Makeup Revolution, Ultra Brightening (Zestaw do konturowania)

Makeup Revolution, Ultra Brightening (Zestaw do konturowania)

Paletka do konturowania twarzy Ultra Brightening Makeup Revolution kryje w sobie trzy różne pudry: matowy bronzer do modelowania twarzy, rozświetlacz do podkreślenia wypukłych części twarzy oraz bronzer rozświetlający świetnie podkreślający opaleniznę. Stanowi perfekcyjne podkreślenie makijażu, który dzięki zastosowaniu produktu staje się wyrazisty i profesjonalny. Przy użyciu palety do konturowania twarzy Ultra Brightening Makeup Revolution możliwe jest osiągnięcie naturalnego, delikatnego podkreślenia makijażu na dzień, bądź wyrazistego i intensywnego akcentu makijażu na wieczór. Efekt oraz nasycenie koloru z łatwością mozna stopniować. Formuła produktu idealnie stapia się z cerą, co niweluje ryzyko powstania nieestetycznych plam. Zestaw opakowany jest w elegancką, poręczną kasetkę.

pudrowe

Nie wiem sama

Produkt trwały, ale coś mi jednak w nim nie do końca pasuje.
Pigmentacja jest super (za super?), trwałość super.
Bronzer, gdy używam go na nie opaloną skórę wydaje się odrobinę za ciemny, nawet po zblendowaniu, a mi to blendowanie wcale nie idzie jakoś gładko, muszę się namachać, pędzle mam dobre. Nakładam go teraz na opaleniznę i prawie go nie widać (może wina karnacji). Rozświetlacz, dobry. Bronzer z drobinkami - jak dla mnie za dużo tych drobinek, twarz się świeci jak bańka na choince. Makijaż w połączeniu z całym tym zestawem do pracy się nie nadaje, na wyjście ze znajomymi - jak kto lubi (nie mam już nastu lat, żeby rozświetlać twarzą knajpy), jedynie na dżamprezę - ale to moja opinia.

Uwielbiam!

Choć uzywam tylko pierwszego cienia jako broznzera z calej paletki to nigdzie nie moge znalezc lepszego,ten odpowiada mi idealnie. Zestaw jest w pelni wart swojej ceny. Od razu widac dobre napigmentowanie, latwosc blendowania, a takze super odcien szczegolnie na lato (aby podkreslic opalenizne), polecam ;)

Polecam!

Lubię ten produkt i z nim rozpoczęłam przygodę z konturowaniem. Bardzo ładne kolory, które długo utrzymują się na twarzy. Sam zestaw jest bardzo wydajny i starcza na długo. Jedyny minus to troszeczkę za ciemny bronzer, ale i tak bardzo polecam!

Zalety:
- kolory,
- trwałość,
- wydajność,
- cena.

WADY:
- za ciemny bronzer.

Najlepszy

Dziewczyny! Bardzo polecam ten produkt, odcienie są wspaniałe. Super konturowanie i rozświetlenie. Jest to bardzo wydajny produkt. Jakość jest mega. Bardzo dobra pigmentacja i trwałość.

jeden z ulubionych produktów

uwielbiam ten brąz do konturowania, ma cudownie chłodny odcień, jakby delikatną nutkę szarości. przecudny jest również ten rozświetlacz, srebrzysty dający piękną taflę, rozświetlającą kości i zmęczone oczy. marny jest tylko ten okropny drugi brąz-bronzer, który ma złoty brokat w środku i jest dość kiepskiej jakości. po nałożeniu na skórę wygląda bardzo nie ładnie, ma taki odcień tego brązu, który pojawia się w toalecie... przepraszam za porównanie, ale jest na prawdę obrzydliwy... ale i tak kupuję tą paletkę ze względu na rozświetlacz i konturownik (-:

Gdyby nie róż..

Paletka posiada bardzo ładny chłodny bronzer i przesliczny, bardzo wydajny rozswietlacz. Z pewnością kupilabym ten produkt jeszcze raz gdyby nie okropny róż, który ma nienaturalny kolor i przeładowany jest złotymi drobinkami co powoduje ze gryzie się z rozswietlaczem o srebrnym połysku

Fajny produkt

Całkiem niezłe trio dla niezbyt wymagających :)
Pierwszy kolor czyli bronzer ma ciepły kolor i nadaje się do opalenia buzi- na pewno nie do konturowania. Ja sobie muskam zawsze nim boki czoła.
W środku znajdziemy rozświetlacz, ktory jest bardzo delikatny. Ja osobiście nie przepadam w ogóle za rozświetlaczami, wiec od czasu do czasu na wyjście (szczegolnie teraz w okresie zimowym) moge sobie pozwolic na subtelne podkreslenie szczytów kosci policzkowych nim. Ma on dość ciepły odcien. Nie jest brokatowy. Fajnie sprawdza się do kącików wewnętrznych przy malowaniu oczu :)
Ostatni kolor , czyli z założenia róż..no różem nie nazwałabym tego.
Osobiście nienawidzę róży brokatowych, połyskującym itp. uzywam tylko matowych lub satynowych. Dlatego tego 'rózu' prawie nie używam, zdazyło mi sie lekko musnąć po policzku nim - aplikując go na bronzer. Lecz polecam go również jako cień do powiek.
Trwałość na plus. Rozprowadzanie na plus. Opakowanie na plus/minus (plus za to ,ze sie zamyka na 'klik', minus za napisy ktore sie wycieraja i lusterko ktore jest chyba dla mrówek :D )
Ogolnie polecam bardziej to trio niz trio z WIBO