Divinora, KissKiss Gloss

Divinora, KissKiss Gloss

Błyszczyk z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji 2004. Nadaje ustom super połysk i intensywne nawilżenie. Specjalna konsystencja powoduje, że usta wyglądają bardzo kusząco i optycznie zwiększają objętość. Dostępny w 7 perłowych kolorach i 2 sorbetowych.

Super

Jak zwykle produkt Guerlaina zachwyca. Po pierwsze opakowniem piękne i eleganckie. Po drugie konsystencja tego byłyszczyka była idealna- nie sklejał ust. Ponad to miał piękny czerwony kolor i wygodny w aplikacji pędzelek. Używałam go już dawno temu, a dopiero co zauważyłam, ze jest na wizażu... szkoda, ze już go nie można kupić.

Używam tego produktu od:3 miesiące

niezły

Dla mnie za ciężki, za lepki, zapach mdławy, klei włosy. Ale długo jest na ustach, błyszczy, usta pięknie wyglądają. Oddałam go mamie, bo wolę lżejsze błyszczyki a ona za nim przepada i to właśnie ze względu na konsystencję (pewnie dlatego, że sama ma krótkie włosy) :D

Dla mnie trochę zbyt strojne opakowanie.

Swietny

Mam kolor nr 803 Intriguing Butterfly ( fiolet).Polusk jest swietny, kosmetyk wyglada pieknie na ustach, sa one pelne, seksowne. Pedzelek jest wygodny, nie rozchodzi sie na boki. Bardzo podoba mi sie opakowanie.Zapach jest neutralny. Kosmetyk dobrze nawilza. Jest to jeden z moich ulubionych blyszczykow, ale ma jedna wade: nie trzma sie na ustach zbyt dlugo, wiec za ta cene mogliby nad tym popracowac

Używam tego produktu od 3 lata
Ilość zużytych opakowań:duuuuzo

Make up no make up H&M

fajny

Niestety nie używam tego błyszczyka zbyt często, ale tylko dlatego iż kolor jest zbyt ciemny - śliwkowy.
Więc jest to nietrafiony zakup - ale jedynie kolorystycznie..

Natomiast błyszczyk sam w sobie jest bardzo dobry, gęsty, "mięsisty".
Bardzo dobrze kryje i długo utrzymuje sie na ustach.
Nie rozlewa się.
Pachnie pięknie - słodziutko.
Myślę iż do makijażu na wieczór będzie super.
Nie wiem jak sprawdzają się bardziej naturalne kolory - ale mam zamiar to sprawdzić.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 - nadal w trakcie

Może być

Mam ten błyszczyk w nowym,ładniejszym opakowaniu.Kolor 841,delikatny,jasny beż/brąz.Dość długo utrzymuje się na swoim miejscu.Troszkę się klei,ale mi to nie przeszkadza.Ma piękne,mikroskopijne drobinki.Troszkę pielęgnuje usta.Piękne opakowanie.I to chyba tyle plusów.Minusem jest aplikacja,pędzelek jest niedopracowany,nie potrafię się nim posługiwać.Zapach delikatny,podoba mi się,ale smak już nie,stąd wolę błyszczyki bezzapachowe/bezsmakowe.Ogólnie polecam,ale nie wiem,czy skuszę się ponownie;)Używam tego produktu od:kilu miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

mniam!

Kupuję ten błyszczyk od czasu do czasu. Jestem nim szczerze zachwycona mimo, że ma dwie zasadnicze wady:
-wysoka cena wzgledem gramatury produktu
-mała wydajność
i kilka zelet:
- piękny i rzadko spotykamy jaśniutki odcień beżowo-różowy
- jest półtransparentny
- dobrze trzyma się na ustach
- miły zapach i konsytstencja
Niestety jestem wielką fanką błyszczyków, wręcz nie umiem posługiwać się pomadką...
Zjadam jakieś mega wielkie ilości mazidełek do ust... i w każdej torebce, kieszonce,kurtce i płaszczu i w autku mam błyszczyk, balsamik...
Uwielbiam testować nowości ale ten kiss kiss i revlon to moje ukochane dwa mazidła.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:ok 5-6 szt

bardzo ok

kupiłam ten błyszczyk pod wpływem impulsu w Szwajcarii i chyba nie skuszę się więcej, bo używam go naprawdę bardzo rzadko, a to za sprawą bardzo intensywnego koloru [21], który nadaje się tylko na wieczorne wyjścia. błyszczyk jest lepki i klejący [a to mi odpowiada], dzięki czemu trzyma się bardzo długo, jest gęsty, dzięki czemu nie wylewa się poza kontur ust i... na tym kończą się jego zalety. w zasadzie jakichś bardzo widocznych wad nie ma, ale jednak to nic specjalnego. 3 gwiazdki i nic więcej.

