Miraculum, Body Expert, Krem kojąco - nawilżający do rąk i paznokci

Miraculum, Body Expert, Krem kojąco - nawilżający do rąk i paznokci

Krem o niezwykle delikatnej konsystencji, przynosi natychmiastową ulgę zmęczonym, suchym, spierzchniętym dłoniom. Zawarte w formule aktywne substancje intensywnie nawilżają i wygładzają skórę dłoni, czyniąc ja wyjątkowo piękną. Preparat szybko się wchłania i pozostawia na skórze delikatny, ochronny film. Doskonale wzmacnia i natłuszcza płytkę paznokciową.
Alantoina - pobudza regenerację naskórka, nawilża, uelastycznia, wygładza skórę i łagodzi podrażnienia.
Prowitamina B5 - stymuluje regenerację skóry, wzmacnia paznokcie.
Bisabol -substancja pozyskiwana z kwiatów rumianku, koi i łagodzi podrażnioną skórę dłoni.
Silikon - tworzy warstwę ochronną na skórze, która zabezpiecza przed wysuszeniem i działaniem czynników zewnętrznych.
Polecany do całodziennej pielęgnacji i ochrony skóry normalnej, suchej i wrażliwej.
Rezultat: dłonie idealnie gładkie i doskonale nawilżone, płytka paznokci lekko błyszcząca i wzmocniona.

Przecietny i to bardzo

Oj naszukałam się tego kremu - zachęciły mnie recenzje. Niestety - okazało się że nie był wart zachodu :( Kipesko nawilżał (musiałam nakładać 2-3 warstwy). Producent obiecuje wzmocnienie paznokci - nic takie nie zauważyłam.

Kiepski krem ale cierpliwie zużyłam calą tubkę

Używam tego produktu od: już nie używam

Fajny, ale zapach za mocny

Krem dobrze nawilża i daje długotrwały efekt, ale szkoda, że wchłania się trochę długo i pozostawia na dłoniach śliski film. Pachnie bardzo ładnie, ale trochę zbyt intensywnie jak na krem do rąk. Znajome pytały mnie co to za perfumy ...

Zasługuje on spokojnie na trzy gwiazdki, chociażby dlatego, że dobrze nawilża. Długie wchłanianie powoduje jednak, że nie wiem, czy kiedyś jeszcze ten krem kupię.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

dobry, polski kremik

Bardzo lubie ten krem, dobrze odzywia,regeneruje i wzmacnia skore na dloniach. zauwazylam rowniez dobry wplyw na stan paznokci. krem ma tresciwa konsystencje, lekko natluszcza i ladnie pachnie (moze troche zbyt intensywnie). a poza tym jest olskiej produkcji co rowniez ma dla mnie znaczenie in plus :)...

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

krem "przeprowadzkowy"

Sprawdził się w trakcie największego "terroru" dla dłoni i paznokci - czyli sprzątania i przeprwadzki. Mimo, że myła okna, podłogi ,kafle, itp. bez rękawic moje dłonie nie zniszczyły się tak bardzo dzięki temu kremowi. Jest gęsty, odżywczy, regeneruje skórę. Faktycznie wolno się wchłania ale przy wysuszonejs kórze to nie przeszkadza.Jedyna wada to zbyt długo utrzymujący się kwiatowy i nachalny zapach. Mimo to daję 5 gwiazdek, bo ne nie zasłużył.

tego szukałam

Oprócz kremów typowo zimowych stosuję tylko takie, które dbają i o dłonie i o paznokcie. Moimi ulubieńcami do tej pory były dwa kremy: Urody i Vaseline Intensiv Care, ale odkąd oba zniknęły ze sklepów bezskutecznie próbowałam znaleźć godnego zastępcę... Aż do dnia, w którym kupiłam ten kremik :) Ale do rzeczy: krem ten ślicznie pachnie (delikatnie kwiatowo), ma dobrą konsystencję (nie jest wodnisty, ale też nie jest gęsty, taki balsamowaty trochę), a przy tym działa tak, jak działać powinien: koi, nawilża, wygładza i chroni suchą skórę, wzmacnia i nabłyszcza paznokcie, zmiękcza skórki wokół nich. Już nie potrzebuję stosować olejku do skórek i paznokci (i dobrze, bo sie popsuł :( i musiałabym kupic kolejną buteleczkę). Do tego jest duży, wydajny, tani i ma poręczną zamykaną tubkę. Jedyną wadą, jaką w nim dostrzegam jest troszkę zbyt wolne wchłanianie - mimo stosowania małych ilości trzeba go troszkę powsmarowywać w dłonie i spokojnie minutkę albo i dwie odczekać zanim się weźmie za cokolwiek. Ale i tak szczerze polecam - TEGO SZUKAŁAM :)