Maurer & Wirtz, Carlo Colucci Donna EDT

Maurer & Wirtz, Carlo Colucci Donna EDT

Intrygujący i ciepły zapach.
Nuta głowy: mandarynka, kardamon, imbir.
Nuta serca: ylang ylang, tuberoza, jaśmin.
Nuta bazowa: patchouli, wanilia, piżmo, drewno sandałowe.

ciekawostka

Kupiłam go z uwagi na pewne podobieństwo do yvresse... Nie jest taki szykowny, raczej suchy, wręcz pieprzowo - orientalny, ale rozcieńczony, średnio trwaly, ale był niedrogi. Ciekawe że lubię go wąchać z buteleczki tej brzydkiej amolowej flaszeczki... Nie uważam go za słodziaka i raczej przypadnie do gustu amatorkom ciężkawych,charakterystycznych, lekko o męskie ocierających się woni. Dla Marleny Ditrich - kobiety w smokingu well garniturze z dymiącym cygarem w dłoni. Melancholijny

Używam tego produktu od: tygodni kilku
Ilość zużytych opakowań: 30ml

udany

czailam sie i czailam i tak juz mi zostalo. Zapach jest naprawde udany, faktycznie kojarzy sie z Wlochami, a raczej ze tym co sobie jako Wlochy wyobrazam. Nuta glowy lekka i musujaca, mandarynka i pieprz, przynajmniej tak wyglada moja interpretacja ;-). Z czasem staje sie kobiecy, ach te tuberozy, coz, lubie je :D baaardzo... Na mnie jest wywazony, nie za slodki i nie za ostry, nie jest zbyt swiezy ani zbyt duszacy. Dosc trwaly.
Podoba mi sie. Poki co nie kupilam, ale jest to opcja na "gdy ci sie wszystko znudzi ..." i nie bedziesz miala pieniedzy (wole jednak perfumy od aniolka i staruszka Bursy) ... gdyz sa niedrogie a naprawde bardzo bardzo udane.
Na codzien raczej.