Schwangerschafts-Creme (Krem przeciw rozstępom)

Schwangerschafts-Creme (Krem przeciw rozstępom)

Specjalna kombinacja składników pielęgnacyjnych zawierających olej z oliwek i proteiny pszeniczne doskonale pielęgnuje szczególnie wymagającą skórę podczas ciąży i utrzymuje ją gładką i elastyczną. Doskonale się rozprowadza, idealnie wchłania, nie pozostawiając tłustej warstewki na skórze. Nie zawiera wazeliny i olejów parafinowych. Nie zawiera barwników. PH przyjazne skórze. Przebadany klinicznie.

Działa

Jestem w 7 miesiącu stanu błogosławionego:) i używam tego produktu od czwartego miesiąca dwa razy dziennie. Jeszcze nie zauważyłam u siebie ani jednego rozstępu. Fakt że miałam wcześniej na tyłku trochę ale nie po to używam tego produktu żeby zmniejszyć ale żeby zapobiec. I szczerze mogę powiedzieć, że działa.
Ladnie pahnie,
jest wydajny,
tłusty i trzeba go trochę wmasowywać
nie jest drogi

Minus:
dostałam po nim uczulenia i to poważnego
Nie wiem czy przegiełam z częstotliwością smarowania czy co ale uczulenie zniknęło jak go odstawiłam

Używam tego produktu od: 4 m-ce

Dość dobry

Krem ma miły zapach , dość gęstą konstystencję(ale rozprowadza się dobrze), w miarę szybko sie wchłania i jest wydajny:D Jednak jesli chodzi o rozstępy... hymm żadnych rewelacji, trochę wybielil te stare, ale nie zapobiegł powstawaniu nowych. Ja stosowalam nie będąc w ciąży więc Paniom "z brzuszkiem" zapewne tez niewiele pomoże.

****

Gęsty krem zamknięty jest w poręcznej tubie, z której łatwo go wydobyć, nawet przy końcówce produktu. Krem, pomimo treściwej konsystencji, jest lekki, wygodnie się rozprowadza, jednakże nie wchłania się błyskawicznie - domaga się długotrwałego wmasowywania w skórę. Faktycznie nie pozostawia po sobie tłustej warstewki.
Chociaż nie stosuję go ze względu na ciążę, tylko generalnie na rozstępy, po kilku miesiącach zauważyłam, iż nowe się nie pojawiają, a istniejące spłycają i bledną.
Jedynym minusem tego preparatu, jest dla mnie fakt, iż niemal wogóle nie nawilża skóry i na 30 minut po użyciu nakładam na niego dodatkowo balsam nawilżający.
Krem jest wydajny, tuba przy codziennym dwukrotnym stosowaniu wystarcza mi na ok. 3 tygodnie. Cena jak najbardziej akceptowalna, jak na taką jakość produktu.
Jedno, czego nie zaznaczyłam w zgłoszeniu to fakt, iż osobiście nigdzie indziej go nie mogłam znaleźć, niż w aptece.