Bobini, Baby, Hypoalergiczny żel do mycia ciała i włosów dla niemowląt i dzieci

Bobini, Baby, Hypoalergiczny żel do mycia ciała i włosów dla niemowląt i dzieci

Hypoalergiczny żel do mycia ciała i włosów Bobini Baby jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i dzieci. Kosmetyk łagodnie myje i pielęgnuje ciało oraz włosy Twojego maluszka. Zawiera emolienty oraz ekstrakt z owsa, które intensywnie nawilżają, łagodzą podrażnienia i wzmacniają strukturę lipidową skóry. Dzięki neutralnemu dla skóry poziomowi pH żel nie narusza jej bariery ochronnej. Nie szczypie w oczy. Po kąpieli skóra jest nawilżona, a włosy puszyste i błyszczące. Hypoalergiczny żel do mycia ciała i włosów Bobini Baby został stworzony przy współudziale rodziców, lekarzy pediatrów i dermatologów. Bezpieczna formuła nie zawiera barwników, parabenów, silikonów, PEG-ów, parafiny. Przebadany dermatologicznie. Produkt uzyskał pozytywną opinię Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” nr 23/DKJ/2014.

bobini daje radę :)

Ponieważ mam delikatną i wrażliwą skórę do codziennej kąpieli używam kosmetyków dla dzieci.
Bobini zdało egzamin, choć trzeba przyzwyczaić się do tego, że słabo się pieni, ale to ze względu na dość naturalny skład ;)

...

Płyn nie uczula, fajnie że jest 2w1. Jest dostępny w większości sklepów i przystepny cenowo. Oprócz tego bardzo ładnie pachnie, nie za mocno. Bardzo sie pieni, ALE tylko przez chwilę niestety, potem wszystko opada.

Koi nie podraznia

Delikatny i kojący. Idealny dla malucha jak i osoby dorosłej ze skórą wrazliwa. Zapach delikatny przyjazny i kojący. Wygodna butelka. Nie podraznia nie uczula.

gdyby nie ta pompka

Co do samego żelu nie mam zastrzeżeń.
Jest przezroczysty, nie pieni się mocno, w dotyku jest jakby "tłusty" przez co nie wysusza skóry. Myje dobrze, nie podrażnia nawet mojego małego atopika. Ładnie też domywa dziecięce włoski nie tworząc strąków.
Cena bardzo niska. Coś około 10zł za 400ml. Kupiłam w Tesco.
Zastrzeżenie mam jedynie do opakowania, a konkretnie do pompki. Po jednym naciśnięciu pompka wylewa dosłownie minikropelkę żelu. Musiałam się nieźle nawciskać żeby móc się umyć. Doszło do tego, że żel po prostu przelałam do innego opakowania. Nikt niżej o tym nie wspomniał, więc być może trafiłam na felerne opakowanie. Mimo wszystko troszkę się zraziłam, więc na razie ponownego zakupu nie planuję, choć sam produkt zdecydowanie na plus.

Bobini Baby

Tak jak w opsie płyn hipoalergiczny co w tych czasach dla wielu mam odgrywa dosyć ważną role. My stosowaliśmy u syna zanim zdiagnozowano u niego silne AZS. Płyn delikatny nie porażniał oczu, slicznie pachniał i się pienił. Polecamy wszystkim który nie zmagają się z problemami skórnymi. Za taką cenę naprawdę super kosmetyk.

Świetny szampon!

Świetny szampon dla rygorystycznych włosomaniaczek i osób po keratynowym prostowaniu włosów. W hypoalergicznym żelu Bobini znajdziemy łagodne substancje myjące, bez szkodliwych SLS, SLES, jego pochodnych, soli, a także olejów. Oprócz tego skład wolny od wszelkich substancji konserwujących, barwników, alkoholi, silikonów i parafiny. Niby jest trochę szamponów bez „sulfate’ów”, ale żeby znaleźć takowy jednocześnie bez „sodium chloride” to jak szukanie igły w stogu siana. Bardzo lubię do niego wracać. Dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy, nie podrażnia, nawet dobrze się pieni jak na tego typu produkt, zmywa oleje. Posiada typowy „dziecięcy” zapach. Opakowanie wygodne, o typowej kolorystyce produktów dla niemowląt. Ciężko mi ocenić wydajność, gdyż mam skłonności do nadmiaru, poza tym używam do bardzo długich włosów, czasem nawet myję na dwa razy, bo zmywam oleje. Cena jest przystępna, a co najważniejsze – żel ten jest dostępny niemal w każdej drogerii i różnych marketach. Polecam!

Nie podrażnia

Jestem mamą małego alergika którego skóra jest podatna na podrażnienia. Wiele produktów wyszusza skórę jednak ten płyn jest idealny. Nawilża, nie podrażnia. Minimalnie się pieni i ładnie ale delikatnie pachnie.

Łagodny dla każdej skóry

Moja córka może nie jest już niemowlakiem, a całkiem poważną 5 latką, ale niestety ma dość suchą skórę i często skarży się na swędzenie. Dlatego też nie rezygnujemy z typowo dziecięcych łagodnych kosmetyków do mycia.

Żel od Bobini ma średniej gęstości konsystencję, ale całkiem nieźle się pieni, a sama piana jest gęsta i aksamitna. Dobrze myje i odświeża skórę, jednocześnie jej nie wysuszając. Nie pozostawia osadu ani żadnej nieprzyjemnej warstwy. Spłukuje się bez problemu.
Skóra po myciu nie jest sucha i nie wymaga natychmiastowego użycia balsamu. Córka przestała się również drapać.
Jak działa na włosy nie wiem, bo póki co mamy inny szampon do zużycia.
Skład jest krótki, z łagodnymi substancjami myjącymi, bez szkodliwych konserwantów.

Żel umieszczono w butelce z pompką, co jest bardzo wygodne przy myciu maluszków. Pompka nie zacina się. Opakowanie estetyczne, stonowane, bez zbędnej pstrokacizny.
Żel jest przezroczysty. Ma delikatny, kremowy, dziecięcy zapach. Coś w stylu Babydream. Jest bardzo wydajny.
Cena niziutka przy takiej pojemności. Dostępny nawet w supermarketach.

Bardzo dobry produkt

Delikatny i przyjemny żel do mycia ciała i włosków maluszka. Ma fajny, łagodny zapach. Dobrze się pieni i nie powoduje żadnych podrażnień. Skóra po kąpieli jest delikatna i przyjemnie pachnie. Ma bardzo poręczne opakowanie z pompką co dla mnie jest bardzo fajnym rozwiązaniem.

Żel Bobini baby 2w1 jest świetnym rozwiązaniem, dobrze się pieni, nie uczula, nie podrażnia. Delikatnie oczyszcza ciało i włosy maluszka, zostawiając ładny delikatny zapach na skórze. Dobrym rozwiązaniem jest pompka przy butelce, dzięki czemu nakładamy odpowiednią ilość żelu.

Super!

Rewelacyjny żel 2w1 . Pielęgnuje malusie ciałko , nawilża i odżywia. Zapach delikatny bardzo ładny. Dziecko po kąpieli jest czyściutkie pachnące i bardzo zadowolone i odprężone , zrelaksowane.

Bardzo dobra firma, która ma delikatne produkty dla niemowląt i dzieci.
Żel do mycia ciała i włosków jest bardzo delikatny,`dobrze się pieni, nie uczula, nie podrażnia, ładnie oczyszcza ciało jak i włosy przy tym pięknie pachnie oraz nawilża ciało. Produkt z praktyczną pompką. Jestem zadowolona z tego produktu.