Bebe Young Care, Pflegendes Lipgloss (Pielęgnacyjny błyszczyk do ust)

Bebe Young Care, Pflegendes Lipgloss (Pielęgnacyjny błyszczyk do ust)

Pielęgnacyjny błyszczyk Bebe Young Care sprawia, że usta pięknie błyszczą. Ponadto nadaje im różany odcień. Błyszczyk zawiera witaminę E i masło Shea, chroni i pielęgnuje usta. Sprawia, że usta są miękkie i nie kleją się. Dostępny w dwóch wariantach: wanilia i owoce leśne.

Lubiłam, nawet bardzo..

Używałam go kilka lat temu w liceum i bardzo przypadł mi do gustu - tak bardzo, że koniecznie chciałam mieć kolejne opakowanie. Jednak była już to końcówka tych błyszczyków. Niebawem potem je wycofali i nie zobaczyłam ich już nigdy więcej, nad czym bardzo ubolewałam przez dłuższy czas. Miałam waniliowy.

+wspaniale nawilżał
+ cudnie nabłyszczał, iskrzył na ustach
+ miał higieniczne opakowanie
+ świetnie pachniał, słodko
+ nie kleił się jeśli nałożony rozsądnie
+ był wydajny

Daję pół gwiazdki mniej, bo cenę miał trochę wygórowaną.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo, bardzo, bardzo fajny!

Błyszczyk ten wypróbowałam u mojej koleżanki. Spodobał mi się i na drugi dzień popędziłam do sklepu, ażeby go zakupić. Posiada delikatne, nienachalne drobinki, nieco różowy kolor, który na ustach lekko błyszczy i wygląda naprawdę uroczo. Dobrze odżywia usta, pielęgnuje je, nawilża, dzięki czemu nie są już tak przesuszone (mój odwieczny problem). Jest niedrogi i wydajny, a wszystko to zamknięte w malutką, wygodną tubkę...

+ delikatny różowy kolor z nienachalnymi drobinkami na ustach wygląda bardzo fajnie;
+ dobrze nawilża, odżywia i wygładza usta, zapobiega ich ponownemu wysuszeniu;
+ jest bardzo tani, w przestępnej cenie;
+ mimo że malutki, to wydajny;
+ wygodna, niewielka tubka z której do końca wyciśniemy błyszczyk;
+ lekko skleja usta, ale dzięki temu dłużej na nich pozostaje.

Jestem zadowolona. Jestem maniaczką pomadek, ale powoli przekonuję się do błyszczyków i ten był z pewnością dobrym wyborem. :)

Używam tego produktu od: trzech tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Mi się podobał

Dobry błyszczyk. Błyszczenie delikatne (nie lubię mocno błyszczących ust). Nie kleił się tak bardzo do włosów jak inne błyszczyki. Bardzo go lubiłam jakieś 5 lat temu :P Błyszczyk zamknięty jest w bardzo poręcznej tubce, aplikator zaokrąglony (również miło wspominam :)). Jeżeli go gdzieś jeszcze zobaczę, to możliwe, że kupię.

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:kilka

Cellulit składniki

W sumie nie taki zły

Kupiłam go swego czasu w Rossmannie. Muszę przyznać że oczekiwałam po nim wiele. Fajne opakowanie umożliwiające precyzyjną aplikację. Śliczny delikatny zapach. Niestety przyciężkawa formuła tego błyszczyka jak dla mnie go dyskwalifikuje. Do ust pomalowanym tym preparatem klei się wszystko a zwłaszcza rozpuszczone włosy

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

oliwa

zacznijmy od tego że trzeba herkulesowego wysiłku żeby nałożyć toto na usta w ilości odpowiedniej.
wylewa się z tubki, w efekcie czego w błyszczyku jest wszystko włącznie z komórką i kotem,
ma smak prawdziwej oliwy... gorzki straszliwie i pali w gardło.
okropnie wygląda.
jedyny plus ma za to ze jakoś nawilża.

Używam tego produktu od:około trzech lat
Ilość zużytych opakowań:pierwsze na wykończeniu

Okropny!

Pomadki Bebe sa swietne, wiec musialam wyprobowac ten blyszczyk;)
no i tu zawod na calej lini...
takiego okropne mazidla nie mialam chyba nigdy!
fuj fuj
- niewygodne opakowanie, nie dosc, ze nie idzie nalozyc odpowiedniej ilosci kosmetyku na usta, to jeszcze wylewa sie z tubki
- mega sztuczny zapach wanilii, a o smaku, ktory jest chemiczny i odstraszajacy wole juz nie mowic
- klejaca konstystencja
- nie zauwazylam wlasciwosci odzywczych czy nawilzajacych
- wcale nie wyglada ladnie na ustach

A plusy?
nie zauwazylam...Używam tego produktu od: jakis czas

niestety nieudany produkt

w skrocie :)

wady
- nieporeczne opakowanie
- zbyt lejaca sie konsystencja
- okrpony smak
- okropny zapach
- wysysza usta

zalet brak

Używam tego produktu od: uzywalam jakis czas temu

Niefajny...