Używam tego produktu od: raczej nie używam

swietny blyszczyk

Jednen z moich zdecydowanych faworytow. Przede wszystkim nie wysusza ust, ba! nawet je nawilza. Ponadto jak na blyszczyk calkiem dlugo sie trzyma na ustach, nadaje sliczny polysk i delikaty kolor. Niestety ma jedna podstawowa wade - nie jest wydajny. Ja uzywam juz trzeciej sztuki, maluje nim usta na zmiane z jeszcze dwoma innymi blyszczykami. Ale coz... trudno, i tak bede do niego wracac.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego

superglut

Niestety bardzo słaby produkt. Kolor i połysk niby ok, ale okropnie klei się dając nieprzyjemne wrażenie na ustach. Co gorsza do tego supergluta przyklejają się okruszki ze zjadanych ciasteczek. Szkoda słów...

bez zachwytów

Kolejny po Chanel wysokopółkowy błyszczyk, który przekonuje mnie aby więcej po takie nie sięgać. Kolory są śliczne - jednak głównie w opakowaniu, na ustach wypadają dużo bladziej i stopniowo blakną jeszcze bardziej. Właściwości pielęgnujące są dobre, ale nie powalające - tu jednak trudno się czepiać, to nie jest balsam do ust. Nałożenie tego błyszczyka bez lusterka jest w moim wypadku niemożliwe, dodatkowo trudno nałożyć go równomiernie, powstają smugi. No i ta cena - 105 zł za marne 5 ml...nie było warto.

godny polecenia!

Szukałam Versace Light On Lips,bo... mam słabość do jego eleganckiego opakowania. Niestety nigdzie nie udało mi się go dostać. :-/
Przypadkiem zauważyłam KissKiss Gloss przypominający wyglądem wyżej wymieniony błyszczyk,więc... natychmiast nabyłam nr.01 (transparentny z mieniącymi drobinkami).
Na ustach prezentuje się PRZECUDNIE! :D
Ma gęstą konsystencję. Pięknie błyszczy,długo się utrzymuje.
Trochę jednak drażni mnie zbyt mocno wyczuwalny,dość szorstki brokacik, ale jestem w stanie przymknąć oko na ten drobiazg, bo właściwie gdyby nie on -usta nie wyglądałyby tak śliczniuchno :D

Używam tego kosmetyku od: miesiąca
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

ok

szukalam blyszczyka wysokopolkowego( bo nigdy nie mialam) i trafilo na ten. Mam kolor jasno rozowy. Super blyszczydlo, gesty, ladnie rozswietla, bez nachalnych brokatowych drobinek. Jest tylko jedno ale, strasznie szybko znika. Uzywam go 1 do 3 razy na dzien i juz nie mam polowy w opakowaniu, a kupilam go na poczatku stycznia. Kolor jasnego pudrowego rozu nie jest tym czego sie spodziewalam. Chcialam, zeby ten kolor lekko podkreslil barwe ust, a on zachowuje sie jak transparentny blyszczyk. Moze powinnam nabyc ten ciemny roz, ale obawialam sie, ze na ustach moze dac zbyt intensywny efekt. Opakowanie nie jest takie zachwycajace, dla mnie to zwykle opakowanie, lubie minimalizm, ale ta zlota obsadka jakos mi nie pasuje, a juz napewno do tego koloru, ktory posiadam. No coz, nie opakowanie jest wazne, a sam produkt w srodku. Pedzelek - myslalam ze bedzie to dobre rozwiazanie(ilez to ja lat szukalam w tanszych blyszczykach pedzelka, a nie aplikatorka z gabeczki), niestety utrudnia szybkie naniesienie mazidelka na usta, trzeba to robic precezyjnie(chodz mam dosc jasny kolor, ktory wyglada na ustach transparentnie). W tym przypadku wolalabym jednak gabeczke. Nie wiem czy kupie ponownie. Ma zalety(gestosc), ale zniak tak szybko, przy bardzo oszczednym uzywaniu a 20€ nie chodzi piechota. Tanie blyszczyki eksploatuje znacznie dluzej.