Naomi Campbell, Naomi Campbell, Private EDT

Naomi Campbell, Naomi Campbell, Private EDT

Private marki Naomi Campbell to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy Private Naomi Campbell zostały wydane w 2015 roku.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, gruszka i brzoskwinia;
nuta serca: róża, kwiat pomarańczy i frezja;
nuta bazy: fasolka tonka, wanilia i piżmo.

<50ml

40% jesień/zima 60% wiosna/lato

Zapach niczym się nie wyróżnia

To kwiatowo-owocowa kompozycja wydana w 2015 roku. Znajdziemy w niej takie nuty jak: mandarynka, brzoskwinia, kwiat pomarańczy, fasola tonka, wanilia i piżmo. Cena jak na zapach drogeryjny jest dosyć wysoka, w Rossmannie jest to 76zł/15ml. Jeśli chodzi o zapachy sygnowane nazwiskiem Naomi Campbell, polecam przede wszystkim Cat Deluxe. Private jest kobiecy i elegancki - nie jest przesłodzony i kiczowaty. Jednak niczym się nie wyróżnia. Sam flakon nie przypadł mi do gustu, choć z łatwością można umieścić go w każdej kosmetyczce.

Piękny zapach!

To moje ulubione perfumy z serii Naomi Campbell. Jakość jest bardzo dobra w stosunku do ceny. Perfumy są intensywne i całkiem długo się utrzymują. Delikatny, owocowy zapach wprawia w dobry nastrój. Myślę, że spodobają się wielu osobom.

Piękne

Te perfumy są wręcz idealne, kupiłam je na iperfumy.pl 30ml za ok 80zł jest to cena niewygórowana w stosunku do jakości . Zapach jest przecudowny i długo się trzyma.

Wieczorową porą

Serce bije mi szybciej, gdy czuje ten zapach na skórze.
Ten zapach to esencja kobiecości. Słodycz z pazurem. Kwiaty mieszają się z owocami, ale nic się nie przebija, nic nie dominuje. Zapach jest przez to niedosłowny, dlatego tak bardzo pociągający.
Przyciąga płeć przeciwną swoją zmysłowością i tajemniczością.
U podstawy słodyczy jest fasola tonka i wanilia, moja skóra bardzo lubi to połaczenie.
Niestety woda nie jest trwała, dłużej utrzymuje się na ubraniach.
Ten zapach jest idealny na wieczorne spotkania, na randkę czy imprezę. Woń kwiatów, słodycz, ciepło, wieczór zamieniają się w upajającą moc przyciągania.
Zapach kobiecy i fascynujący.
Gorąco polecam.

Elegancki i słodki

To mój ulubiony zapach z serii Naomi Campbell, a wypróbowałam ich chyba z 5.

Nie jest mi łatwo znaleźć zapach dla siebie, ponieważ unikam zapachów czysto kwiatowych, lubię nuty ziemne ale słodkie jednocześnie. Nie chcąc być ciastkiem...mam trudne zadanie. Jeśli ktoś ma podobne upodobania, zapach powinien mu się spodobać.

Nie jedna osoba (szczególnie za granicą) pytała mnie co to za zapach i zachwycała się nim.

Pierwsze wrażenie jest lekko kwiatowe (szczególnie w wersji EDP a nie EDT), ale później przebija się słodycz.

Minus za trwałość, nawet EDP utrzymuja sie tylko kilka h. Przy ich cenie, oczekiwałabym większej trwałości.

Widzę, że oznaczany jest jako zapach na zimę/jesień. Moim zdaniem pasuje na każdą porę roku.

uwielbiam!

Jest to mój ulubiony perfum drogeryjny. Zapach jest cudowny, trochę ciężki ale takie lubię najbardziej. Buteleczka wygląda estetycznie i dość ciekawie, a cena nie jest zbyt wygórowana. Jedyne do czego można się przyczepić to trwałość, ale jest to dość mała wada, którą można wybaczyć tak wspaniałemu zapachowi.

