Makeup Revolution, 32 Eyeshadow Flawless Matte (Paleta 32 matowych cieni do powiek)

32 Eyeshadow Flawles Matte to rewelacyjna paleta 32 matowych cieni do powiek. Utrzymana jest w kolorystyce ciepłych i zimnych odcieni brązu i beżu. Jest idealna do makijaży dziennych, ale równie dobrze sprawdzi się w wieczorowych, okazjonalnych.

Nie nie nie!

Potrzebowałam na szczególną okazję ciekawego makijażu i skusiłam się na tę paletkę bo myślałam że coś z niej uda mi się wyczarować. Kompletna porażka... Cienie są słabo napigmentowane, nie da się uzyskać zamierzonego efektu, ciężko się je blenduje, zostawiają smugi. Strasznie się osypują. Dramat.

Nie warto w to inwestować

Cienie mają słabą intensywność. Nakładając różne odcienie tego samego koloru ma się wrażenie, jakby były dokładnie takie same. Jest to paleta dobra tylko dla tych, którzy nakładają jeden cień i nie lubią eksperymentować. Ogólnie nie polecam.

tragedia

zero pigmentacji, cienie tylko sie pyla, sa za grubo zmielone, kolory calkiem fajne, ale co z tego skoro zupelnie ich nie widac i tylko smuza, podsumowujac mozna sie bylo tego spodziewac za taka cene zero jakosci, palete kupilam od razu jak tylko pojawila sie w rossmanie, to bylo prawie dwa lata temu i probowalam ja uzyc z roznymi bazami i niestety nie, tragedia sa tez komentarze tutaj, tej palety bym nawet za darmo nie chciala, w drogerii pelno cieni lepszej jakosci, to kto wystawia te pozytywne komentarze?

To jest dramat

Wszyscy zachwalali tę paletę więc postanowiłam, że ją sobie kupię. Kiedy ją dostałam byłam zachwycona i nie mogłam doczekać się aż jej użyje. Gdy to zrobiłam to się załamałam. Nic nie zostawało na oku, tylko się rozpyliło no ale wszystkim tak ładnie wychodziło i myślałam, że to ja jestem kaleką ;/
Na szczęście to tylko 40 złotych, a nie 100 czy 200.
Kto też tak ma?

średnia

Paleta ma dużo kolorów, które niestety wyglądają podobnie zwłaszcza na oku. Kolory są średnie, nie ma w nich nic przyciągającego zwłaszcza, że w rzeczywistości jeszcze bardziej blado wyglądają. Używam tej paletki głównie jako bronzery/róże, bo na oku wyglądają nieciekawie. Opakowanie słabej jakości, szybko się porysowało.

Bardzo fajna

Paleta jak dla mnie jest bardzo fajna. Jak na swoją cenę jest super. Wydaje mi się że dla początkujących będzie idealna. Używam jej na co dzień i jestem bardzo zadowolona.

Tragiczna pigmentacja. Najgorsza paleta jaką miałam.

Kupiłam tę paletę z myślą o codziennych makijażach. Zachęcił mnie fakt, że w opakowaniu znajdują się tylko maty. Niestety paleta jest beznadziejna. Jest gorzej napigmentiwana niż cienie z bazaru. Na powiekach są niekryjace, wręcz przezroczyste. Sypią się, a kolory zalewają się że sobą. Mam wrażenie, że w paletce mam 5 nie 32 cienie. Szkoda pieniędzy.

Świetna paletka dla początkujących :)

To chyba jedna z moich pierwszych palet cieni - kupiłam ją ponad rok temu kiedy to dopiero zaczynałam swoją "profesjonalną" przygodę z makijażem i korzystam z niej do dziś :)

W środku estetycznie i całkiem porządnie wykonanej plastikowej palecie znajdziecie aż 32 matowe cienie w neutralnych kolorkach co czyni tę paletkę bardzo uniwersalną. Z jej pomocą wykonacie nie tylko delikatny, dzienny makijaż ale także coś mocniejszego na wieczór czy inną okazję. Oprócz tego w środku znajduje się również zacnych rozmiarów lusterko.
Jakość cieni jest przyzwoita, nie osypują się jakoś masakrycznie a pigmentacja może i nie jest jakaś mocna jednak przyjemnie się z nimi pracuje - cienie ładnie się blendują i łączą ze sobą, nie tworząc przy tym plam. Makijaż oka jest trwały, nałożone na bazę trzymają się praktycznie cały dzień :)
Tak jak pisałam, paletkę mam już od ponad roku i oprócz tego, że niektóre cienie są już po prostu na wykończeniu nic złego się z nimi nie dzieje :)
Na plus wydajność cieni oraz bardzo przystępna cena.

Polecam, szczególnie tym osobom, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie makijażowym ;)

BARDZO MI ODPOWIADAJĄ. zestaw ładnie ułożony kolorystycznie. Cienie dobrze się nakłądają i blendują. Nałożone na bazę trzymają się cały dzień. Dobre wyważenie jasnych i ciemnych kolorów

Moja pierwsza paletka :)

Paleta cieni Makeup Revolution to moja pierwsza paletka jaką kupiłam do wykonywania makijażu. Także nie byłam bardzo wymagająca. Paletka ma ładne matowe kolory, dobrą pigmentację. Cienie się nie osypują i wyglądają ładnie na powiece.Myślę że dla początkujących jest jak najbardziej w porządku. Ja jestem z niej zadowolona :)

Nie jest zła

32 cienie które wydają się różne, ale tak na prawdę, na oku wydają się dość podobne do siebie. Pomijając ten fakt bardzo przyjemnie się ich używa, mi się jeszcze nigdy nie osypały, do tego blendowanie ich nie sprawia jakiś dużych trudności. Można nimi wykonać bardzo ładny naturalny makijaż, ale i ten trochę mocniejszy. Za taką cenę uważam, że są dobre i wytrzymałe.

Jest ok

Paletke kupilam nie cale pol roku temu. Wachalam sie czy ja wziac ze wzgledu na same matowe cienie jednak po dluzszych przemysleniach stwierdzilam,ze przydadza mi sie i takie . Do tej pory jestem zadowolona. Cieni uzywam codziennie zwlaszcza tych najjaśniejszych. Jak dla mnie jako cienie bazowe sa naprawde ok. Pigmentacja srednia, a przy checi nalozenia troszke wiecej cienia na powieke ten sie obsypuje i robi plamki. Ale tak jak wspomnialam przy uzyciu jasnych cieni takiego problemu nie zauwazylam. Na codzien zalezy mi na leciutkim i malo widocznym makijazu i w tym ta paletka sprawuje sie swietnie. Zastanawiam sie tylko czy warto bylo kupic ja ze wzgledu na to, ze ponad polowy cieni z niej nawet nie ruszylam ani razu i troche szkoda bedzie mi je wyrzucic jak skoncza sie te ktorych uzywam praktycznie codzienie.