Semi di Lino, Cristalli Illuminating Smoothing Cream (Krem wygładzająco-nabłyszczający do włosów kręconych)

Termoochronny krem idealny do szybkiej stylizacji ze świetlistym efektem. Formuła zawierająca siemię lniane i co-polimery przeciwdziałające kręceniu się włosów pozwala pracować bezpośrednio na miękkich włosach bez ich obciążania. Warianty użycia:

- stylizacja, prostowanie - nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, użyć suszarki

- utrzymanie kręconych włosów pod kontrolą - nałożyć na wilgotne włosy i suszyć naturlanie lub suszarką z dyfuzorem

Dobry

Używałam tego produktu dawno temu, nie mam włosów kręconych, szukałam kosmetyku prostującego i wygładzającego włosy i polecono mi ten.
Niestety nie było spektakularnych efektów których oczekiwałam :( Ale uważam że to dobry produkt, wart wypróbowania. Nie prostuje jak prostownica lae delktanie wygładza i włosy wyglądają lepiej niż bez niego.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zero połysku

Moim zdaniem, to strata pieniędzy! Jedyny efekt, to lekko ożywiony kolor włosów blond, ale podkreślam-lekko! Poza tym matowi bardzo włosy, bez niego mam dośc błyszczące, a po uzyciu tego specyfiku całkowity mat. Jestem bardzo niezadowolona z zakupy, a nie mam bardzo kręconych włosów-lekkie fale, a po nim końcówki są dziwnie napuszone- odradzam taki zakup.Używam tego produktu od:miesiąc

W porządku

Podobnie kupiłam go za radą fryzjerki. Faktycznie bardzo ładnie podkreśla loki a włosy się nie puszą.. ale ten efekt trwa u mnie góra 2 dni, potem mam siano na głowie. Zapach mi nie przeszkadza zupełnie.Jednak ze względu na to że nie skleja włosów i ich nie obciąża jest godny polecenia. Chociaż efekt mógłby się utrzymywać te kilka dni dłużej.

Używam tego produktu od: kilku lat

Manicure z chmurkami

to jest to!!!

Poleciła mi go ekspedientka w sklepie na moją prośbę o krem do podkreślania loków, a do tego nie usztywniający i nie wysuszający włosów oraz nie zawierający alkoholu. Przyznam się szczerzę, że kupiłam go nie do końca wierząc w jego możliwości - toż to krem <b>wygładzający</b>!! Niemniej jednak okazało się, że kosmetyk jest tym, o jaki mi chodziło. Skręt podkreśla w sposób delikatny, ale jednak widoczny - po prostu włosy się nie puszą, ale też nie są ani obciążone ani usztywnione. Do tego nie ma mowy o jakimkolwiek wysuszeniu kudełków, gdyż kremik wręcz je nawilża, no i oczywiście lekko nabłyszcza (również w sposób naturalny). Zatem robi, co robić powinien. A dlaczego nie ***** ? Bo, po pierwsze, pachnie tanią męską wodą po goleniu (co prawda za bardzo mi to nie przeszkadza, bo zapach szybko sie ulatnia, ale wolałabym jakiś ładniejszy zapaszek), a po drugie przy moich długich prawie do pasa włosach jedna tubka starcza na góra 2 miesiące.