Monnari, Sensual EDP

Monnari, Sensual EDP

Monnari Sensual to zaskakująca lekkością kompozycja nut cytrusowych, kwiatowych i owocowych, okraszonych odrobiną zmysłowego piżma. Tak wyrazista mieszanka aromatów doskonale sprawdzi się wieczorem, gdy chcemy podkreślić wyjątkowość sytuacji i poczuć się ultra-kobieco.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, pomarańcza, trawa cytrynowa
nuta serca: śliwka, konwalia, jaśmin
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo, wanilia

Skład: Alcohol, Parfum, Aqua, Limonene

Zadziwiająco ładny

Perfumy dostałam w prezencie, trochę przypadkiem, bo byłam na zakupach ubraniowych i nieopatrznie powiedziałam, że ładne, tak więc mój mężczyzna długo się nie zastanawiając kupił. Nie są drogie, a ich trwałość jest bardzo dobra, trzymają się praktycznie cały dzień. Flakon troszkę surowy, stylistyka biznesowo-elegancka, zapachu także. Perfumy są z serii tych mdławych, ale nie duszą. Czuć sporo kwiatów, do tego trawę cytrynową, konwalię, jaśmin, co bardzo mi się podoba, to zamykająca kompozycję wanilia, czuć ją dopiero po jakimś czasie, "rozkwita", tak na do widzenia.
Perfumy dla kobiet raczej dojrzałych, myślę, że dla nastolatek będą zbyt przytłaczające. Po jakimś czasie są trochę nachalne, więc nie nadają się do małych pomieszczeń.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu