Perfecta, Professional, Odnowa genów młodości, Serum do twarzy `Nocna mikrodermabrazja`)

Dax Lekkie, nocne serum Odnowa genów młodości zapewnia profesjonalne wygładzenie skóry już po 1. nocy. Koncentrat 100% algi Wakame - stężony bioekstrakt z oryginalnych alg z Morza Japońskiego - uaktywnia w skórze 14 genów odpowiedzialnych za syntezę kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, zapewnia fenomenalną redukcję zmarszczek każdego typu. Kwas migdałowy łagodnie złuszcza, pobudza odnowę skóry i odmładza. Czyni cerę tak gładką, jakby była wypolerowana. Nawilża i pięknie rozświetla twarz o poranku. Kwas glikolowy - noc po nocy wygładza powierzchnię skóry, głęboko oczyszcza pory i wyrównuje koloryt cery.
Sposób użycia: codziennie wieczorem delikatnie wklepać serum w oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Omijać okolice oczu. Stosować pod krem lub zamiast kremu.
Nie stosować do cery wrażliwej i naczynkowej. Nie zawiera parabenów.

Bardzo fajne serum

Ten produkt stosowałam co wieczór i jestem bardzo zadowolona z efektów. Kosmetyk ma przyjemną gęstą konsystencje, przepiękny zapach, a po nałożeniu na twarz skóra staje się mega nawilżona i aksamitna w dotyku. Produkt nie zapycha, delikatnie spłyca drobne zmarszczki i pozostawia długotrwałe uczucie nawilżenia.

dobre serum

Faktyczne lekkie serum, które stosujemy na noc. Bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej, lepiącej warstwy. Nie jest wyczuwalne na twarzy.
Zapach ma własnie taki "algowy", ale przyjemny i niezbyt intensywny.
Na pewno twarz po zastosowaniu jest gładka, miła w dotyku i nawilżona. Pomimo mieszanej skóry nie zapycha.
Nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego, bo i zmarszczki u mnie dopiero się pojawią. Złuszczenie może i jest ale nie odczuwalne tak jak przy stosowaniu toników z kwasami, być może działa, ale gołym okiem tego nie widać.
Ogólnie miły kosmetyk, może kiedyś do niego jeszcze wrócę, chociaż jest tyle innych, że raczej nie prędko do niego powrócę.
fajny, lekki pojemnik z pompką świetnie dozujący 30 ml produkt.

Używam tego produktu od: miesiąc, dwa
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Całkiem zadowalający produkt

Kupiłam ten produkt z czystej ciekawości. Zmagam się od dłuższego czasu ze zmiana na policzkach i chciałam zobaczyć, czy ten produkt mi pomoże. Ma bardzo miły, delikatny zapach, fajną konsystencję. Jest wygodny w użyciu gdyż ma pompkę. Jednak muszę stwierdzić, że u mnie się zbytnio nie sprawdził. Nawilżył moją skórą jednak jakiegokolwiek złuszczenia nie było. Może sprawdzi się u osób z mniej problematyczną cerą.

Używam tego produktu od: Około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie