Ziaja, Cupuacu, Balsam pod prysznic

Ziaja, Cupuacu, Balsam pod prysznic

Balsam pod prysznic Ziaja Cupuacu:
- delikatnie pielęgnuje skórę i oczyszcza
- zapewnia efekt miękkiej skóry
- wzmacnia barierę ochronną naskórka
- działa jak odżywczy, spłukiwalny kompres na suche i zniszczone włosy
- sprawia, że skóra ma przyjemny, aromatyczny zapach
Sposób użycia Balsam pod prysznic Ziaja Cupacu:
1. maska do włosów: nanieść na suche włosy i pozostawić na minutę. dokładnie spłukać i umyć włosy szamponem.
2 balsam do ciała i twarzy: nałożyć na umyte ciało i twarz, omijając okolice oczu. pozostawić na minutę, zmyć.

w butelce
>250ml
Skóra
normalna
Struktura
lekkie
lotion

Przyjemny

Balsam posiada bardzo przyjemny i dość intensywny zapach, który jednak nie zostaje długo na skórze, i szybko się ulatnia. Używam go jako balsam po kąpieli, nie wiem jak by się sprawdził na włosach czy twarzy, i wolę nie próbować, ponieważ mam raczej problematyczną cerę.
Po standardowym umyciu się wycieram ciało ręcznikiem, by je osuszyć, i wcieram obficie w skórę. Nie polecam nakładania na skórę wilgotną, ponieważ działanie jest wtedy znikome, tylko się wszystko rozmazuje i spływa. Stoję następnie minutę w wannie (mało komfortowa opcja, więc nie stosuję go bardzo regularnie, ale czas szybko zlatuje) i następnie zmywam. Pozostawia przyjemne uczucie nawilżenia na skórze, szybko się wchłania, zupełnie nie czuję tłustości, o której wspominają niektóre użytkowniczki. Jestem z niego zadowolona i mogę go polecić.

odradzam

Balsam niestety się u mnie nie sprawdził. Ma tłustą, ciężką formułę i zamiast nawilżenia mamy ciężkie do zmycia natłuszczenie. Słaby, uczulający skład. Nie nadaje się do ciała, a tym bardziej twarzy czy włosów.

Nie.

Krem z tej serii jest bardzo dobry. Natomiast ten balsam to nieporozumienie.
Zapach tak sztuczny że aż dusi.
A to coś co miało być nawilżeniem to jakaś paćkanina. Po myciu pozostaje na skórze tłusto klejąca powłoka, którą ciężko zmyć. Jeśli to ma być nawilżenie to chyba wolę nie nawilżać. Po 2 dniach wysyp na plecach. Pupa i uda też. Takiego zapychacza to już dawno nie miałam.

Najsłabszy z całej serii...

Zapach Cupuacu albo się uwielbia, albo nienawidzi. Ja należę zdecydowanie do tej pierwszej grupy. Ale o ile mydło, peeling, krem i olejek bardzo mi przypadły do gustu, tak balsam pod prysznic... oprócz "pachnienia" nie zauważyłam żadnej różnicy, nawilżenia, nic... Zużyłam dwie butelki po 300 ml, więc jakikolwiek efekt powinnien wystąpić, a niestety tak się nie stało.

Przyzwoity balsam

Kupiłam go jakiś czas temu skuszona obłędnym zapachem. Po jakimś czasie niestety zapach troszkę mnie już przytłacza i dlatego niezbyt nadaje się jak dla mnie do codziennego stosowania, jednakże wracam do niego co jakiś czas.
Poza tym balsam dość fajnie nawilża i pozostawia gładką skórę. Mam tylko wrażenie, że skóra po spłukaniu pozostaje po nim trochę tłusta, tak jakby nie wchłaniał się odpowiednio.
Jednakże za tą cenę uważam, że produkt jest dość fajny i można czasem urozmaicić nim swoje kosmetyki do ciała.

Nie urzekł mnie

Używałam go tylko jako balsamu pod prysznic.Produkt ma bardzo gęstą konsystencję trzeba się trochę napracować żeby go wycisnąć.Zapach standardowo dla tej serii mega słodki, po dłuższym czasie męczy nos.Należy go nałożyć na minutę a potem spłukać. Osiada na skórze , tworząc tłustą warstwę, podczas spłukiwania widać, że skóra jest właśnie ''tłusta''. Nawilżenie w moim odczucie jest bardzo słabe. Mam wrażenie jakby balsam oblepiał skórę niekorzystnymi składnikami typu parafina itp. Uczucie tłustej skóry szybko znika tak samo jak zapach.

