Inter Fragrances, Olejek do kapieli uspokajający-antystresowy

Inter Fragrances, Olejek do kapieli uspokajający-antystresowy

Olejek zawiera kompozycję olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych prowansalskiej lawendy, nadmorskiej sosny i łąkowej melisy. Użyty wieczorem ułatwi zasypianie. Olejek może być stosowany także w stanach podziębienia, ponieważ olejek sosnowy lekko rozgrzewa skórę, inhaluje i ułatwia oddychanie. Nie wysusza skóry. Ciało po kąpieli jest gładkie i pachnące naturalnymi aromatami roślin.

Cena ok. 17 zł

Oceniam na 4.00

Uwielbiam takie zapachy kojarzą mi się z pobytem w górach, i są orzeżwiające jak górski wietrzyk. Jednak mi nie pomaga raczej zasnąć, w każdym bądź razie naprawdę fajna rzecz.

Oceniam na 5.00

Bardzo, bardzo, bardzo ładnie pachnie....zapach wakacji pod namiotem koło lasu...mmmmmmmmm. Świetnie sie po nim zasypia. Te olejki to moje niedawne odkrycie. Cena OK, a produkt świetny.

gorąco polecam!

Jest niewiele kosmetyków, bez których nie mogę sie obyć, a to jest właśnie jeden z nich. Cudowny środek relaksujący i ... nasenny, do tego pielęgnuje skórę. Zapach utrzymuje się na skórze<BR>długo po wyjściu z kąpieli (oczywiście, jeżeli spędzimy w wannie co najmniej kilkanaście minut, aby olejki eteryczne miały czas zadziałać) - stąd aromaterapeutyczne, odrężające działanie jest przedłużone. Do tego znakomicie i trwale nawilża oraz wygładza skórę.<BR>