Bielenda, Krem do rąk glicerynowy

Bielenda, Krem do rąk glicerynowy

Krem glicerynowy do rąk z witaminą F, pH=5,5 pielęgnuje, chroni, regeneruje. Ma potrójne działanie: gliceryna - nadaje dłoniom delikatną i atłasową gładkość, witamina F - wygładza szorstką skórę, zapobiega pękaniu i wysuszeniu naskórka, specjalne składniki tłuszczowe utrzymują na skórze rąk film ochronny, zabezpieczający warstwę lipidową skóry.
Krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji rąk narażonych są na działanie szkodliwych czynników: zimne powietrze, wiatr, słońce, twarda chlorowana woda, proszki, płyny do naczyń powodują wysuszenie skóry, zaczerwienienia i spękania.
Krem bardzo szybko się wchłania pozostawiając na skórze odświeżający zapach o nucie kwiatu cytryny. Regularnie stosowany po każdym myciu rąk zapewnia prawidłowe nawilżenie i gładkość skóry rąk.

Cena: 6 zł

E tam...

Producent obiecuje nam jakieś złote góry, szkoda tylko, że na obiecywaniu się kończy. Krem nawilża baaardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Ma nieładny, chemiczny zapach i dość gęstą, "oporną" konsystencje. Jego dużym plusem jest cena. Wydajność spora, co jednak wcale mi nie odpowiada, kupiłabym już inny ;).

Używam tego kosmetyku od: dłuższego czasu
ilość zużytych opakowań: ciągle to pierwsze...

Mój ulubiony

To jeden z moich ulubionych kremów do rąk. Ma przyjemną , jakby śliską konsystencję , śliczny cytrynowo- słodkawy zapach. Po aplikacji pozostawia lekko tłustway film, ale mnie on absolutnie nie przeszkadza , bo nie lubię kremów do rąk , które sie natychmiast wchłaniają i szybko wysychają. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę dłoni. Dobry produkt za niewielką cenę.