Dobry jako uzupełnienie serii.

Balsam zakupiłam jako uzupełnienie serii.
Zamknięty jest w estetycznej, choć nieco twardej butelce z aplikatorem-dziubkiem. Ma konsystencję mleczka, nie jest rzadki, dzięki czemu nie spływa i można go bez problemu rozprowadzić na skórze.
Stosuję go po uprzednim umyciu ciała mydłem pod prysznic z tej samej serii i zostawiam na jakieś 3-4 minuty. Po spłukaniu, na skórze zostaje ochronna warstwa z olejków i maseł. Skóra jest miękka, gładka, dobrze nawilżona i do tego wspaniale pachnie. Raz nałożyłam go na twarz, ale niestety mnie podrażnił, dlatego zostawiłam go do pielęgnacji ciała-tam krzywdy absolutnie nie robi. Jest wydajny, pomimo tego, iż nakładam go całkiem sporo-starcza na jakieś 1,5 miesiąca, jednak przy tej cenie (10 zł) można sobie pozwolić na szaleństwa :).

Polecam, stanowi naprawdę znakomite uzupełnienie serii, pozostawiając skórę gładką i pięknie pachnącą.

Praktyczny

W aptece dostałam próbkę tego produktu, którą użyłam na włosy. Były po nim błyszczące, dobrze się rozczesywały, gładkie, nawilżone, odżywione. Niestety puszyły się. Zakupiłam go i użyłam jako balsam na twarz i ciało. Skóra była nawilżona i gładka. Niestety na twarz nie będę go używać, ponieważ uniemożliwia wchłanianie się produktów w skórę twarzy (pozostawia warstwę parafiny i maseł) co zauważyłam przy żelu aloesowym. Zapach bardzo lubię, przyjemny, relaksujący.

Bardzo ciekawy produkt

Zdaję sobie sprawę z tego, że ten zapach może być dla wielu osób okropny. dla mnie jest super :) To coś pomiędzy kakao , cappuccino , krem Nivea a sama nie wiem co :P
Utrzymuje się na skórze kilka godzin co jest w moim odczuciu sporym plusem.
Sam produkt to mleczko , które się nie pieni.
Nie stosuję go po umyciu tylko do mycia nie potrzebujemy użyć już balsamu.
Po ciężkim dniu, kiedy potrzebuję nie tylko odświeżenia stosuję to mycia żel.
Pewnie ta forma nie każdemu się spodoba, ale skóra ma się po umyciu dobrze .
Nie stosowałam na twarz i włosy.
Trochę trudno na koniec wydobyć z butelki produkt , ale stawianie go na korku pomaga.
Czy wrócę do niego ? Pewnie tak, bo jestem z niego zadowolona.

Rada
Dla osób wrażliwych na zapachy radzę powąchać go w zklepie.

To nie to

Balsam ma nieco dziwny zapach, słodki, jakby sztuczny, ciężki do opisania.
Traktuję go jako pomoc doraźną - zaraz po goleniu i w tej roli spełnia się nieźle, skóra rzeczywiście jest wygładzona, ale.... na chwilę.
Producent sugeruje, że balsamu można używać też na twarz i włosy, nie odważyłam się jednak tego zrobić.
Ogromny, największy i dyskwalifikujący ten produkt minus to jego skład - olej mineralny i parafina na pierwszych miejscach.
Nie jestem pewna co mnie podkusiło do zakupu, ale z pewnością do tego produktu nie wrócę.

Brzydki zapach i zapchana skóra.

Nie przypadł mi do gustu ten produkt, bardzo brzydko pachnie czymś ostrym i chemicznym, podduszał mnie ten zapach pod prysznicem. Kolejną sprawą jest to, że strasznie zapchał mi skórę, miałam wypryski na udach, rękach, plecach wszędzie. Wcale nie nawilżał, raczej natłuszczał z takim kiepskim składem z resztą na nawilżenie nie było szans.

Śmierdzi.

Okropny produkt!
Śmierdzi samoopalaczem przez co, jak dla mnie, dyskwalifikuje go zupełnie.
Zapach jest okropny, duszący i wszechobecny.
Nie da się go przełknąć w moim odczuciu.
Produkt, jeśli chodzi o działanie, nie robi nic. Nie ma mowy o porządnym oczyszczeniu ani o nawilżeniu.
Nie polecam.