Makeup Revolution, Ultra Brightening (Zestaw do konturowania)

Makeup Revolution, Ultra Brightening (Zestaw do konturowania)

Paletka do konturowania twarzy Ultra Brightening Makeup Revolution kryje w sobie trzy różne pudry: matowy bronzer do modelowania twarzy, rozświetlacz do podkreślenia wypukłych części twarzy oraz bronzer rozświetlający świetnie podkreślający opaleniznę. Stanowi perfekcyjne podkreślenie makijażu, który dzięki zastosowaniu produktu staje się wyrazisty i profesjonalny. Przy użyciu palety do konturowania twarzy Ultra Brightening Makeup Revolution możliwe jest osiągnięcie naturalnego, delikatnego podkreślenia makijażu na dzień, bądź wyrazistego i intensywnego akcentu makijażu na wieczór. Efekt oraz nasycenie koloru z łatwością mozna stopniować. Formuła produktu idealnie stapia się z cerą, co niweluje ryzyko powstania nieestetycznych plam. Zestaw opakowany jest w elegancką, poręczną kasetkę.

pudrowe

jeden z ulubionych produktów

uwielbiam ten brąz do konturowania, ma cudownie chłodny odcień, jakby delikatną nutkę szarości. przecudny jest również ten rozświetlacz, srebrzysty dający piękną taflę, rozświetlającą kości i zmęczone oczy. marny jest tylko ten okropny drugi brąz-bronzer, który ma złoty brokat w środku i jest dość kiepskiej jakości. po nałożeniu na skórę wygląda bardzo nie ładnie, ma taki odcień tego brązu, który pojawia się w toalecie... przepraszam za porównanie, ale jest na prawdę obrzydliwy... ale i tak kupuję tą paletkę ze względu na rozświetlacz i konturownik (-:

Gdyby nie róż..

Paletka posiada bardzo ładny chłodny bronzer i przesliczny, bardzo wydajny rozswietlacz. Z pewnością kupilabym ten produkt jeszcze raz gdyby nie okropny róż, który ma nienaturalny kolor i przeładowany jest złotymi drobinkami co powoduje ze gryzie się z rozswietlaczem o srebrnym połysku

Fajny produkt

Całkiem niezłe trio dla niezbyt wymagających :)
Pierwszy kolor czyli bronzer ma ciepły kolor i nadaje się do opalenia buzi- na pewno nie do konturowania. Ja sobie muskam zawsze nim boki czoła.
W środku znajdziemy rozświetlacz, ktory jest bardzo delikatny. Ja osobiście nie przepadam w ogóle za rozświetlaczami, wiec od czasu do czasu na wyjście (szczegolnie teraz w okresie zimowym) moge sobie pozwolic na subtelne podkreslenie szczytów kosci policzkowych nim. Ma on dość ciepły odcien. Nie jest brokatowy. Fajnie sprawdza się do kącików wewnętrznych przy malowaniu oczu :)
Ostatni kolor , czyli z założenia róż..no różem nie nazwałabym tego.
Osobiście nienawidzę róży brokatowych, połyskującym itp. uzywam tylko matowych lub satynowych. Dlatego tego 'rózu' prawie nie używam, zdazyło mi sie lekko musnąć po policzku nim - aplikując go na bronzer. Lecz polecam go również jako cień do powiek.
Trwałość na plus. Rozprowadzanie na plus. Opakowanie na plus/minus (plus za to ,ze sie zamyka na 'klik', minus za napisy ktore sie wycieraja i lusterko ktore jest chyba dla mrówek :D )
Ogolnie polecam bardziej to trio niz trio z WIBO