Piękny zapach

Zapach Private od Naomi Campbell spodobał mi się już w drogerii podczas zakupów nowej wody toaletowej. Produkt umieszczony jest w ładnej, wyprofilowanej szklanej buteleczce z ciekawą zakrętką.
Zapach jest naprawdę cudowny,. Jest dość mocny, raczej jest to zapach na wieczór, gdyż można powiedzieć, że jest lekko "duszący". O dziwo nie zawiodłam się na trwałości. Na mojej skórze zapachy utrzymują się wyjątkowo krótko ale w przypadku Private nie mogę narzekać, bo nawet po kilku godzinach wyczuwam zapach na odzieży oraz na skórze. Nie jest to jednak jakaś spektakularna trwałość.

Cena przyzwoita.

Ogólnie polecam!

Ciekawe kobiece perfumy

Jest to bardzo przyjemny kobiecy zapach, chociaż dużo cięższy niż np. Cat Deluxe. Według mnie zdecydowanie przypadnie do gustu kobietom dojrzałym. Jest ani całkiem kwiatowy, ani całkiem owocowy - jest taki "pomiędzy". Nadaje się na jeseń lub zimę, wiosną i latem raczej wybrałabym coś lżejszego. Jednak mimo to są to perfumy godne polecenia - są zmysłowe i słodkawe, odrobinę wytworne, a jak to zwykle u Naomi Campbell - naprawdę trwałe.

yymmm cuodwne

Dostałam je pod choinkę od męża :)
Od pierwszego powąchania zakochałam się w tym zapachu.
Zapach ten nie jest ani typowo kwiatowy, ani owocowy jest połączeniem dwóch tych nut.
Należą do cięższych zapachów ale spokojnie nadają się zarówno na dzień jak i na wieczór.
Są bardzo trwałe, dla kobiet dojrzałych, nie dla nastolatek. Są eleganckie. Połączenie wszystkich nut daje przepiękną mieszankę - nie przejdziesz na zauważona z tym zapachem na sobie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Doskonałe

Piękne perfumy o klasycznej nucie z domieszką nowoczesności, pełne szyku i elegancji, ale nie są przesadnie &quot;bufoniaste&quot;. Po prostu klasa i styl zawarty w delikatnym flakoniku. Ja już kupiłam kolejny flakonik, dla mojej mamy, ponieważ zachwyciła się tym zapachem od samego początku, zresztą tak jak ja.

Ilość zużytych opakowań: 1- 15ml

słaba trwałość

Zapach jest cudowny, bardzo mi się podoba! Należy do tych &quot;bogatych&quot;, niektórzy powiedzieli by może nawet lekko &quot;duszących&quot;. Z pewnością nie jest to świeży zapach, ale idealnie w moim guście. Jest to zapach, który określiłabym jako coś pomiędzy wieczorowym, a dziennym. Pochwalić muszę także flakonik, który jest uroczy i elegancki. Niestety zawiodłam się na trwałości, a jest to dla mnie bardzo ważna kwestia.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia

wielkie WOW

Zanim ja powąchałam zapach najpierw powąchał go mój mąż i stwierdził, że będzie mi się podobał. Później powąchałam go ja i zrobiłam wielkie WOW, zapach jest super kobiecy i myślę, że będzie odpowiadał każdej kobiecie, bo nadaje się zarówno na wieczorne wyjście z koleżankami, elegancką kolację jak i jako zapach na co dzień. Mimo, że wiem jakie nuty zapachowe siedzą w tym flakoniku żadnej z nich nie jestem w stanie rozpoznać, co dla mnie jest wielkim plusem, bo płynnie przechodzą przez siebie i zapach jest przez to trójwymiarowy. Trzyma się długo, na pewno dłużej niż 8h.
Na stałe wskoczył do mojej trójcy zapachów.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie