Sephora, Nourishing Hand Cream (Odżywczy krem do rąk)

Sephora, Nourishing Hand Cream (Odżywczy krem do rąk)

Odżywczy krem do rąk Sephora 3 w 1: dłonie, paznokcie i skórki. Dzięki HydroSenn+, ultra nawilżającemu czynnikowi, wygładza skórę, zapewnia jej pełny komfort. Krem intensywnie odżywia skórę, pozostawia ją sprężystą, delikatną i aksamitną. Formuła odżywczego kremu do rąk Sephora zawiera również aktywny czynnik oczyszczający, który usuwa zanieczyszczone mikrocząsteczki gromadzące się na skórze.
Wchłania się błyskawicznie nie pozostawiając tłustego efektu. Super praktyczne opakowanie - tubka z dozującym zamknięciem.

kremy do rąk
nawilżające
zapachowa
w tubce
50 - 100ml
Skóra
normalna

Za taka cenę, czemu nie?

Kupiła go najpierw moja mama, po wypróbowaniu go postanowiłam kupić też dla siebie. Spodobał mi się szczególnie jego zapach, jest naprawdę przyjemny, taki pudrowy, Krem ma bogatą konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia na dłoniach tłustej warstwy. Dłonie są wygładzone i miękkie w dotyku. Wydajność dobra. Opakowanie wygodne - tradycyjna nieduża tubka. Cena wydaje się być wysoka, ale za tyle warto spróbować.

Warto spróbować

Przy dość wysokiej cenie jak za krem do rąk o tak małej pojemności sięgam po niego zwłaszcza zimą, oraz stosuję go często na noc. Nawilża i pomaga skórze suchej i przemrożonej.