Paese, Illuminating Make-Up Base (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Paese, Illuminating Make-Up Base (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Rozświetlająca baza pod makijaż Wypoczęta, świeża i promiennie wyglądająca cera. Baza pod makijaż z rozświetlającymi pigmentami przeznaczona do zmęczonej, pozbawionej blasku cery. Efekt rozświetlenia jest subtelny i naturalny Baza wygładza strukturę cery oraz ukrywa rozszerzone pory. Optycznie zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i długotrwale matuje nadając skórze subtelny efekt satynowego matu. Doskonale przygotowuje skórę ułatwiając nakładanie podkładu i innych kosmetyków. Przedłuża trwałość makijażu

Słaby produkt.

Moją ulubioną bazą rozświetlającą jest baza z Ingrid, małe, niepozorne cudeńko, które sprawdziło się u mnie lepiej, niż niejedna baza z wyższej półki.
Bazę Paese otrzymałam swego czasu od przedstawicielki handlowej. Wersja rozświetlająca, do cery normalnej i suchej, czyli zapowiadało się nieźle.

PLUSY:
+Przyjemny, delikatny zapach.
+Konsystencja, nie jest aż tak bardzo naszpikowana silikonami, jak inne tego typu produkty, dość szybko się wchłania.
+Opakowanie wygląda dobrze, jest nieduże, ale poręczne, pompka nie zacina się-jednak ma ono poważną wadę, o której powiem za chwilę.
+Nie zapycha porów
+Nie uczula
+Przedłuża trwałość makijażu

MINUSY:
-Cena! Ja przepraszam, ale 45 zł za 15 ml bazy to zdzierstwo!
-Słabe rozświetlenie - mimo, iż w opakowaniu baza prezentuje się świetnie, a drobinki wyglądają dobrze, na twarzy efekt jest kiepski. Większość drobinek zostaje bowiem na rękach! Żeby było cokolwiek widać, trzeba nałożyć jej całkiem sporo, a i tak cały efekt znika wraz z nałożeniem podkładu, co z kolei sprawia, że baza kończy się w zastraszającym tempie!
-Wydajność: patrz punkt poprzedni. Przez kiepski efekt, a przez to nakładanie większej ilości, żeby cokolwiek było widać, baza skończyła mi się po zaledwie 3 tygodniach!
-Opakowanie: w czym tkwi problem? Otóż pompka, choć działa bez zarzutu, jest za krótka i sporo produktu zostaje na dnie, żeby jakoś go stamtąd wydobyć, trzeba gmerać tam patyczkiem higienicznym. Ani to fajne, ani praktyczne.

DZIAŁANIE:
Zadaniem tej bazy jest rozświetlenie zmęczonej skóry, wygładzenie jej oraz poprawia przyczepności makijażu.
Rzeczywiście, baza wygładza, ale to robi niemal każda, przecież przy takiej ilości silikonów normalne jest, że skóra jest gładka, a niedoskonałości optycznie zakamuflowane. Rozświetla bardzo słabo, o czym wspomniałam wcześniej, drobinki zostają na dłoniach, a nie na twarzy, dodatkowo nałożenie podkładu całkowicie niweluje efekt rozświetlenia.
A skoro tak, to jaki jest sens kupowania tej bazy? W dodatku w tak horrendalnej cenie?

Reasumując: produkt nie spełnia obietnic producenta, nie rozświetla, a to jego główne zadanie.

Nie polecam!

Średnia

Do tej pory używałam bazy MAC Strobe ale chętnie testuje inne zamienniki. Tutaj zapowiadało się dobrze, ale moim zdaniem rozświetlenie nie utrzymuje się długo. Faktycznie początkowo efekt jest podobny do mac, ale jak się wchłonie to sporo efektu znika. To co zostaje, niestety znika całkowicie pod podkładem.
Nawilżenie jest w porządku, nie wysusza skóry. Dzięki temu oczywiście trwałość makijażu jest dłuższa.
Opakowanie jest szklane, całkiem ładne, ale niestety pompka średnia, lub się zacinać no i nie wyciąga całego produktu. Całkiem spora ilość zostaje w opakowaniu.

produkt super, opakowanie do zmiany !

Ogólnie baza pod makijaż jest świetna! wygładza twarz, podkład łatwo się rozprowadza a do tego widocznie dłużej się utrzymuje, ale .... słoiczek, w którym baza się znajduje jest straszny ! sam pomysł bardzo efektowny i zgaduję że miał być wygodny, ale konsystencja tego kosmetyku jest na tyle gęsta, że osadza się na bokach słoika i nie da się jej stamtąd wydostać ! po kilku użyciach myślałam, że albo pompka się zepsuła albo produkt jest tak mało wydajny. Jestem w trakcie pierwszego opakowania, ale trudności, które mam z wydobyciem tego ze słoika raczej nie skuszą mnie do kupna drugiego, pomimo że kosmetyk jest bardzo dobry ...

Dobra, delikatna baza

Baza jest bardzo delikatna, nie zatyka porów. Nadaje twarzy ładny blask. Wcześniej używałam innej bazy, która powodowała przetłuszczanie skóry, dlatego z tej bazy jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo nałożenie bazy chroni przed przesuszeniem i podrażnieniem skóry pudrami i podkładem.

Minusem są pojedyncze, większe drobinki brokatowe, których osobiście bardzo nie lubię.

Plusy:
- lekka baza
- nie zatyka porów
- nie przetłuszcza skóry
- chroni przed przesuszeniem skóry
- rozświetla
- przyjemny zapach

Minusy:
- pojedyncze drobinki brokatu
- nie wygładza powierzchni skóry (jeżeli ktoś ma duże problemy ze skórą, to raczej baza odpada)

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Świetny produkt!

Baza wypróbowana dość przypadkowo, z nagłej potrzeby i braku w drogerii czegoś mi znanego i sprawdzonego.

I muszę przyznać, że ten zakup zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.

Wprawdzie nie jest ona przezroczysta i bezbarwna, jak większość znanych mi baz, a ma w butelce dość różowy kolor ale nie jest to w żaden sposób widoczne po nałożeniu.
Są za to widoczne rozświetlające drobinki, choć moim zdaniem, nie tworzą one sztucznego, typowo wieczorowego czy dyskotekowego, brokatowego efektu. W każdym bądź razie bez żadnych problemów stosuję ją na co dzień.
Konsystencja bazy jest dość płynna, nie jest za gęsta, rozprowadza się ładnie, nawet na mojej suchej skórze. Wygładza skórę i dobrze przygotowuje ją pod makijaż, nie roluje się.
Nie zauważyłam aby zapychała pory lub podrażniała albo uczulała.
Ma przyjemny zapach i praktyczne opakowanie z pompką.
Trudno mi się natomiast wypowiedzieć, co do przedłużania trwałości makijażu, ponieważ w przypadku wszystkich baz wygląda to podobnie.