Yves Rocher, Bio Spécific Active Sensitive, Hydratant Dermo-Apaisant Jour (Nawilżająco - łagodzący krem na dzień)

Nawilżający krem na dzień, dodatkowo o działaniu łagodzącym, idealny dla skóry wrażliwej. Przynosi skórze natychmiastowe uczucie ukojenia, czyni ją miękką i delikatną w dotyku.

krem prawie idealny !

Produkt kupiłam ze względu na brak alkoholu w składzie. I nie myliłam się. Dla mnie jest on prawie idealny. Jedynym minusem jest to, że trochę mnie zapychał jak używałam go na noc na oczyszczoną skórę twarzy. Ale odkąd zaczęłam stosować ten krem na dzień pod makijaż jestem bardzo zadowolona. Zapach fajny, konsystencja też. Wystarczy odrobina i cała twarz jest już muśnięta. Jeżeli da się go zbyt dużo, to długo się wchłania, tak więc trzeba uważać. Tak więc polecam, ale troszkę trzeba uważać :)

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte

Ciągle wracam

Krem jest uzupełnieniem całej pielęgnacji twarzy jaką wykonuję codziennie. Nie zdziała cudów, ale jest dobry przede wszystkim szybko sie wchłania, ma fajną konsystencję, w moim przypadku łagodzi rumień.

Używam już któres opakowanie z kolei i uważam iż jest jednym z lepszych produktów Yves Rocher.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3go z przerwami

bez rewelacji

myślałam ze to jest nowsza wersja cammille -taki różowy kiedyś był-dla mnie byl ideałem-a to coś się nie umywa do starej wersji;( przypomina mi to krem garniera do cery wrażliwej-taki w białej tubce.Jest po prostu nawilżający i nie podrażnia-a ja chcę żeby krem dodatkowo wygładzał, lubię jak skóra w dotyku jest jedwabista-a ten krem jest taki jak wiele innych, szkoda że wycofali ten cammile różowy-on taki był;/
-nie zaszkodzi, ale nie robi nic więcej po za nawilżeniem-a sposób tego nawilżenia jest przybliżony do kremów garniera(dla mnie to kiepska jakość)

Wnioski: jestem rozczarowana, to nie to czego szukałam, dla mniej wymagających może się sprawdzi(dla porównania za taki sam w działaniu krem garniera zapłacimy 4 x mniej...)hmmm dla mnie lipa

Używam tego produktu od: już nie używam, bubel;/

Botoksu zastosowania

Świetny

+ nawilża bez natłuszczenia,
+ złagodził, ujednolicił koloryt mojej skóry skłonnej do czerwonych plamek,
+ złagodził wypryski, których dostałam po AA Med...
+ nie zapycha, a mam skłonność do zaskórników,
+ nie klei się, świetnie się wchłania, nadaje się pod makijaż,
+ dobra konsystencja i piękny zapach,
+ wydajny

Na pewno do niego wrócę. Aż mam ochotę wypróbować Anti Rouges z tej serii.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

nie dla mnie

Zdecydowanie nie dla mnie. Mam skore wrazliwa, uzywam toniku i mleczka z tej serii i zawsze bylam zadowolona, dlatego postanowilam sprobowac krem. Niestety. Zawiodlam sie.

Plusy:
-ladny zapach i tyle

Minusy:
-zbyt tlusty - ciezko sie go naklada
-zapycha
-skora byla zbyt tlusta, nie odczulam odpowiedniego nawilzenia tylko uczucie "ciezkosci", twarz byla tak tlusta ze musialam ponownie ja umyc, swiecila sie

Zuzylam pol opakowania i krem oddalam kolezance, ktora ma bardzo sucha skore. Ona byla zadowolona.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: pol opakowania

Krem jak wiele innych...

Zakupiłam ok miesiąca temu z myślą o nawilżeniu mojej wysuszonej zimą buzi.W sumie sama nie wiem co myśleć o tym kremie. Niby nawilża , ale nie jest to żadna rewelacja. Ukojenia jakoś szczególnego nie zauważyłam.
Sądzę,że w takiej cenie można znaleźć coś lepszego.Lubię kosmetyki YR, ale tym razem nie oszalałam.

Zalety:

*delikatna konsystencja,

*mało wyczuwalny i nie drażniący zapach,

*dobrze nawilża,

*skóra jest gładka i miękka,

*bardzo ładny słoiczek,

Wady:

*pozostawia tłustą powłokę (mam cerę mieszaną -nie wiem jakby to wyglądało przy suchej), która utrzymuje się przez jakiś czas,

*przez w/w tłustą powłokę nie nadaje się pod makijaż(stosuję na noc),

*cena za wysoka w stosunku do jakości

bardzo przyjemny

Krem bardzo miły : skóra po jego użyciu jest dobrze nawilżona i ukojona . Mam skłonności do zaczerwienienia się ,ale nie zauważyłam żeby jakoś spektakularnie zmniejszyły się moje kłopoty z tym związane.
Krem jest dość lepki i musiałam odczekać z minimum 5 minut nim zrobiłam makijaż ,ale później nie było kłopotu: nie rolował się.
Słoik początkowo wydawał mi się niepraktyczny (wąski otwór ) ,ale nie było problemu z wydobyciem kremu do końca.
Krem jest wydajny. Ładnie pachnie. Na pewno do niego wrócę.

Godny polecenia

Stosowałam go w zimie, radził sobie z przesuszeniem i chłodem, czasami stosowałam też na noc, i "stawił czoła zadaniu, nawilżał i koił, bardzo dobrze się wchłaniał. Ogólnie to był dobry zakup, wydajny, zapach delikatny, a właściwości łagodzące- dla mnie jak najbardziej ok.

Jedyny minus to słoiczek z którego ciężko było wydobyć resztkę kremu, ale wszystko da się zrobić i zużyłam kremik do końca. Polecam wrażliwcom, pomógł mi w zimne dni, kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: przez ok 3 miesiące

dobry kremik

Krem godny polecenia, na prawdę łagodzi skóre, zmniejsza zaczerwienienia. Jest delikatny dla skóry, nie podrażnia, dobrze nawilża i przede wszystkim delikatnie zmniejsza rumień. Polecam jak najbardziej. Dużym jego plusem jest tez cena.

Używam tego produktu od:3 lata

W sumie całkiem niezły kremik

Kupiłam i byłam w sumie zadowolona choc nie zachwycona. Ale musze napisac tu, że cere mam problematyczną (strefa T tłusta, skłonnośc do powstawania zaskórników, reszta nie dośc, że wrażliwa i skłonna do podraznień to jeszcze naczyniowa) więc trudno mi dobrać idealny krem.
Łagodny jest, nawilża, choć pod makijaż odrobine jednak za tłusty. Chyba lepiej się sprawdzał na noc.

Ale może sie jeszcze na niego skusze.

Używam tego produktu od: Używałam rok temu.

aktualnie ulubiony

Zużywam właśnie trzeci słoiczek, więc wiem co mówię :) Koi i nawilża. Rozprasowuje moją pionową zmarszczkę nad nosem (spowodowaną słabym nawilżeniem skóry i ożywioną mimiką) w ciągu jednej nocy. Szybko się wchłania, choć przyznaję że makijaż ciężko na nim zrobić, bo zostawia taką warstewkę, która może powodować rolowanie podkładu. Z tego między innymi powodu stosuję go głównie na noc, ewentualnie na dzień, kiedy wiem, że do czasu kiedy będę się makijażować minie co najmniej godzina. Po skończeniu pierwszego słoika odczułam wyraźną różnicę w nawilżeniu i kondycji skóry.

Używam tego produktu od: sierpnia 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka, 2 słoiczki, teraz w trakcie trzeciego.

Super nawilżenie!!!

Opakowanie bardzo ładne, malutkie i szklane (co lubię).
Konsystencja rewelacyjna. Super łagodny. Zapach nieinwazyjny.
Wielkie zadowolenie z tego produktu. Nie spodziewałam się! Stopień nawilżenia mojej skóry znacznie się poprawił.
Wspaniale koi.
Po prostu rewelacja.
Tylko dla Pań o suchej i wrażliwej skórze!