Garnier, Fructis, Długie i Mocne, Szampon wzmacniający

Garnier, Fructis, Długie i Mocne, Szampon wzmacniający

Szampon przeznaczony do włosów rozdwojonych, łamliwych, trudnych do utrzymania jako długie. W wyniku częstego stosowania włókno włosa ma zostać odbudowane i wzmocnione, łuski włosa wygładzone, a fryzura ma intensywnie błyszczeć.

Cena: 6 zł / 250 ml

Świetny

Swego czasu używałam go namiętnie, teraz przerzuciłam się na Color Resist.
Szampon sprawdzał się bardzo dobrze, wygładzał i nie plątał włosów. Zapach, jak to fructis, bardzo cytrusowy, orzeźwiający. Dla mnie przyjemny, ale wiem, że dla niektórych może być nieco zbyt wyrazisty.
Obecnie rzadko go widuję w drogeriach, szkoda.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Miły jak dla mnie.

Dla moich włosów to całkiem skuteczny szampon, choć czasem stosuję zamiennie jakiś oczyszczający, jako że ten Garnier jest dosyć przeładowany silikonami.

Jestem zdziwiona taką niską średnią tego szamponu, ale do rzeczy...

U mnie wygląda to tak:

- hamuje wypadanie włosów przy czesaniu po myciu
- redukuje ilość złamanych włosów
- nie plącze włosów
- czasem można sobie po nim odpuścić odżywkę

Moje włosy są cienkie i przy nich się sprawdził. Bywają tłuste i nie wiem jak na przetłuszczanie wpływa ten szampon, bo i tak jestem zmuszona myć moje pióra codziennie.

W zasadzie nie znoszę Fructisów, bo pachną gnijącymi owocami, ale muszę przeboleć zapach, bo tylko te szampony dają u mnie świetne rezultaty i dla tych rezultatów używam tych szamponów już od kilku lat.

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Pozbawia włosów!!!

To definitywnie nie produkt dla mnie. Nigdy nie miałam problemu z szamponami, i to wszelkiej maści. Ten sprawił, że zaczęły mi wypadać włosy, co nie jest przyjemnym doświadczeniem.

Wszystkie inne zalety jakie posiada: zapach, konsystencja, czyste włosy....idą w niepamięć...

Używam tego produktu od:8 miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:troszkę 1-szego

Manicure - pastelowe paski

dla mnie super:)

To jeden z ulubionych szamponów do moich włosów:) Ogólnie seria garnier fructis jest świetna. Jak każdy garnier fructis:

-wspaniale wygładza
-łatwe rozczesywanie
-świetna konsystencja
-włosy zdrowo błyszczą
-wydajny
-miły zapach

Co do tego, czy wzmacnia, ciężko mi powiedzieć bo robię sporo dobrego dla włosów więc nie dziwię się, że poprawia się ich kondycja... .Stosuję tylko z odżywką z tej serii, nie mogę więc ocenić go samego, bez niej pewnie nie jest tak pięknie:)

Minusem jest to, że rzeczywiście trochę obciąża, ale dużo mniej niż większość szamponów znanych firm ułatwiających rozczesywanie. Przynajmniej mam pewność, że po nim nie będę miała "siana" na głowie, jak po niektórych specyfikach, które nie obciążają. Mogę polecić do cienkich, gęstych włosów.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:sporo:)

Odradzam

Używałam go jakiś czas temu, niestety moje doświadczenia z tym szamponem były fatalne - obciążał, włosy okropnie szybko się przetłuszczały, musiałam myć włosy co dziennie co jeszcze pogarszało sprawę, a na koniec nabawiłam się łupieżu :(

Najgorsze jest to, że dość długo męczyłam się z tym szamponem - byłam pewna, że to nie jego wina, ale jak tylko w końcu zmieniłam szampon wszystko wróciło do normy.

ODRADZAM - może szampon jest ok dla kogoś ze strasznie zniszczonymi włosami, ale przy włosach normalnych, nieco przesuszonych zupełnie się nie sprawdza.

Używam tego produktu od:używałam ok. 2 miesiące

OKROPNY !!!

uwaga!!!
następnego dnia po umyciu włosy się już przetłuszczają i są okropnie przyklapnięte
szampon strasznie je obciąża
używałam różnych szamponów ale żaden nie był tak okropny jak ten!!!
już go napewno nidgy nie kupię!!!
gdy uzywałam np Loreala to miałam super puszyste i błyszczące włosy, a ten szampon pozbawił je tej witalności!
ODRADZAM!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiącza
Ilość zużytych opakowań: pół

Obciąża

Zmiękcza włosy, po myciu łatwo się rozczesują, są błyszczące, zapach typowo fructisowy - szybko mnie irytuje wonią zepsutych owoców, no i niestety szampon obciąża włosy - musiałam odstawić, ponieważ bardzo się przetłuszczały (po odstawieniu wszystko wróciło do normy - w moim przypadku umiarkowanego przetłuszczania ;) ).

Używam tego produktu od: miesiąca?

w tłumie- ujdzie

a więc:

zapach- który szybko się może znudzić
dobrze oczyszcza!!! nie wzmaga przetłuszczania włosów
włosy bez odzywki sie dobrze rozczesują
delikatnie zmiękcza i wygładza
moje długaśne włosy nadal są niestety rozdwojone i nieco łamliwe.

dwie gwiazdki tylko za te 2 plusy;/
bo reszta cała to tak sobie.
Chcesz, to kup. Uważaj, żebys sie nie rozczarowała.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Tak sobie

Ładny zapach, przyjemna konsystencja, cena też niczego sobie...
Po kilkunastu użyciach nie zauważyłam poprawy kondycji moich włosów. Dalej były łamliwe i rozdwajały się. Mało tego po użyciu dostałam okropnego łupieżu.
Kupiłam odżywkę z tej samej linii i dopiero teraz zauważyłam jakieś postępy. Włosy stały się gładsze i mniej się puszą. Na razie obserwuję co z tego będzie...

Jestem na TAK

Szampon jest na pewno baaaardzo przyjemny w użytkowaniu.

Posiada miły zapach, łatwo się rozprowadza, ma fajną konsystencję - perliście kremową.
Jego działanie?
Hm. Trudno mi stwierdzić. Mam włosy dość słabe ze skłonnościami do wypadania. Nie zauważyłam wielkiej poprawy po miesiącu intensywnego stosowania, ale na pewno włosy wydają się bardziej odżywione i bardziej puszyste. :)
Ogólnie polecam do częstego mycia w celu poprawienia kondycji włosów, ale nie jest to chyba jeszcze to czego szukam.

Godny polecenia

Ten szampon jest swietny, jeden z lepszych jakie mialam i to jeszcze po przystepnej cenie. Wlasnie skonczylam drugie opakowanie i jestem bardzo zadowolona z rezultatow. Mam dlugie wlosy - ciagle w trakcie zapuszczania, sa niesforne-faluja sie i kreca, a co sie z tym wiaze zawsze sprawiaja wrazenie suchych, mimo, ze staram sie utrzymac je w jak najlepszej kondycji. I po uzyciu tego szamponu wygladaja super - po prostu zdrowo, maja ladny polysk, nie sa nadmiernie przeciazone jak po niektorych szamponach-doslownie kazdym do kreconych wlosow, jakie do tej pory wyprobowalam. Poza tym jest wydajny, uzywam nieduzo, bardzo dobrze sie pieni, zapach-w porzadku-troche intensywny, ale mi nie przeszkadza. Co bardzo wazne-nie placze wlosow, ale na koncowki musze czasem uzyc odzywki. Polecam wyprobowac.

Używam tego produktu od:roku z przerwami na testowanie innych

nic specjalnego

Szampon ma piękny zapach (niestety na umytych włosach tylko kilka minut), apetyczne opakowanie, idealną konsystencję, perłowy odcień, nieźle się pieni i oczyszcza włosy, nie plącze i nie wymaga korzystania z odżywki. Niestety, dostałam po nim łupieżu. Działania wzmacniającego nie zaobserwowałam.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 0,5