Większość już została powiedziana ale powtórzę- okropna konsystencja, która zlewa się z ust gdy się nałoży za dużo błyszczyka co nie jest trudne zważywszy na bardzo nieporęczne opakowanie. Okropny koszmarny smak- jak wazelina bez dodatku czegokolwiek. Do tego beznadziejne kolory, które nie dają żadnego efektu na ustach. Usta wyglądają jak z wody wyciągnięte- ale tak aż do przesady. Błyszczy się to fatalnie. No i wysusza usta. Czy jest recepta na beznadziejny błyszczyk? Bebe ją znalazło :/

Używam tego produktu od: ok. 1 rok

bleeee

Nie lubię go.
Nieporęczne opakowanie.
Konsystencja zbyt płynna (rozlewa sie)
Smak przeohydny!!!
do tego dochodzi uboga gama kolorów, nie ma w czym wybierać za bardzo.
Z tą pielęgnacją też przesada; nie zauważyłam żadnej poprawy, wręcz miałam wrażenie, że to coś wysysa z moich ust całą wodę :/
zasłużona dwója!

Używam tego produktu od: kupiłam raz rok temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zawiedziona.....

Czy to oby na pewno jest bebe??
Jedyną zaletą tego mazidła jest ładny zapach. Na ustach smakuje zupełnie inaczej, bardziej chemicznie (oceniam wersję waniliową). Największą wadą, krórej nie wybacze jest nieszczelne opakowanie. Błyszczyk strasznie wycieka, nie dość że upaćkał mi połowe zawartości plecaka to jeszcze przez to wystarczył mi tylko na miesiąc!! Właściwości pięlęgnacyjne baaardzo znikome. O wiele bardziej polecam błyszczyki ochronne z AA, które są genialne :)

rewelacja!

Najlepszy na zimę! Nic nie działa na popękane usta tak jak ten błyszczyk. Przyznam,że traktuję go raczej jak ochraniacz niż upiększacz,ale z jako ten drugi też radzi sobie nieżle. Wolałabym tylko,żeby nie był aż tak bardzo błyszczący ,ale to drobnostka. Trochę się klei, ale chyba właśnie dzięki temu,że jest tłusty,pomaga mi tak bardzo. Próbowałam wielu rzeczy na spękane wargi: pomadki nivea,chopstic,neutrogeny,wazelinę,krem z witaminą A,zwykły krem nivea. Dobiero ten błyszczyk zadziałał. Każda z was, która też ma zimą ogromne problemy z ustami,wie jaka to ulga,kiedy w końcu znajduje się rozwiązanie.Używam tego produktu od:3lat

Czy to na pewno Bebe?

Jestem zadowolona z pomadek Bebe, więc postanowiłam wypróbować również ten błyszczyk, zwłaszcza, że naczytałam się w prasie wielu pozytywnych recenzki na jego temat.Kupiłam jedną i drugą wersję: wanilia i owoce leśne.
Prawdę mówiąć żadna z niego rewelacja:chociaż mam w tym doświadczenie, nie potrafię zaaplikować na usta odpowiedniej ilości kosmetyku, bo albo nie chce się wyciskać, albo leje się z opakowania w nieograniczonych ilościach.Usta też nie wyglądają zbyt atrakcyjnie podkreślone tym czymś- moim zdaniem wygląda to jak zwykły olejek, a nie błyszczyk.Kosmetyk bardzo szybko znika z ust, mam wrażenie, że w ogóle ich nie nawilża.I przyszedł czas na najgorsze- zapach tego "cuda"- powalający z nóg, sztuczny i mdlący.Naprawdę jest mi niedobrze po użyciu tego błyszczyka- szczególnie tego co "pachnie" jak owoce leśne, choć temu waniliowemu też daleko od doskonałości.
Jednym słowem bardzo się na tym kosmetyku zawiodłam, bo po takiej marce jak Bebe spodziewalabym się naprawdę dobrego produktu.
Całe szczęście, że się zbytnio nie wykosztowałam przy zakupie- za każdy błyszczyk zapłaciłam w Rossmanie 5,99 a nie 12,99(taka była cena regularna).

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte do połowy