Kinetics, SolarGel, Nail Polish (Lakier solarny)

Kinetics, SolarGel, Nail Polish (Lakier solarny)

Lakier solarny SolarGel jest nowym lakierem, który daje efekt lakieru hybrydowego, utrzymuje się do 10 dni i nie wymaga stosowania lamp UV/LED. Lakier solarny SolarGel jest dostępny w palecie ponad 150 kolorów. Lakier solarny SolarGel jest przeznaczony stosowania z wraz z Topem solarnym. Do ściągania producent poleca zmywacz do lakierów Lazy Lizard.

Wykorzystała: kilka próbek

DO HYBRYDY MU DALEKO

Ponad 2 lata uzywalam hybryd i stwierdzilam,ze moze czas na jakas nowosc, wiec padlo na solarGel,lakiery mialy byc podobne do hybryd schnac szybko i trzymac sie dosc dlugo,niestety u mnie nie sprawdzaja sie w ogole, mimo polozonego top coatu,takze na drugi dzien juz odprysk na paznokciu,nie wygladaja jak hybryda tylko jak zwykly lakier,do hybrydy bardzo dluga droga,fakt kolory piekne i schna mega szybko,ale to by bylo na tyle i tak hybrydom nie dorastaja do piet

Bardo dobre

Myślałam że nic nie przebije moich ulubionych lakierów essie. Te im śmiało dorównują a nawet przebijają.
Mi lakiery zazwyczaj utrzymywały się 1-2 dni. Zazwyczaj po 2 dniach zmywać musiałam i nakładać nowy.
Ten utrzymuje się u mnie 3-4 dni. Oczywiście końcówki lekko się ścierają- przy jasnych kolorach to niezauważalne, przy ciemnych wystarczy domalować. Na szczęście ściera się sam lakier a nie odchodzi z paznokciem.
Kupuję je w sklepie za 19 zl. Cena ok, pojemność duża a kolory przepiękne. I faktycznie wyglądają jak hybryda.
2 wizyty w sklepie i mam chyba z 6 kolorów. Na szczęście sklep z tymi lakierami mam daleko od domu, bo miałabym już pewnie ich z 16

Super, najlepszy lakier.

Jestem maniaczką lakierową, miałam ich mnóstwo przeróżnych firm: te od za 5 zł. do tych za 40 zł..
To najlepszy lakier jaki miałam: piękne kolory, trwałość super, wygląda jak hybryda, żadnych odprysków do 5 dni, gdyby nie codzienne zajęcia to tylko porost paznokcia byłby powodem do nowego malowania. Na stopach to tylko wzrost paznokcia motywuje mnie do kolejnego malowania. Do tego pędzelek, to istne szerokie cudo, żadnym oprócz YR takiego nie spotkałam, do tego pojemność 15 ml.. Jest lekko matowy, musi byc użyty na niego top coat. Kupuję w hurtowni kosmetycznej za 25 zł., ceny nie oceniam.