaleźć kołtunów. Włosy współpracują! Nie elektryzują się, pięknie się błyszczą, aż miło robić kucyka bo można spokojnie obejść się bez szczotki. Dwa minusy są takie, że ta odżywka nie jest wydajna oraz nieładnie pachnie. Zapach troszkę wgryza się w nos, ale jakość odżywki pomaga o tym zapomnieć. Inne odzywki tanie i mniej tanie ładnie pachną, ale jakość pozostawia sobie wiele do życzenia. Z tą jest całkowicie na odwrót. Jest droższa, nieładnie pachnie, ale idealnie dogaduje się z moimi cienkimi, gęstymi, średnio długimi włosami. Z czystym sumieniem polecam.